Skocz do zawartości
metal

!!!poważny problem!!! [dysk?,winXP?] :( eeeh

Rekomendowane odpowiedzi

Mam poważny problem z komp'em :[[[, zaczne od początku... ostatnio zauważyłem że klikając prawym przyciskiem na partycje c: [pozostałe też :[] komp zaczyna "myśleć" i po dobrej chwili rozwija sie dopiero menu :[. Troche mnie to zaniepokoiło, więc zrobiłem defragmentacje partycji c: [przebiegła bez problemów], włączyłem scandiscka żeby uruchomił sie przy starcie systemu i tu zaczeły się problemy Dołączona grafikaDołączona grafika, winXP ładował się dość długo [niebieski pasek] i ujrzałem tylko przez chwile ekran scandisca i wywaliło blue screena z jakimiś krzaczkami i restart komp'a Dołączona grafika i to się powtarzało ciągle co uruchomienie Dołączona grafika, więc uruchomiłem komp'a z płyty winXP, puściłem chkdsk i ... znalazł że jest jakiś błąd, więc dałem z opocją naprawy i... chkdsk leciał jakieś 2 godz Dołączona grafika znalazł jakiś błąd nieodwracalny :[[[, ale po tym winXP się już wogóle <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span>, tylko że łąduje się z jakieś 3 minuty Dołączona grafika i się zacina w systemie :[, to postanowiłem że zrobie reinstal, ale nie moge zrobić reinstala, bo format partycji c: staje na 7% i koniec Dołączona grafika :[[[ [3 razy próbowałem] :[ eeeh

 

czyżby dysk siadł?! Dołączona grafika :[[[

 

jakim programem sprawdzić dysk? :[[[

 

czekam na szybką pomoc bo... jestem lekko zdenerwowany :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem na dysku Maxtor 80GB SATA, okazało sie, że dysk miał bad sectory. Też wyskakiwał blue screen na WinXP i też nie mogłem sformatować partycji bo zatrzymywało mi sie na 6%. Wymieniłem go na nowego Seagate i jestem zadowolony!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj z tym caviar'em w sklepie i wymienili mi od ręki Dołączona grafika, ale wcześniej [w czwartek] kupiłem seagate barracude 120gb i zgrałem na nią wszystko z caviar'a :] dla pewności żeby nie utracić danych :[ chociaż 430 zeta za barraca to nie było tak łatwo wydać :[ eeeh ale teraz przynajmniej mam 200gb [185gb] bo już mi ostatnio sama 80'tka nie za bardzo wystarczyła :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...