Skocz do zawartości
Ruido

Sejm uniemożliwi zakładanie kont pocztowych przez Internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Sejm może pozbawić internautów darmowej poczty elektronicznej w Polsce - alarmuje radio RMF FM. W parlamencie powstaje nowe prawo telekomunikacyjne.

 

Parlamentarzyści tłumacząc się zaleceniami UE, wprowadzili do proponowanej ustawy przepisy, które uniemożliwią zakładanie przez Internet darmowych kont pocztowych. Oznacza to, że aby założyć konto pocztowe, trzeba będzie z dowodem osobistym przyjść do siedziby portalu, w którym chcemy założyć darmową skrzynkę - informuje RMF.

 

Właściciele firm oferujących internetowe usługi pocztowe obawiają się, że użytkownicy darmowej poczty elektronicznej przeniosą się do zagranicznych serwisów, których polskie obostrzenia nie będą obowiązywać. Co na to posłowie? Posłowie nie przejmują się, twierdząc, że nie ma takiego zagrożenia - podaje RMF.

 

 

źródło: http://info.onet.pl/928863,18,item.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHHAA

Polska to kraj rzadzony przez IDIOTOW , w linka nawet nie klikam ale to co przeczytalem jesli jest zgodne z artykulem wystarczy zebym zwienczyl cala moja wypowiedz tymi oto buzkami :

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jasne ze sie przeniesiemy do zagranicznych serwisow :!:

lycos rulzzzzzzz, POSŁY-OSŁY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczyms takim to zaraz sie przeniose do jakiegos zagranicznego serwisu ... bo to paranoja i czemu niby ma to sluzyc ? (ev zaloze se platna skrzynke nad czym sie zastanawiam od dluzszego czasu juz) paranoja w tym kraju coraz wieksza... ciekawee ktory idiota na to wpadl i co tym chca osiagnac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu można więcej powiedzieć? Ręce opadają na widok takiego idiotyzmu, na usta ciśnie się tylko mistyczne LOL , a w tle pobrzmiewa : "Polska! To właśnie nasza Polska. Nowa Rzeczpospolita....."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak juz kiedyś napisałem: stanowisko posła jest chyba jedynym z takimi zarobkami, gdzie zatrudniają debili bez wykształcenia...

na szczęście internet jest globalny i jedyną mozliwość jaką mają, jeśli kcom nam zaszkodzić to pozbawienie nas dostępu do niego. Narazie tylko utrudniają, ale patrząc na ich radosną twórczość to kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciągle słysze nawołuwanie w TV żeby iśc głosowac i po co??

Na kogokolwiek nie oddać głosu i takbędzie matoł... jak sie dorwie do stołka. No może Pan Korwin-Mikke ma jescze zrdowy rozsądek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo trzeba bedzie wykupic jakis odpowiednik paszportu jezeli bedziemy chcieli odwiedzac zagraniczne strony .

Boze co za popieXXXXXXXXX rzad . NIe kraj nie mowmy ze polska jest popierXXXXXXXX gdyz polska to my Polacy . Normalni ludzie pragnacy dobra dla siebie i rodziny ale gdziez nam po tym gdy te gnoje z gory wyprawiaja takie rzeczy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj u mnie w miescie Kukiz gral i zrobil male przemowionko ktore to bardzo dokladnie odzwierciedla sytuacje polityczna w Polsce, a mowil mianowicie cos w tym stylu:

"glosujcie teraz na inna partie zeby tamte swinie odpedzic od koryta bo teraz nowe swinie chca do tego koryta"

az sam juz nie wiedzialem CZY SIE SMIAC CZY KUR*& MA% JE*@^! PŁAKAĆ :!: ehhhh :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybralismy sobie zgraje polmozgow i innych jednokomorkowcow z inteligencja przy ktorej taboret moz robic za einsteina to teraz mamy - wiekszosc z nich uzywainternetu jako medium niosacego gole .... - ostatnio moje pogladay staja sie corac radykalniejsze - chyba zajme sie zbieraniem podpiow podobywatelsim projektem ustawy o karaniu smiercia parlamentarystow ktorzy zglosza swoja kandydature maja IQ nizsze niz 60 :/ (i tak lawy by opustoszaly) :| niech mnie ktos uszczypnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciągle słysze nawołuwanie w TV żeby iśc głosowac i po co??

Na kogokolwiek nie oddać głosu i takbędzie matoł... jak sie dorwie do stołka.  No może Pan Korwin-Mikke ma jescze zrdowy rozsądek.

Nie zgodzę się z Tobą. Polsce nie są potrzebni szaleni radykałowie pokroju tego Pana. Potrzebujemy rządu fachowców i sejmu, który będzie sie w stanie porozumieć mimo podziałów.

Moim zdaniem w tym momencie PO jest jedyną sząnsą na względną normalność. Zaraz odezwą się głosy, że oni tez już rządzili... zgadzam się, że PO to po części spuścizna Unii wolności i Solidarności. Przyznaje, gwiazdorstwo pana Rokity niespecjalnie mi odpowiada, ale szansy upatruję w ekonomistach i ludziach wykształconych, którzy lgną właśnie do PO.

 

Inna sprawa to weryfikacja kwalifikacji polityków. Każde poważne stanowisko powinno być obwarowane przepisami nie dopuszczającymi ludzi nie wykwalifikowanych! Jak można było dopuścić do żłoba tych kretynów z Samoobrony? Widzieliście pokazowkę jaką zaserwowały nam stacje tv po debacie poświęconej Leperowi? Chodzi mi o zdjęcia z "szczenięcych lat" Lepera. Przecież to jest modelowy przyklad buraka. Teraz oczywiście: oaza spokoju i "retoryk" dbający o język i wygląd. Pod tą maską kryje sie demagog i prosty ćwok. Jak taki oszołom może mieć poarcie 20% społeczeństwa?

Po części to oczywiście uciekający elektorat sld, ale mimo wszystko, tak łatwo zawładnąć umysłami Polaków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech wprowadzą tą ustawę... bo tak "sugeruje" unia... bzdura!!! Jak szybko wprowadzą tak szybko wycofaja bo napłyną głosy krytyki, śmiechu i politowania ze strony państw członkowskich...

 

Lepper zdobywa poparcie bo mówi o błędach jakie popełnia obecny i zeszły rząd... mówi o tym w sposób wyniosły! Zachowuje sie jak duża większość społeczeństwa NARZEKA na to co się dzieje... a to przyciąga ludzi... Nie jeden sobie pomysli... o! ten wie o co chodzi... chociaz błędy widzi... to może cos naprawi jak dojdzie do władzy!

A tu [gluteus maximus]... Pamiętacie jak Lepper "chronił" Polskę przed wstąpieniem do UE?? A teraz połowa, jak nie większość Samoobrony składa wnioski o dotacje... Do Uni nie chcieli, ale kase od nich chcą... (w zasadzie to po cześci od nas...)

 

Ech... sam nie wiem co się w tej Polsce dzieje...

...i naprawde nie wiem na kogo bym głosował, jeśli wybory odbyłyby się w tym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to sa tylko plotki bo inaczej rodzimy internet sie zawali.

Zobaczcie sobie ile serwisy zarabiaja na reklamach na darmowych kontach.

W kazdej wiadomosci jest taka stopka do ktorej dodana jest jakas reklama.

Rowniez roznego rodzaju reklamy sa przesylane poprzez portal w ktorym mamy konto.

 

Tak sie wkurzylem ze postanowilem zobaczyc sobie ile osob w Samoobronie (narazie oni poszli pod lupe) ma jakie wyksztalcenie.

-6 osob ma wyzsze (w stylu SGGW itd.)

-4 srednie pilicealne

-19 zawodowe (srenie, zasadnicze, itd.)

 

Ciekawi mnie ilu z nich ma mature zdana. :evil:

Co ciekawsze tylko jedna osoba byja poslem w innych kadencjach. Z jednej strony to dobrze bo "swierza krew" ale z drugiej zaczna wymyslac jakies glupoty.

 

Zaraz zabieram sie za inne kluby i zobaczymy co oni maja w szeregach. :twisted: :D

 

UPDATE:

PO

Latwiej powiedziec kto ma srednie.

-1 srednie

-1 zawodowe

Reszta ma wyzsze i to nie rolnicze ale marketing i zarzadzanie, prawo, mechanika, gornictwo itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą. Polsce nie są potrzebni szaleni radykałowie pokroju tego Pana. Potrzebujemy rządu fachowców i sejmu, który będzie sie w stanie porozumieć mimo podziałów.

 

A ja się nie zgodzę z Tobą. Polska już doszła do takiego momentu, że niestety pomoże tylko rewolucja. A jak będziemy dalej powolutku zmieniać "fachowo" to będzie tak jak jest albo i gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sir Afeen: dzieki za ubranie w ogledne slowa moich mysli - wydaje mi sie ze to o czym napisales to faktyczniejedyna droga - nie oszukujmy iejednak ze bedzie latwo - powstalo tyle szkod ze z czegos beda musialy byc naprawiane - teraz mala agitacja polityczna -> przed wyborami nalezy wierzyc temu kto jasno mowi ze pod jego rzadami nie bedzie lepiej - sytuacja jest taka ze poprostu to niemozliwe - dopiero PO jego rzadach ma byc lepiej :) takie ustawy jak ta ooraz zachowanie sie rzadzacych przy glosowaniu raportu komisji jasno swiadcza o dziejacych sie w sejmie cudach na kiju :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w Polsce nie ma na kogo glosowac. Wiekszosc obecnych poslow juz kiedys w Sejmie byla, nowe partie to zlepki ze starych, ktore stracily tyle eloektoratu, ze uznaly iz lepiej zmienic szyld. PO, PiS, LPR - oni juz rzadzili (tyle, ze pod innym szyldem). I co? I [gluteus maximus]. A naprawde nowi to wynalazki w stylu Samoobrony z "minister oswiaty" Renata Beger na czele. W zblizajacych sie wyborach do parlamentu europejskiego zaglosuje na SLD - wiernosc pogladom lewicowym i brak kogo innego, lepszego. Bo niestety w Polsce nie ma na kogo sensownego klosowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę z Tobą. Polska już doszła do takiego momentu, że niestety pomoże tylko rewolucja. A jak będziemy dalej powolutku zmieniać "fachowo" to będzie tak jak jest albo i gorzej...

Moja poprzednia wypowiedź po części podziela Twój pogląd. Potrzebna jest zmiana większości "klasy rządzącej", ale nie widzę takiej możliwości i dlatego napisałem to co napisałem i skierowałem swoje poparcie tam, a nie gdzie indziej. Nie wierzę, by którykolwiek z liderów partyjnych tak poprostu wycofał się razem ze swoją świtą. Na przykladzie Pani Błochowiak doskonale widać, że przy obecnych układach trzeba umoczyć się we wspólnym szambie by się wybić. "Młodzi" zdobywają swoją szansę tylko poprzez przytakiwanie starym.

A rewolucja? Jedyna jaka moze sie nam przytrafić to moim zdaniem zwyciestwo Lepera, a tego chyba nie chcemy... Z pewnością była by to rewolucja zasługująca na to miano i porównać by ją można z październikową :D

Jedyna mała rewolucja której oczekuje to zaprzestanie politycznego przydzielania stanowisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sejm może pozbawić internautów darmowej poczty elektronicznej w Polsce - alarmuje radio RMF FM. W parlamencie powstaje nowe prawo telekomunikacyjne.

 

Parlamentarzyści tłumacząc się zaleceniami UE, wprowadzili do proponowanej ustawy przepisy, które uniemożliwią zakładanie przez Internet darmowych kont pocztowych. Oznacza to, że aby założyć konto pocztowe, trzeba będzie z dowodem osobistym przyjść do siedziby portalu, w którym chcemy założyć darmową skrzynkę - informuje RMF.

 

Właściciele firm oferujących internetowe usługi pocztowe obawiają się, że użytkownicy darmowej poczty elektronicznej przeniosą się do zagranicznych serwisów, których polskie obostrzenia nie będą obowiązywać. Co na to posłowie? Posłowie nie przejmują się, twierdząc, że nie ma takiego zagrożenia - podaje RMF.

 

 

źródło:http://info.onet.pl/928863,18,item.html

Jesli stanie sie tak jak napisales to normalnie zalicze rotfl'a :lol: bo tylko polscy politycy mogliby wymyslic cos tak absurdalnego, najlepiej zastrzelic WSZYSTKICH w rzadzie i postawic to od nowa bo inaczej tylko kompromitacja

 

jednak moje stwierdzenie nie umarlo 'kto ma szkole ten ma lzej'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciągle słysze nawołuwanie w TV żeby iśc głosowac i po co??

Na kogokolwiek nie oddać głosu i takbędzie matoł... jak sie dorwie do stołka.  No może Pan Korwin-Mikke ma jescze zrdowy rozsądek.

Nie zgodzę się z Tobą. Polsce nie są potrzebni szaleni radykałowie pokroju tego Pana. Potrzebujemy rządu fachowców i sejmu, który będzie sie w stanie porozumieć mimo podziałów.

Moim zdaniem w tym momencie PO jest jedyną sząnsą na względną normalność. Zaraz odezwą się głosy, że oni tez już rządzili... zgadzam się, że PO to po części spuścizna Unii wolności i Solidarności. Przyznaje, gwiazdorstwo pana Rokity niespecjalnie mi odpowiada, ale szansy upatruję w ekonomistach i ludziach wykształconych, którzy lgną właśnie do PO.

 

Inna sprawa to weryfikacja kwalifikacji polityków. Każde poważne stanowisko powinno być obwarowane przepisami nie dopuszczającymi ludzi nie wykwalifikowanych! Jak można było dopuścić do żłoba tych kretynów z Samoobrony? Widzieliście pokazowkę jaką zaserwowały nam stacje tv po debacie poświęconej Leperowi? Chodzi mi o zdjęcia z "szczenięcych lat" Lepera. Przecież to jest modelowy przyklad buraka. Teraz oczywiście: oaza spokoju i "retoryk" dbający o język i wygląd. Pod tą maską kryje sie demagog i prosty ćwok. Jak taki oszołom może mieć poarcie 20% społeczeństwa?

Po części to oczywiście uciekający elektorat sld, ale mimo wszystko, tak łatwo zawładnąć umysłami Polaków?

Uwazam, że jakas alternatywa moze byc w przyszlosci partia Centrum tworzona wlasnie przez Relige. Na ta partie raczej bede slosowal w najblizszych wyborach. Mam jzu dosyc ciagle tych samych ludzi przewijajacych sie w polityce, ktorym ciagle malo tego "koryta". Mysle, ze partia Centrum ucywilizuje troche polska para-polityke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kont pocztowych:

Mnie to tam juz i tak pikus - swoje konto mam od dawna, nawet dwa, problem to maja portale a nie my :) Bo co to dla nas za roznica, cyz bedziemy mieli serwer konta pocztowego w Polsce, czy w Urugwaju ? No ale co by nie mowic, portale internetowe sie wziely i wspaniale naglosnily sprawe, prostesty, pisma - jak cos im ma zagrozic to sie potrafia zorganizowac i ludzi jeszcze deinformowac. Biora ludzi "na zagrozenie", ze ich konta zostana pokasowane i co jeszcze. Ale popatrzcie na to spokojnie - czy cos sie strasznego stanie ? nie.

 

Co do polityki:

SLD - nie dziekuje, nie jestem za socjalizmem, ani za lewica, ani za opiekunczym panstwem

 

SDPL - smieszni sa, politycznosc na maxa, mowia to co chca ludzie uslyszec, staraja sie przypodobac

 

PiS - dla mnie nie istnieje, kolejni politycy gadaja to co ludzie chca uslyszec, albo co ludzie podejma

 

PO - to takie PiS w wiekszej skali, udalo im sie przekonac ludzi, ze tylko oni moga cos z panstwem dobrego zrobic - a to nieprawda. Jak slysze wypowiedzi politykow tej partii to mi sie slabo robi, przeciez oni sa tacy sami jak ci ludzie z SLD, tak samo do koryta tylko leca po najmniejszej linii oporu

 

LPR - Najchetniej to wybralbym sie do sejmu i oprocz krzyza, nad drzwiami powiesilbym rowniez symbole innych religii - ale by bylo smiechu. Ogolnie nic nie warci demagodzy

 

Samoobrona - Czyli partia jednej osoby, jesli z innych partii mozna wymienic kilka osob, to tutaj jedynie Lepper jest widoczny. Demagog, oszust i scierwo. Nie chcialbym zyc w panstwie rzadzanym przez niego, to by byla sodoma i gomora.

 

UPR - partia jednej osoby, jedynie ich program przeczytalem i spewnoscia nie chcialbym, zeby zostal wprowadzony w zycie, natomiast zaglosuje wlasnie na UPR, poniewaz sadze, ze w polskim sejmie powinna byc partia o takich przekonaniach i darzeniach, ktora byc moze pokazalaby glupim polakom, ze sa inne wyjscia

 

Ale ogolnie mowiac, demokracja to moim zdaniem jeden z gorszych systemow wladzy (a zostaly ju dawno wymyslone lepsze), szkoda ze na swiecie ona obowiazuje jako "jedyna sluszna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze to prawda jes ????

 

poza tym...kto porponuje taki projekt ???bo jak samoobrona albo Giertych to nie ma sie co dziwić...ale jak inni...

 

ja w ogoole mysle ze to nie przejdzie.....:)

 

ps: W ogoole co to ma na celu ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL :lol:

 

W Polsce internet ledwo zipie, mamy jedne z droższych domen w Europie, najdroższy dostęp do internetu w Europie, więc brakuje nam tylko najdroższych kont pocztowych w Europie :lol:

 

ROTFL :lol:

 

Może ktoś z rządu stwierdził że Polakom wogóle nie jest potrzebny internet co?? Hehehe!

 

KONIEC POSTA

"SPUSZCZAM" ZASŁONĘ MILCZENIA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzeje mnie to.

Mam pare bezplatnych kont, specjalnie na spam, jedno bezplatne konto na ktore ktos od-czasu-do-czasu cos napisze, i uczelniane, ktore chyba najczesciej wykorzystuje. Bede sie martwil jak nie bede mial zadnego konta i przestanie dzialac GG, czy inny podobny klient, bo prawda jest taka, ze wiecej spraw zalatwiam teraz przez Gadu, niz przez e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhem :) a widzieliscie to

... Jak by tego było mało, proponowane w projekcie ustawy Prawo telekomunikacyjne zapisy mogą praktycznie uniemożliwić portalom świadczenie takich usług jak czaty i komunikatory internetowe. Chodzi o tzw. cookies, czyli niezbędne do ich prowadzenia pliki tekstowe zapisywane na twardym dysku komputera internauty...

tu wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga okaże sie ze trzeba bedzie zarejestrowac wszystkie taktak'i simplusy i popy, nie wspominajac o heyah - w koncu wszystko to jest usluga telekomunikacyjna, potem przyczepia sie do wszystkich komunikatorow (gg tlen etc) dobrze ze jeszcze zostaje nam jakas alternatywa zagranica

 

po co oni tak lubia to wszystko komplikowac, nielepiej zajac sie odbudowa rzadu, stworzeniem innego "lepszego" czy chocby zajeciem sie sluzba zdrowia i jej zadluzeniem a nie barany suiedza i kombinuja jak tu powstrzyamc rozwoj technologi w Polsce

 

Francja i inne kraje od wielu lat sa w Unii i jakos nie przypominam sobie zeby tak byly az takie matoly dla ktorych klikniecie na przycisk z ikonka "zgadzam sie" nie jest wyrazeniem zgody.. ehh nerwow na nasz polski rzad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...