Skocz do zawartości
y4r0

Pcsx .... problem z memorami ....

Rekomendowane odpowiedzi

Mam windowsa Xp i jedyny program jakim udało mi sie uruchomić gry na PSXa (dokładniej Granta) jest Pcsx. Niesety nie wiem czemu mi nie wykrywa memorów gdy chcę dać SAVE mimo iż są załadowane (przynajmniej tak mi sie wydaje) ... Czy można gdzieś ściągnąć memory do Pcsx albo jak to mam skofiguraować żeby zaczęło działżć .... ?????? :roll: Będę wdzięczny za karzdom wskazóke :)

 

Jęśli znacie lepszy emulator do PSXa i wiecie jak skonfigurawać żeby działął to nie mam nic przeciwko żebyście sieze mną podzielili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w jakieś gry na nim ? NIE ? To nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo sie naczytaja i sami rozpowiadaja takie gupoty. Emulatory sa, ale narazie to grać sie na tym nie da. Odpalaja kilka tytułów ze schrzaniona grafika, predkosci 3fps i bez dzieku - miłej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w jakieś gry na nim ? NIE ? To nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo sie naczytaja i sami rozpowiadaja takie gupoty. Emulatory sa, ale narazie to grać sie na tym nie da. Odpalaja kilka tytułów ze schrzaniona grafika, predkosci 3fps i bez dzieku - miłej gry.

Dzis przetestuje to ci powiem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2 tylko sie nie zdziw jak gierki w które bedziesz chciał "pograć" bedą chodzić z prędkością 2-5 FPS'ów a grafa bedzie wyglądać gorzej niż źle.Niestety takie są narazie możliwości tego emulatora i nic na to nie poradzimy, a szkoda. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...