Skocz do zawartości
Dario9119

Dobry zasilacz do 150 zl...

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie panowie, bo nam topic zamkną :) A co do Delt - hmm... Obie, które kupiłem nie działały jak należy, ale bezproblemowo zwrócili mi kasę i jeszcze wyszedłem na + :P I nie są one używane, to nówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym sie poradzic w tym temacie co wybrac miedzy HuntKey BS3000 300W za 99 i HIPER PC 350W EU-350TS za 142 ze sklepu Tweaka :?: Wazna dla mnie jest glosnosc zasilacza no i stosunek cena/wydajnosc, zestaw mam z podpisu, no i ew zmiany w przyszlosci to grafika :) Obecnie przy podkreconym procku i grafice napiecia mierzone MBM5 na np. +5V wynosza srednio 4,7V :cry: no i o moim zasilaczu z podpis nic nie moge znalezsc w necie :?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Delt - hmm... Obie, które kupiłem nie działały jak należy, ale bezproblemowo zwrócili mi kasę i jeszcze wyszedłem na + :P I nie są one używane, to nówki.

Czy kupowałeś Delty z tej aukcji:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25967555 po 99.99zł.

 

Proszę, napisz jakie miałeś problemy i jak można od razu zdiagnozować nieprawidłowe działanie.

 

Oferta z tej aukcji jest nawet zachęcająca, jednak szkoda wpakować się w tanie bagno gwarantujące na naklejce dobre osiągi :?

 

PS.

Dostałem kiedyś od kumpla nowy duży zasilacz COMPAQ ESP109 PS-7331-1C ASSY, PS, 325W, PFC (wym. 16.5x12.5x22.5) - czy warto na siłę instalować go do pudła MIDI, czy też lepiej kupić coś innego?

 

Sprzęt: Barton 2500, CD ASUS, CD-RW LG, 2x256MB Hynix (DDR400), 2xHDD 17 i 80GB, ASUS A7N8X delux gold, GeForce 2MX z TV out, karta TV Kworld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

Spokojnie panowie, bo nam topic zamkną :) A co do Delt - hmm... Obie, które kupiłem nie działały jak należy, ale bezproblemowo zwrócili mi kasę i jeszcze wyszedłem na + :P I nie są one używane, to nówki.

no niewiem czy nowki... koles od aukcji odpisal mi ze miesiac gwarancji jest dlatego ze sa to uzywane zasilacze! ale napisal tez ze po tygodniu testowania nie mial zastrzezen donich....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa jak w podpisie i przy szynie ustawionej na 190MHz zasilacz na 2 teście się wyłącza.

Na szynie 180 chodzi elegancko.

Czyli się nie wyrabia lub przegrzewa (na jedno wychodzi bo nie działa)

ale ma przynajmniej dobre zabezpieczenia - noname by jeszcze trochę pociągnoł i się spalił(przy okazji mogło by coś jeszcze).

Dlatego będę go wymieniał na coś większego, z braku kasy to chyba na Chieftec 360W 302DF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa jak w podpisie i przy szynie ustawionej na 190MHz zasilacz na 2 teście się wyłącza.

Na szynie 180 chodzi elegancko.

Czyli się nie wyrabia lub przegrzewa (na jedno wychodzi bo nie działa)

ale ma przynajmniej dobre zabezpieczenia - noname by jeszcze trochę pociągnoł i się spalił(przy okazji mogło by coś jeszcze).

Dlatego będę go wymieniał na coś większego, z braku kasy to chyba na Chieftec 360W 302DF.

krzysiu debilem jestes i za podkrecanie sie nie bierz bo komputer popsujesz to nie wina zasilacza tylko plyty i twoja kt400 za wysokie fsb dajwsz max 166 bezpieczne a pozniej jest loteria :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jak dam szynę powyżej 166?

Od dłuższego czsu chodzi na 180 i jest OK.

Przy wyższej wyłączył się zasilacz. Według mnie to zasilacz nie wyrabia, chyba że płyta bieże przy wyższych częstotliwościach większy prąd ..

Jak możesz to odpowiedz bo mnie to interesuje, nie chciał bym spalić płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram Bońka1

poporstu Kt400 nie nadaje sie do podkrecania bo ma zgodnosc tylko ze 166mhz szyną, kus sobie jakiegoś n-forsa za nieduże pieniądze, a moge sie założyc ze bez zmiany zasilacza pojdzie ci na 200fsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jak dam szynę powyżej 166?

Od dłuższego czsu chodzi na 180 i jest OK.

Przy wyższej wyłączył się zasilacz. Według mnie to zasilacz nie wyrabia, chyba że płyta bieże przy wyższych częstotliwościach większy prąd ..

Jak możesz to odpowiedz bo mnie to interesuje, nie chciał bym spalić płyty.

taktowanie pci sie zwieksza normalne jest 33mhz a pozniej pow 166 coraz wieksze kt nie ma blokady pci wiec sprzet moze sie zjebac jak za duzo dasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CodeShit 300W i komp mi chodzi stabilnie, a tak na poważnie polecam Modecom 350GTF. Zamierzam go kupić bo trzyma ładnie napięcia i jest bardzo cichy, tak przynajmniej wynika z opini ludzi, którzy go mają 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś by miał problemy z napięciami w fortronikach/mode comach to może się za mną dogadać i mogę je wyregulować. Zwłaszcza posiadacze radeonów które wymagają dość wysokiego 3,3v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...