Skocz do zawartości
zielony_I

Obudowa Codegen 6049

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo podobnądo tego codegena obudowę kupiłem na kompa dziewczyny 2-3 lata temu (tylko że odcienie niebieskiego) i jest fajna aczkolwiek nie ma szyn na dyski do samej podłogi ale jakość wykonania jest na prawdę ok.

tego codegena dobrze by było obejrzeć z bliska, zobaczyć czy się nie buja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA MAM TAKĄ :P

 

Jest więc tak:

- zasilacz do bani(to już drugi po servisie-na 12V jest 13,5 8O ), no ale jak bedziesz wyżucał to spoko.

Wyciąg od tyłu i od góry (od góry trochę poroniony, nawiercone dziórki blokujące przepływ powietrza, podwójny sufit, tz nad szkieletem jest klapa zatrzaskująca obudowe-to też blokuje CFM. Z tyłu już lepiej-siateczka, ale też nie ideał. Zapinki zamiast wkręcania śrób to plus. Wmiary wystarczjące na wysokość, ale przydałoby sie na długość pare cm wiecej(jak wyjmuje taśme z HDD to zaczepiam o mojego GF 3). Zaślepki od PCI wyjmowane a nie wyłamywane.

 

Niedługo w dziale modingu, jak dokończe prace :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam tego cudaka i ogolnie jestem zadowolony, trzeba uwazac na palce wyciagajac zaslepki PCI, ta plastikowa szyna zastepujaca srubki b.dobrze trzyma kart PCI, radeona musialem przykrecic bo trzymalo go slabo, obudowa ma miejsce na wentyl nad kieszenia nad dyski ( chyba 70X70), ma usb na froncie i sluchawki i mic, dziura na dyskietki jest waska wiec trzeba miec male palce :) . Jak pisalem genealnie jestem zadowolony ale i tak zbieram na chiefteca. Tam po prostu widac jakosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...