Skocz do zawartości
Norbji

Stare ale jare (do jakich gier wciąż powracacie???)

Rekomendowane odpowiedzi

To ja ze starych gierek ciagle mam zainstalowane m.in:

-Benethal a Steel Sky(jeszcze jej nie przeszedlem ;) )

-Blood

-DooM

-DooM 2

-Duke3D

-Heretic

-Hexen

-MK

-MK 2

-MK 3

-Psycho Pinball

-Superfrog

-Wolf3D

- i jeszscze kilka innych :)

Aha podalem tylko tytuly ktore do uruchomienia wymagaja dosu. Gram jeszcze w kilka "starych" tytulow pod win.

Pozatym podstawa WinUAE i Amisia RULEZ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nfs 2 SE [tylko na dwoch lub po sieci],seria tr,american alice,silent hill 2,half-life,icy tower,

gry automatowe (snow bros, dark seal, shinobi, shadow dancer, wonder boy flying shark,bugman,bomber man [tylko na czterech]),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Half-Life! szok ze nikt nie wspomnial o tej najbardziej klimatycznej grze na swiecie! :)

Lepiej popatrz dokladniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie zabardzo wracac do tylu.

Co nie znaczy, ze nie mam swoich ulubionych tytulow.

Po prostu jak mi sie wydaje, ze w cos bym sobie pogral to zaraz mi sie przestaje chciec grac.

Mam chyba taka nature, ze nie moge grac w gre 2x.

Jedyny wyjatek to Mafia, ktora przeszedlem 3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie zabardzo wracac do tylu.

Co nie znaczy, ze nie mam swoich ulubionych tytulow.

Po prostu jak mi sie wydaje, ze w cos bym sobie pogral to zaraz mi sie przestaje chciec grac.

Mam chyba taka nature, ze nie moge grac w gre 2x.

Jedyny wyjatek to Mafia, ktora przeszedlem 3x

ehhhh widzisz bo pewnie grasz w liniowe gry

zagraj z baldura 1 i2 ja przeszedlem 2 6 razy i nie wiem czy wykonalem wszystkie misje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie zabardzo wracac do tylu.

Co nie znaczy, ze nie mam swoich ulubionych tytulow.

Po prostu jak mi sie wydaje, ze w cos bym sobie pogral to zaraz mi sie przestaje chciec grac.

Mam chyba taka nature, ze nie moge grac w gre 2x.

Jedyny wyjatek to Mafia, ktora przeszedlem 3x

ehhhh widzisz bo pewnie grasz w liniowe gry

zagraj z baldura 1 i2 ja przeszedlem 2 6 razy i nie wiem czy wykonalem wszystkie misje :roll:

Tutaj jest problem. Nie lubie RPG :/

W Baldurs Gate 1 pogralem z 2 godziny probujac sie przekonac ale niestety. Nawet tak swietna pozycja nie zrobila na mnie zadnego wrazenia.

Jedyny rolplej, nad ktorym spedzilem kilka tygodni to KOTOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak przedmówca, często wracam do seri <b>HoM&M (1-3)</b>. Ale są także inne qltowe gierki:

 

Quarantine

Wipeout

Need for Speed I

Destruction Derby I i II

Daytona USA

 

Moim zdaniem te gierki mają w sobie to coś, co pozwala w nie młócić długimi wieczorami, mimo przestarzałej już grafiki :D Szczególnie DD i Wipeout :D:D

 

 

UPDATE

 

Zapomniałem o jeszcze jednej, a w zasadzie dwóch super gierkach:

 

Settlers I i II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fallout

fallout 2

fallout tactics

Taaa, Fallout 1&2 to chyba najbardziej wypasione gierki w jakie kiedykolwiek grałem. Znajdźcie mi gre z takim klimatem to oddam za nią 2 psy i brata :!:

widze, że "armia" wyznawców fallouta nie słabnie. Cieszy mnie to bardzo!

Zawsze lubiłem gry z solidną podstawą fabularną. Lubie wracać właśnie do "Schronu 13", Legacy of Kain, Ishara (pałam wielkim sentymentem do tej gierki, mimo, że może być starsza od najmłodszych urzytkowników tego forum :P ). Czasem ciągnie mnie do UFO/XCOM, Sindicate itd...

 

Kwiecień: Fall, to może być gra która zastąpi Ci Van Burena, który to z resztą ma minimalne szanse by sie ukazać. Interplay stracił już chyba ostatnia deskę ratunku w postaci praw do wydawania serii Dark Alliance i może w akcie desperacji sprzedać prawa do Fallota. Nie jest tajemnicą fakt, że legendarni już twórcy falloutów mimo, że rozlokowani w różnych firmach wykazują spory entuzjazm wypytywani o możliwość wykupienia niedokończonego Van Burena i wydania go po ukonczeniu bądź stworzeniu od nowa jako... F3

...nie lubię psów, nie masz siostry? :P :D

Bractwo Stali wiecznie żywe :twisted:

Fallout1-prawdziwy Quake gatunku RPG

Fallout2-miałem 79 level a znajomemu udało sie dostukać 81.

Fallout BOS

 

Co do Fallouta 3 to Interplay zalega z czynszem na 450tyś $ wiec już myśla nad sprzedazą praw do VAN BUREN :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fallout

fallout 2

fallout tactics

Taaa, Fallout 1&2 to chyba najbardziej wypasione gierki w jakie kiedykolwiek grałem. Znajdźcie mi gre z takim klimatem to oddam za nią 2 psy i brata :!:

widze, że "armia" wyznawców fallouta nie słabnie. Cieszy mnie to bardzo!

Zawsze lubiłem gry z solidną podstawą fabularną. Lubie wracać właśnie do "Schronu 13", Legacy of Kain, Ishara (pałam wielkim sentymentem do tej gierki, mimo, że może być starsza od najmłodszych urzytkowników tego forum :P ). Czasem ciągnie mnie do UFO/XCOM, Sindicate itd...

 

Kwiecień: Fall, to może być gra która zastąpi Ci Van Burena, który to z resztą ma minimalne szanse by sie ukazać. Interplay stracił już chyba ostatnia deskę ratunku w postaci praw do wydawania serii Dark Alliance i może w akcie desperacji sprzedać prawa do Fallota. Nie jest tajemnicą fakt, że legendarni już twórcy falloutów mimo, że rozlokowani w różnych firmach wykazują spory entuzjazm wypytywani o możliwość wykupienia niedokończonego Van Burena i wydania go po ukonczeniu bądź stworzeniu od nowa jako... F3

...nie lubię psów, nie masz siostry? :P :D

Bractwo Stali wiecznie żywe :twisted:

Fallout1-prawdziwy Quake gatunku RPG

Fallout2-miałem 79 level a znajomemu udało sie dostukać 81.

Fallout BOS

 

Co do Fallouta 3 to Interplay zalega z czynszem na 450tyś $ wiec już myśla nad sprzedazą praw do VAN BUREN :twisted:

wyznawca fallouta jestem i ja;)) super giera, masakryczny klimat i duze mozliwsci;))) pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 :D ((cały czas się mówi o kontynuacji)

Transport Tycoon Deluxe (cały czas się mówi o kontynuacji - deja vu?)

Heroes 3

 

i... manager na PSX. Zwał się chyba LMA Manager i miał super podgląd rozgrywanego meczu :) Szkoda że nigdzie nie mogę dorwać tej giery :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wyznawca fallouta jestem i ja;)) super giera, masakryczny klimat i duze mozliwsci;))) pozdro 8)

Witaj Bracie :twisted: 8)
nie ma jak w rodzinie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...