Skocz do zawartości
Norbji

Stare ale jare (do jakich gier wciąż powracacie???)

Rekomendowane odpowiedzi

WOLF(ENSTEIN)3D - grałem w to na 286 niestety nie moim ;( 486; PIII450, A. XP1700+ i pewnie zapuszczę na wszystkich przyszłych kompach które będą w stanie udźwignąć ;) ten najklimatyczniejszy shooter wszechczasów :D

 

Need for Speed Porsche Unleashed (2000) - Jedyna samochodówka w której czuję się naprawdę właścicielem auta, jedyna w której model jazdy mimo że zręcznościowy, daje realistyczne odczucia, jedyna w której zmuszam sąsiadów do słuchania ryku 911S, przy 7000rpm on jest poprostu niesamowity :D, jedyna w której płaczę kiedy porysuję samochód, jedyna w której dopieszczałem jeden wozik cały tydzień, by pobić rekord na cote'd azur, JEDYNA

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M4TEUSZ

Piszesz WOLF 3D. Nie było takiej gry. Chodzi Ci zapewne o Wolfenstein 3D. Wiem, czepiam się ;) BTW: grałeś w Spear of Destiny?

 

PS. Co byście powiedzieli na połączenie gier GTA z Max Payne? Bullet-time w GTA? Interesujące nie? Jeszcze jakby grafika w takim połączeniu była jak w Max Payne 2, to jaka ta gra byłaby popularna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ja teraz z qmplami gram w heroes 3 co jakiś czas w to gramy jak nie ma w co a w wakacje pewnie w diablo 2 na zawodowcu z qmplami bede gral znowu.

I wedlóg mnie Doskonaly Ghost recon z dodatkami teraz bym gral z qmplem gdyby wczoraj nie zginol jego ojciec ,przez to nie chce mi sie w nic grać ponieważ przypomina mi to śmierć brata ciotecznego ,który zginol lipcu .

To mnie dobija..

Wiem że troche zboczylem z tematu za co serdecznie Przepraszm.

Ale jest forum i odrazu mi lepiej :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie pograc czasami przez emulator w gierki z PSXa:

 

Tekken3, Parasite Eve2, Medievil B) , Gran tourismo, Silent Hill 1, Abe...

 

PC to Age of Empires 1,2, Project IGI 1, Resident Evil 2,3, ostatnio nawet gralem w Tomb Raidera 1 :D , Blade of darkness, MDK2 (odkupie chetnie jak ktos ma), Metal Gear Solid.... oraz Contra z Pegasusa :)

Edytowane przez medievil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transport Tycoon Deluxe - jakies 10000 godzin spedzonych przy tej grze :) ech!

Heroes III - przeszedlem X razy

no i niesmiertelne NeverWinter Nights - przeszedlem X razy

 

a z nowych:

HL2 - przeszedlem narazie raz ;)

NFS Underground I, - przeszedlem 5 razy

NFS Underground II- przeszedlem narazie 2 razy ;)

 

pozdroweczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Another World co to była za giera, grafa i klimat kładły kiedyś na kolana :D

Q2-6 lat męczenia myszki i klawiatury :D

Fallout 2 od dnia premiery przynajmniej raz w roku musze odkopać :D

Colin 2 i 1 trasa Francja, kupe przegranego czasu, 2 kierownice zabite i hektolitry browca z kumplami :D

HL & CS gry wszechczasów i gram po dziś dzień.

Vampire Masquarade I część, klimacik.

Return To Krondor :D

Cała seria NFS, najbardziej Undergroud, Porsche.

Toca Race Driver 2 po LFS najlepsza wyścigówka na sieć.

 

Było tego jeszcze dużo więcej MK, UGH (ktoś to jeszcze pamięta), seria LARRY :D i klepanie durnych komend na klawiaturze :P Lotus 3, Civilisation I, Pirates klasyka, Jagged Aliance I wersja na CD z mową, szok w tamtych czasach :D Ufo i wiele nieprzespanych nocy. Kurcze kiedyś gry miały miodość nie to co teraz :( Przynajmniej grafa jest fajniejsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M4TEUSZ

Piszesz WOLF 3D. Nie było takiej gry. Chodzi Ci zapewne o Wolfenstein 3D. Wiem, czepiam się ;)

Czepiasz się ;) mówiłeś idę grać w wolfensteina 3d czy po prostu w "wolfa" w każdym razie wiem że na infie w podstawówce, chyba cały semestr zszedł mi na tej grze :D

BTW: grałeś w Spear of Destiny?

No baaa....

PS. Co byście powiedzieli na połączenie gier GTA z Max Payne? Bullet-time w GTA? Interesujące nie? Jeszcze jakby grafika w takim połączeniu była jak w Max Payne 2, to jaka ta gra byłaby popularna.

1201502[/snapback]

Bullet time w GTA III jest wystarczy wleźć na taką "pigułę" (szczególnie przydatne w misji zatapiania statku karteluchów). Może fajniejszy byłby taki jak w Maksiu, ale to by odebrało trochę dynamiki tej grze. Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 od dnia premiery przynajmniej raz w roku musze odkopać :D

1219504[/snapback]

Właśnie zacząłem grać we Fallouta 2 z patchem 1.051. Będę w tą gre pykał w wolnych chwilach.

Bullet time w GTA III jest wystarczy wleźć na taką "pigułę" (szczególnie przydatne w misji zatapiania statku karteluchów). Może fajniejszy byłby taki jak w Maksiu, ale to by odebrało trochę dynamiki tej grze.

1219751[/snapback]

Ale to nie to samo :-| Bardziej chodzi mi o możliwość "rzucania się na boki". W Maxie rzadko stosowałem bullettime, więcej wyskakiwałem (z powolnieniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie urzekł klimatem i grywalnąścią Supaplex .  Jest to gierka logiczna w ktorej trzeba coś przestawić itp. ale wciąga jak malo co  B)

1223363[/snapback]

Supaplex jest podobny do Boulder Dash. Supaplex była jedną z pierwszych moich gier.

 

Ja czasami gram sobie w grę: Eggsucker (podobna do Bust-a-move). Prosta gra, ale za to bardzo miodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout rzadzi panowie

Nikt nie wspomnial o Baldur's Gate 1 (albo nieuwarznie czytam :lol: )

Deus Ex, Jedi Knight, Titanic (taka staaaaaaaaaaaaara gierka na Comodore 64 :lol: ), Robin Hood (na Commodre 64 :-P ),

UT oraz doskonaly pod kilkoma wzgledami GOTHIC :lol:

 

P.S.: podajcie linka z patchami do Fallout 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie musze jakas stara maszyne skolowac bo na nowej to ciezko pograc w stare gierki :)

 

Carmageddon 1 & 2, Quake 1 & 3, Blood, Duke Nukem 3D, Warcarft 2, Starcraft :)

 

Kto pamieci jak Warcraft 1 wyglada itp. bekowy byl ten super koles do nawalanki :) duzy diabel? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...