Skocz do zawartości
swiety_mikolaj

klopoty z yuan/ expertvision ati radeon 9800se@pro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez miałem taki problem. Podobne krzaki miałem nawet podczas postu biosowego, a raz to nawet szachownica mi sie przy uruchamianiu pokazała ale taka nietypowa bo wydłużona normalnie mało zawału nie dostałem :D. Po wyłączeniu zasilania wracalo do normy wszystko. Dwa razy mi sie takie cos pokazało na 4 miechy posiadania tej kary(PowerColor). I tak mi sie wydaje ze to się pojawiało po tym jak odblokowywałem potoki ale niestety uwalone mam szachownica na całym ekranie :(. Jak przestałem modować to przeszło. Tak że możliwe że to się dzieje od modowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się to pokazywało okazyjnie tak że może i u ciebie tak jest. Teraz może chodzić dobrze aż przyjdzie dzień i... padaka. Ale również możliwe że nic się nie stanie. Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.

 

6. Unikać zamieszczania w danym wątku kilku swoich postów z rzędu - jeżeli pojawia się potrzeba dopisania czegoś do wysłanego już posta, należy skorzystać z opcji "zmień" (ikona  w poście).

Dołączona grafika > taki przycisk przy pierwszym poscie słuzy do zmiany tytułu tematu na zgodny z regulaminem. Jak zobaczy jeszcze jednego twojego posta w tym temacie a jego tytuł bedzie nie zmieniony i nadal będzie "prosze o pomoc !!!" zamykam go.

 

I nie pisz po kilka razy pod rząd, bo masz przycisk zmień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. sprawdz w innym kompie, moze gniazdo agp uwalone

2. na 90% karta jednak sie nie nadaje do modowania, ale jesli przy nieodblokowanych potokach tez wywala takie cos, to mozesz reklamowac, w przeciwnym wypadku nie.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta...ta...tak jest :] obiecuje sie zastosowac. prosze wybaczy mi moja ignorancje i niewiedze

Obiecujesz, a tytułu nie zmieniłeś. Nie przeczytałeś dokładnie, co sgj napisał? Nie bawią nas nieregulaminowe tytuły, bo potem nic znaleźć nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo na XPertVision 9800SE (a to to samo co yuan chyba). Pomagało wyłaczenie komputera i włączenie po kilkudziesięciu sekundach. Oddałem do sklepu i dostałem nową, taką samą, ale modowalną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam w menedzerze uzadzen 2 pozycje :

*RADEON 9800 PRO - Secondary

*RADEON 9800 SERIES - Secondary

 

Czy taki ma byc komunikat przy prawidłowo zmodowanej grafie?

 

I jaki jest uwazany za dobry -wynik testu w 3Dmarku 2001?

Moj na razie jest 11933 :?

Prosze o komentarze. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I jaki jest uwazany za dobry -wynik testu w 3Dmarku 2001?

Moj na razie jest 11933 :?  

Prosze o komentarze.   Pozdrawiam.

Mało coś. Wygląda, że Ci się nie zmodowała. U mnie jest ok. 17500 przy standardowym taktowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was jest w stanie mi powiedziec co to jest  

Dołączona grafika

 

problem znika po wyjeci karty z gniazda agp  

 

karta to (podobno) modowalny radeon 9800 se yuana  

[/img]

U mnie takie paski zawsze wyskakują przy zbyt mocno przetaktowanej pamęci.

 

Palacz napisał:  

Witam.  

I jaki jest uwazany za dobry -wynik testu w 3Dmarku 2001?  

Moj na razie jest 11933  

Prosze o komentarze. Pozdrawiam.  

 

 

Mało coś. Wygląda, że Ci się nie zmodowała. U mnie jest ok. 17500 przy standardowym taktowaniu.

Zobacz jaki Palacz ma procesor - XP 2000+. Wydaje mi sie , że wynik w porządku. U mnie na Duronie 1800 mam podobny wynik na nie@ karcie. Samą kartę lepiej sprawdzić 3DMarkiem'03.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz mi sie takie COŚ pokazało jak Św. Mikołajowi,przy pierwszym rozruchu po zainstalowaniu Omegi.Ale teraz spokój.Ale cos nie wierze w te Expertvisiony 9800SE... :? Podpowiedzcie jakie parametry ustawic co by potestowac ku lepszemu wynikowi w 3DM 01.

Mam szansę zamienic Experta na Power Colora ten sam model-czy powinienem?(tez modowalny.)

Pozdrawiam i THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...