Skocz do zawartości
KOala

Jaka gra sieciowa dla dziewczynek?

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie nie jestem w temacie jeżeli chodzi o rynek gier tak więc proszę o poradę znawców. Zbliża się dzień dziecka i chciałbym kupić moim pociechom gierkę, w którą można pograć na dwóch PC, typ gry: dowolny byle nie było to coś w stylu dooma. Cena do 150,00. Z góry dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim wieku dziewczynki i w co zazwyczaj graja ?

.

Młodsza 8 lat starsza 12, grają niewiele, bo nie jestem zwolennikiem gier. Kupiłem im Sims + dodatek zwierzęta oraz zręcznościówka Lego Racers i trochę prostych gierek z gazetek. Chodzi głównie o to, aby gra była na wiele dni (tak jak Sims) i aby mogły pograć każda przy swoim kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Worms 3D PL. Kolorowa, z humorem, łatwa i przyjemna... Polecam!

Dzięki za info. Znalazłem na Allegro w dobrej cenie, a wogóle to mam wrażenie, że gry potaniały w stosunku do cen sprzed dwóch trzech lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponował counter-strike... duzo dziewczyn w to tnie... ale... w sumie... 8 i 12 :/ to trochę niewiele, więc... przychylę się do worms3d albo simsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A j aproponuje sciagnąć jej grę GunBounD jest podobna do wormsow, a nawet lepsza

Jest tylko tryb multiplayer, ale baardzo wciaga i jest dla chlopcow idziewczynek,

zajmuje 100 mb + patche, ale sie opłaca, mozesz sciagnąć z www.gunbound.net - jak poweidzialem, ciotecznej siorze ze jest cos takiego, to mi nie uwierzyła, a teraz sie wciagneła. No i ma smiesznie niskie wymagania a grafika okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A j aproponuje sciagnąć jej grę GunBounD jest podobna do wormsow, a nawet lepsza

Jest tylko tryb multiplayer, ale baardzo wciaga i jest dla chlopcow idziewczynek,  

zajmuje 100 mb + patche, ale sie opłaca, mozesz sciagnąć z www.gunbound.net  - jak poweidzialem, ciotecznej siorze ze jest cos takiego, to mi nie uwierzyła, a teraz sie wciagneła. No i ma smiesznie niskie wymagania a grafika okej

Za chwilę pobiorę. Pojawił się jednak mały problem. Tata informatyk nie potrafi skonfigurować połączenia między dwoma kompami, wstyd na całej linii. Tutaj mój topic: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=74615&highlight=

Przez Allegro zamówiłem Wormsów- dzisiaj powinny dojechać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóz, ja tez nie błyszczę w tym, ale w gunbounda to mozna chyba tyko przez serwer tegoż grać, nie da się tylko między 2 komputerami. Tam trzeba się w 2 osoby z różnych kompow podlaczyc do netu i na ich serwerach sie znaleźć, Ale to działa i jest fajnie, bo z kolegami pmozna pograć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...