Skocz do zawartości
Bartek

KaZaa i problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem

posiadam stałe łącze i gdy ściągam coś z jakiś stron to transfer jest o.k

lecz gdy próbuję ściągnąć coś przez Kazę to qpa :twisted:

transfer rwie się co chwila rzadko osiąga nawet 1 kb/s praktycznie nic się nie da ściągnąć; powtarzam ze stron wszystko git śr. transfer o.k 30 kb/s

 

Doradżcie co zmienić w ustawieniach Kazy albo cokolwiek

POMOCY :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety normalne :cry: u mnie to samo ze stron, etc mam do ok.140kilo a z KaZy 0,5 jak dobrze pójdzie. Problem polega na tym, że tu nie liczy się tak bardzo przepustowość naszego łącza ale tego od kogo ściągamy. A tu bywa różnie, najczęściej Ci co udostępniają mają przeciążone a może poprostu słabe łącza i nic na to nie poradzimy :idea: :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od programu: Kazaa :lol: , no ale nie wazne.

Kumpel od jakiegos czasu ma to samo, na calej sieci, wczesniej tego nie mieli, nie wiem czy czasem dostawcy nie ustawiaja tego jakos zeby przez tego typu sciaganie byl jakis maks. transfer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na łączu 512 mam transfery z kazy ok. 20kB i jeszcze mniej. Niepokoi mnie jednak coś innego. Kilkakrotnie ściągałem różne filmy (divx) i po zapisaniu pliu na twardzielu okazywało się że mimo opisu ściągnął mi się zupełnie inny film. Nawet nazwa pliku się nie zgadzała. Nie wiem kto robi takie draństwo i dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na łączu 512 mam transfery z kazy ok. 20kB i jeszcze mniej. Niepokoi mnie jednak coś innego. Kilkakrotnie ściągałem różne filmy (divx) i po zapisaniu pliu na twardzielu okazywało się że mimo opisu ściągnął mi się zupełnie inny film. Nawet nazwa pliku się nie zgadzała. Nie wiem kto robi takie draństwo i dlaczego.

normalna sprawa. z Kazyy sciagam juz tylko mp3 bo wyczekam sie na jakis fajny filmik a sciaga sie Driver albo inny syf :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...