Skocz do zawartości
thul

Co z tym wiatrakiem na radku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podczas ceremonii (lol) przegladu kompa grzebiac w srodku spostrzeglem ze wentylatorek na moim Radku 9800pro sie nie kreci!!! nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze gdybym nie zagladnol do kompa ( a robilem to w innym celu ( zakladalem nowy dysk) to nie skapnolbym sie ze wiatrak sie nie kreci.Karta jest nie krecona ,ale jest to wersja pro wiec niechby chodzil se wiatrak - i tak jest / był bezgłosny dla mnie.Jak chce pokracic wiatraczkiem to daje sie wycczuc opór i w niektorych pozycjach idzie łatwo a jak przekrece troszke dalej palcem to opór.Karta jest na gwarancji - co mam zrobic ?

 

ps.po polgodzinnym graniu np w far cry lub ut2004 jakies wynalazki mam na ekranie a potem wiesza mi sie komputer :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wymyślać. Pozostaje skorzystać z gwarancji. A to oznacza niestety min. 2 tygodnie bez karty (domagaj się czegoś w zamian, ale nie licz na więcej niż 9200).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm czy mam prawo zadac w shopie jakiegos zastepczego ?

gram w painkillera wiec aby mi poszedł dobrze chciałbym ;/

czy moga gadac ze wiatrak to nieintegralna czesc itp podobne bzdety ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lec szybko, zanim karta ci sie spali. Te wynalazki na monitorze to po prostu artefakty z powodu przegrzania się, a zwiecha jest kolejnym następstwem zbyt wysokiej temp. na rdzeniu karty. Lec wymien karte i domagaj sie czegos zastepczego i ponizej Radka9200 128bit nie bierz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...