Skocz do zawartości
Norbji

Stare ale jare (do jakich gier wciąż powracacie???)

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe.. cadilac & dinozaurs bylo calkiem czadowe.. bardzo fajne byly bonus stage ;) A propos tekkena 2 i 3 to tez sie troche w to pogralo. Pamietasz z automatow Metal Slug :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FALLOUT 1 i 2 ! - dla tych gier jest zawsze miejsce na moim dysku ! A poza tym polecam Doom 1 i 2 - odnich sie zaczela moja przygoda z komputerami i nigdy im tego nie zapomne :D Uwielbiam rowniez Heroes of Might and Magic 2 i 3, sa wypas !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Ostatnio pomykam w Mobil 1 Rally Championship... WYPASSSS NA MAXA :D

nie no serio bardzo grywalne i całkiem realistyczne. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie powracam do zbyt "starej" gry ale jest ona dla mnie wyjatkowa.... jak nie mam w co grac to ją instaluje i zawsze jest tam co robić...jest to GTA: VC.... :)

EEE ine przesadzaj GTA VC nie jest znowu takie stare ... a jeśli chodzi o gry naprawde stare do których lubie wracać to napewno jest quake 3 arena , solider of fortune i moja ulubiona ORIGINAL WAR :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale dwie świetne gierki :)

 

DETROIT Ahhh, spędzone godziny przy tej grze razem z kumplami, projektowanie nowych fur i rozbudowa salonów dilerskich :D

 

CAPITALISM Ogólnie nie lubię gier ekonomicznych, ale ta gra to było, ba nadal jest coś co mnie przyciąga na długie godziny :D

 

UFO Tutaj chyba nie musze nic pisać :)

 

Unreal Tak samo jak wyżej :)

 

No i największy rodzynek:

STREETROAD, ahh, te godziny spędzone przy tej grze na AMIDZE :) A teraz od czasu do czasu zapuszczę sobie na PC (ciężko znaleźć w sieci, ale giera już status freeware ma bodajże :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie powracam do zbyt "starej" gry ale jest ona dla mnie wyjatkowa.... jak nie mam w co grac to ją instaluje i zawsze jest tam co robić...jest to GTA: VC.... :)

EEE ine przesadzaj GTA VC nie jest znowu takie stare ... a jeśli chodzi o gry naprawde stare do których lubie wracać to napewno jest quake 3 arena , solider of fortune i moja ulubiona ORIGINAL WAR :D

Pewnie ze nie jest... i zaznaczylem to w swojej wypowiedzi.. aczkolwiek noweczka to to nie jest ;)

Co do starszych gierek to lubie q3, theme hospital, red alert, diablo.

Z falloutow to gralem tylko w tacticsa.. moze powinienem sprobowac poprzednie czesci :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz to cos naprawde starego: Pirates! (teraz jest juz w sumie remake tez bardzo fajny) Defender Of The Crown i North & South, Civilization I, Command & Conquer (ehhh te demka) - gdzie sie podzial ten klimat .. ta grywalnosc... a moze ja sie starzeje - HL2 od dnia premiery przechodze i pewnie jestem gdzies w polowie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim "NAJ" jest DUNE 2 pierwszy prawdziwy RTS na świecie, ta gra mnie zabijała przez długie miesiące... potem pykałem w DUNE 2000, bardzo podobny klimacik i praktycznie to ta sama stara gra tylko że po lekkim retuszu. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierki w które często grałem to:

 

1.Stell Empire

2.Monkey Island 1 i 2

3. Doom 1 i 2

4. Strike Commander

5. X-wing

6. X-com - enemy unknown

7. X-com - terror from the deep

8. Extatica

9. Dune

10. Another World

11. Flashback

12. Alone in the dark

13. Cannon Fodder

14. Sydicate 1 i 2

15. Alien Breed 1 i 2

16. Panzer General

17. System Shock

18. Fallout 1 i 2 oraz BOS

19. SOF 1 i 2

20. Nocturne

21. Rally Championship

22. NFS Porshe 2000

23. Delta Force 1, 2, Land Warrior

24. MOHAA

 

To są gierki w które baaaaarrrrrdzo lubiłem grać. Czasami jak mam czas to wczęść z nich zagram.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

Hehe.. cadilac & dinozaurs bylo calkiem czadowe.. bardzo fajne byly bonus stage ;) A propos tekkena 2 i 3 to tez sie troche w to pogralo. Pamietasz z automatow Metal Slug :lol:

jakos nie przypominam sobi ebonus stagey w Cadillacs and DInosaurs

moze nas oswiecisz?

ja wracam czesto do

BLOOD

DUKE 3D

QUAKE

DIABLO 1

LBA

QUAKE

MORTAL KOMBAT 1 , 2

CADILLACS AND DINOSAURS

PUNISHER

UT

RTCW

GP 500

NFS 3 , 4

WOLFENSTEIN 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię wgrywać niektóre misje z COD,np. PegasusDay-nie wiem ile razy przechodziłem, a jeszcze mi się nie znudziło.

 

W sieci w akademiku cały czas gramy w stary MOHAA. Działa na słabych komputerach, dzięki temu jest więcej przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

Heroes 3 // Diablo 2 // Wolfenstein //

 

No i X-COM Enemy Unknown - po prostu wymiata - moge grac cale zycie w ta riegke...

o wlasnie

UFO

ilez dni w to gralem ahhhhh

cudowna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza gra byl Crusader: No Regret i No Remorse. Po prostu bomba, ta muzyka, akcja, grywalnosc :) Na tamte czasy byla wspaniala. Chetnie bym w nia zagral ale xp na to nie pozwala no i brak Dosa. Mam jeszcze kompa ktory spokojnie by udzwignal ta gre tylko brak monitora do niego, ahhh jaka szkoda :(

Jest wiele gier które cenie tak samo jak crusadera, ale za duzo tu pisania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza gra byl Crusader: No Regret i No Remorse. Po prostu bomba, ta muzyka, akcja, grywalnosc :) Na tamte czasy byla wspaniala. Chetnie bym w nia zagral ale xp na to nie pozwala no i brak Dosa. Mam jeszcze kompa ktory spokojnie by udzwignal ta gre tylko brak monitora do niego, ahhh jaka szkoda :(

Jest wiele gier które cenie tak samo jak crusadera, ale za duzo tu pisania :)

tez wiele godzin spedzilem przy tej grze

chetnie bym rowniez wrocil do

cannon fodder

little big adventure

bc racers

syndicate

simcity 2000

need for speed 1 SE - ponad wszystko;]]]]

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...