Skocz do zawartości
mrdread

Jaki wentyl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu mam Sphire Whisphero IV załozonego na Bartona 2500@3200 i nie jestem zadowolony z temperatury na procku (ok 60-65 stopni) oraz z hałasu ze Sphire Whisphero. Czy wymienic może wentylator na procku czy też kupić nowy radiator z wentylem tylko chdzi mi o to żeby było cicho i nie było wysokiej temperatury na procku. Dodam ze tempetatura w obudowie nie przekracza 35 stopni (dodatkowe 3 x Arctic TC PRO - 2 wydmuch i jednen wciągajacy)- tylko słychac Sphire'a :(

 

Ps . Nie moge zaistalowac żadnego zestawu mocowanego do płyty bo akurat ta płyta nie ma otworów do przymocowania np Zalmana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz płytę Gigabyte, więc na o wiele niższe (rzędu 40 stopni) temperatury nie licz :?

 

zresztą zajrzyj tu, kilka osób (raczej jedna oprócz mnie :banan:, no ale może kiedyś ktoś coś dopisze :D) podzieliło się temperaturami na swoich Gigabyte'ach i czym je chłodzą...

:arrow: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=861...ghlight=#861509

:arrow: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=736...%2A+temperat%2A

 

ktoś miał na płycie Gigabyte 75 stopni, więc tobie jeszcze sporo brakuje :lol: ;)

 

cichy to jest mój wiatraczek (serio, nie słychać go), choć zaraz ktoś ci tu pewnie zacznie polecać Arctica albo ;) Whisperrocka IV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy nie kupić zamiast Spire Whispero IV np Thermaltake Silent Boost lub troche jeszcze dozbierac do Thermaltake Volcano 12 eXtreme.Głównie chdzi mi o to żeby było ciszej.

 

PS. Temperatura dochodziła juz do 70 ale naszczeście polerowanie radiatora i pasta arctic silver troche pomogła (spadek o jakieś 7 st.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...