Skocz do zawartości
Dzidzia

Dzidzia MoD 4.1 [25x60kb]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny :) mod troche ewoluował to wypadało by jakies fotki zarzucic. Wkońcu doszły okienka zminił sie rez , bloczek i jeszcze pare smiesznych rzeczy. Dalej brakuje grawerki na okinkach i samego okienka w PSU(+katody wew.) duzo zeczy od 4.0 do ktorego link jest nizej tez jest takich samych to nie powtarzalem fotek niektorych. co jeszcze moge powiedziec ..... Niewiem :)

Do rzeczy , fotki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

W zasadzie glowne zminay z modem 4.0 dotycza chlodzenie wiec zapraszam do opisu jak bylo wczesniej :

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=643...ghlight=dzidzia

 

No i jak by to kogos ewentualnie obchodzilo:

V3.0

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=536...ghlight=dzidzia

V2.0

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=295...ghlight=dzidzia

no i oczywiscie V1.0

http://www.tweak.pl/artykul/mod_dzidzia

i pomyslec ze wszystko zaczelo sie od zakupu DragonOrba w 4max'ie :P

 

Na koniec fotka na faze

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyle czoła ! :D

 

MOd spoko, widac sporo pracy i ogromna dokladnosc.... Tak zdecydowanie lubie te klimaty, pogratulowac konsekwencji i realizacji

 

 

p.s. wiem cos na temat skladania wc ... lezy juz wszystko pod biurkiem prawie od sylwestra.... heh no coz musi poczekac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O 8O no ładnie ładnie zbiorniczek robi wrażenie. Super kolorek !

 

ps. ta uszczelka trochę psuje całość. według mnie jest trochę zagruba i się fałduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prezentuje się bardzo ładnie ,jedynie tak jak mówi S!nY - ta uszczelka się trochę sfałdowała w niektórych miejscach. Mnie to osobiście nie przeszkadza :)

 

A zdjęcia bloczków pierwsza klasa. National Geographic wysiada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big THX za uznanie wyszstkim , motywuje mnie to do dalszego dzialania:

-face lifting CD-Romy i nakladki 5,2"

-grawerka okien (narazie wiem ze na CDku bedzie spirala lubcos kojarzacego sie zespirala ) PSU just naklejka ale w plexi podswietlona katodka ze skanera

-dobra koniec nowych pomyslow bo zaczynam sie nakrecac :)

 

CO do rury z reza wierzcie mi pod ta nakladka jest jeszcze oblesniejszy zestwa dwuch kolanek i zbrojonego weza :? jak znajde cos ladniejszego to napewno zmienie :wink:

Co douszczelki fakt nie byl to najszczesliwszy wybor teraz czeka na swojego nastepce narazie styknie.:)

Fakt ze WC to pozeracz czasu i czasem jak sie ma do niego zabrac i wie ile to roboty to bloczki leza kilka miechow moj na NB lezal 4 :)

Co do kolorow lubie niebieski mam niebieska tepete(na scianie :wink:) i błękitny sufit :lol:

Co do ceny fakt ze nie jest to doga zabawa ale mozna zrobic home made (jak moj pierwszy mod) i stopniow to rozwijac v1 , v2 v3 i 4 :) z tym ze tak przez dwa lata to 100zl na miech lekka reka szlo w kompa.

Niemiec ten to zawsze sie przyczepi :wink: nie zdazylem ale zobacze narazie nie potrzebny.

PS: CHociaz mnie ta nakladka sie podoba :P

PS2: widze ze fotki sie spodobaly (chyba) to ku przestrodze jeszcze NB-story:

 

Dołączona grafika

 

[update] dla co bardzie spostrzegawczych bloczek na NB ze zdjec (NBstory jest juz wlasciwie zolozony (taki dostalem :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio ja bym machnal chefa na jakis inny kolor :)

i szczerze to chyba by mi przeszkadzaly te katody jakbym mial spac w pokoju :) bo na fotce nr 5 to widac ze to robi jednak poswiate ;) no ale na noc mozna wylaczac :)

ogolnie spox, ja bym walnal inne kolory ale to juz kwestia gustu - a ma sie to podobac autorowi :) i rispekt za prace w to wlozona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec farbka to Niebiesko-"zielony" kameleon od pol roku probuje zrobic mu sensowne zdjecie gdzie widac jak to dzila i nic, wychodzi albo caly blekitny albo caly ciemny :? (pamietacie farbki w NFS'ie )

PS: Tu mam jedna fotke z wtedy ale tez nie wyszla (wiem tylko ze z lapa jest blekit kiczoway "mdły" bez nawet nawet niebieski a ten zielony ni chu.... zadna technilka nie wychdzi :lol: )

Dołączona grafika

 

[update] to dalej nie to ale ...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym chłodzeniu wodnym jest chłodnica jak tak to jaka bo jej nie widze  8O   :D   :wink:

nie boj sie , Dzidzia ma chlodnice i to nie byle jaka :D black ice , tylko nie wiem czy pro czy extreme :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym chłodzeniu wodnym jest chłodnica jak tak to jaka bo jej nie widze  8O   :D   :wink:

nie boj sie , Dzidzia ma chlodnice i to nie byle jaka :D black ice , tylko nie wiem czy pro czy extreme :)
Extreme (mialem chwile pro) widac jej kawalek na zdjeciu pod blokiem na HDD i ciut wiecej w topicu o 4.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko naprawde bardzo mi sie podoba moze to dlatego ze to moje klimaty , zreszta co tu duzo mowic takie rev jak dzidzi wczesniejsze byly dla mnie inspiracja do zrobienia tego co zrobilem czyli ( dla tych co nie zagladaja do kategorii CH wodne) - http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=742...er=asc&&start=0 reklama ale nie bic :)

 

trzymam kciuka za dalsze twoje poczynania :) , powiedz tylko jak tam z temperaturkami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwor jest specjalnie 'krzywo" wyciety ??

http://www.hoppek.pl/dzidzia/dzidzia_mod41/7.jpg

http://www.hoppek.pl/dzidzia/dzidzia_mod41/8.jpg

na obu fotkach z lewej strony 

wrzuc 10cm katode do zasilacza - bedzie ciekawiej

Jeżeli chodzi ci o kształt okienka to tak miało być z lewej trójkątne/"krzywe" , w pierwszym poscie napisałem ze zasilacz nie skończony (plexe na okienko i katode juz mam jeszcze tylko grawerka :) )

 

Temperatrurki:

(jak narazie nie mam dokladnych pomiarów tylko to co mi MOBO wywrozy) spocznek start od 32*C (zimna woda) po paru godzinach stabilizuje sie na 38/39*C IDLE stres w zaleznosci od dlugosci 42do46*C max (no i oczywiscie zalezy od temp powietrza) ale mysle ze duzuce jeszcze jednego papsta do obudowy bo jedyne co w tej chwili wymusza obieg air w obudowei to PSU i PAPST 120mm na chlodnicy i robbi sie cieplawo 40*C :? (full stress ofcourse) ale i tak nizle biorac pod uwage ze BIE+Papst(5/10V) chlodzi PIV 2,6@3,4 Ghz>FX5600U>NB>2xIBM.

PS:Uk. wymaga pewnej zmiany minowicie kolejnosc:

-z całkowicie chorej i nie przemyślanej Rez>Pompa>CPU>GPU>NB>BIE>HDD>Rez na :

-REZ>Pompa>BIE>CPU>GPU>NB>HDD>REZ (*jeszcze nie wiem jak dokladnie bedzie ale bedzie inaczej :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje uszanowanie i gratulacje.

 

Dzidzia ile wlales UV Dye lite i czyjej on produkcji byl, bo moj jest jakis taki blady :D ;)

nie wiem 1/10 buteleczki , porducentem jest DD zmieszany z WaterWeter (czy jak to sie tam pisalo) , jest tam jeszcze z 5 ktopel UV-blue chcialem spr. co wyjdzie ale zadnych zmian nie stwierdzilem :cry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...