Skocz do zawartości
Norbji

Stare ale jare (do jakich gier wciąż powracacie???)

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ciekawy temat.

 

Ja ze swojej strony mam 3 stare pozycje i 1 nowsza:

Stare:

Starcraft

Red Alert

syndicate wars :)

 

A nowszych to co jakis czas przechodze GTA VC po raz wtory :)

 

PS. Szperajaca po temacie natknalem sie na wspaniala pozycje ktorej zapomnialm wymienic. Oczywiscie Transport Tycoon Deluxe! Ile to nocy spedzonych przed ekranem ;)

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja fanom RPG polecam : Serie Avernum 1,2,3,4 ; Blade of Avernum ; teraz zaczalem grac w Geneforgea 3 , swietne gry, stara grafika troszkejak w falloucie a jednak gra sie miodnie i jest wciagajaca, w przeciwienstwie do nowych przecudnych graficznie acz nudnych rpg. Idealna dla kogos kto lubi rpg turowe (jak w falloucie) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja moglbym w Ultime 8 albo 7 part 1 i 2 :) hehe ale nie wiem czy pod XP'ekiem to pojdzie :)

To byly gry niesamowity klimat i grywalnosc :) 8 miala jak na tamte czasy koszmarne wymagania bo wymagala chyba 8 mega pamieci i 486DX procka:)

Edytowane przez Elendir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubię przyciąć w Diablo 1 i Diablo 2 z dodatkami jak nie mam nic innego na podorędziu. Jeszcze jednak mam własny brylancik tak do którego wracam często Prince of Persia Warrior Within. A tak to wiele innych ale juz nowych Half Life 2 Far Cry i wszystkie części Hitmana oraz kolejny brylant to Splinter Cell Chaos Theory i Double Agnet. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Porsche - przeszedłem go ponad 20 razy :D

Morrowind - klimat,fabuła,ta gra jest jak magnes.Kiedyś spędziłem przy niej niemal całe wakacje,aż wstyd sie przyznać ;)

Unreal Tournament - mój pierwszy powazny fps,dynamika której zawsze brakowało q3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament - mój pierwszy powazny fps,dynamika której zawsze brakowało q3

:lol: rotfl :lol:

Nie żebym mial coś do UT bo też w niego bardzo lubiłem pogrywać, ale czy z tą dynamiką nie jest przypadkiem odwrotnie ? :mrgreen:

 

co do gier hmm... zawsze na dysku mam Warcrafta 3 i wspomnianego Q3 + CMPA bo lubię sobie pograć w necie i te gry nigdy mi sie nie nudzą, do starszych gier tez mam sentyment ale wiekszosc CD mi sie zgubila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie,ale prawde mowiac zawsze bylem lekko uprzedzony do q3. Kiedys troche w niego pogrywalem,ale najlepsze wspomnienia z tamtych czasow sa jednak zwiazane z ut i graniem po lanie w paru (czasem i -nastu) graczy :)

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie:

HOMM 2 - zawsze mam zainstalowane, często wracam jak mam czas, najlepszy klimacik z całej serii

 

M&M6 -zawsze mam zainstalowae ,wkońcu musze to przejśc, trwa to już ładnych kilka lat :D a po za tym klimacik wypaśny :cool:

 

Transport Tycon Deluxe - najbardziej wypaśna gra tego typu, nadal rozwijana przez jej fanów

 

Quake 2 - najlepiej grywalna IMHO część serii, i nie ma jak to DM na q2dm1 ;)

 

I rzadziej już Fallout, Baldur, Starcraft i Red Allert, Morrowind i NFS Porshe :)

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

q3

Curse of Monkey Island

mafia

 

W sumie jest duzo tytułow do ktorych miło sie wraca, ale mafia to jest cos niesamowitego, wracalem juz tyle razy ze nawet nie licze i za kazdym razem bawilem sie coraz lepiej ;]

Curse of Monkey Island też swietnie sobie odswiezyc co jakis czas ;]

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...