Skocz do zawartości
Śmieszny

Jakie zestaw głośników 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem szukałem i nie mogłem znaleść. Jak już coś takiego jest to bardzo przepraszam.

Mam w planach zakup zestawu głośników 5.1 tylko nie wiem jakie wybrać mam do dyspozycji ok 400zł znalazłem coś takiego

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=5406&sid=1

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=9625&sid=1

 

Opłaca się brać któryś z nich czy macie może jakieś inne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i te Logitechy o te Mediacostam to knoty z tymi logitech ma łacznie 50w hehe policz creativa subufer 22 + 3 x satolity dwudrozne o mocy muzycznej 20w kazda i po 8 w tylne x2 to razem 98 wat muzycznej :) zgniecie tego logitecha i teo mediaszrota :)

pewnie inni tz ta kci doradza a jesli nie te to 6700 cretiva sa po 340zł ale sa troszke gorsze tak wiec polecam te do ORT: ORT: ORT: kturych ci dałem linka bdb zakup nie bedziesz załował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam Longtechy 5.1 SP-910 One po prostu rządzą!!!!!!!!!! 8) Moc RMS łączna to 75W nawet na Moim 32 bitowym Mincie 6k daja piekna pare jak podkrecam dzwiek i bas na maxa to szyby mi trzeszcza a i ladny wyswietlacz jest a cena 270zl jest wprost smieszna! Creative P580 To nic w porównaniu z Longtechami. Radze rowniez popytac o 2.1 - Longtech produkuje obecnie najlepsze 2.1 !! Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cenie do 300 zl moze i ten Logitech jest dobry i nie bede mowił ze nie bo ich nie słyszałem obie te firmy Creative i Logitech robia najlepsze glosniki nawet moga sie poruwnywac do drogich zestawow domowych .

kiedys w media na prozbe koles tam pracuje podlaczyli mi creative giga Worx i normalnie uszy odpadaja jakosc dzwieku i bass piekna sprawa i ok 1200-1300zl .Podłaczylismy tez Sony za ok 3000zl i mowie ci nie miały szans nie iwem czy mi uwiezysz ale tak było jednak Creative posiada certfikat THX <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> posiadaja zadki kture głosniki jest to certyfikat najlepszej jakosci dzwieku .Dlatego jeszcze raz polecam jak do 400zł to te głosniki

http://pl.europe.creative.com/products/pro...ct.asp?prod=503

słyszałem je i sa narawde bdb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestawik Creativa jest nawet sympatyczny. Logitech jest teochę słabszy ale też da się znieść. Jednak nie chodzi mi o moc tylko głównie o sam efekt 5.1 i czystość brzmienia, bo jak będę chciał sobie głośniej posłuchać muzyki i pomęczyć sąsiadów to od tego mam piękny zestawik głośników (przerobionych własną inwencją twórczą :wink: ), które grają super :D :D . Chodzi mi o taki zestaw który w grach i filmach ma ładny albo bardzo ładny dzwięk :D

Teraz mam problem bo nie słyszałem żadnego z tych dwuch co podaliście a w sklepie nie chce im się podłączać. Więc czekam jeszcze na więcej propozycji i jeszcze jakieś sugestie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cenie do 300 zl moze i ten Logitech jest dobry i nie bede mowił ze nie bo ich nie słyszałem obie te firmy Creative i Logitech robia najlepsze glosniki nawet moga sie poruwnywac do drogich zestawow domowych . 

kiedys w media na prozbe koles tam pracuje podlaczyli mi creative  giga Worx i normalnie uszy odpadaja jakosc dzwieku i bass piekna sprawa i ok 1200-1300zl .Podłaczylismy tez Sony za ok 3000zl i mowie ci nie miały szans nie iwem czy mi uwiezysz ale tak było jednak Creative posiada  certfikat THX <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> posiadaja zadki kture głosniki jest to certyfikat najlepszej jakosci dzwieku .Dlatego jeszcze raz polecam jak do 400zł to te głosniki 

http://pl.europe.creative.com/products/pro...ct.asp?prod=503

słyszałem je i sa narawde bdb :)

Ja pisze o LONGTECHACH to jest taka nowa fala - malo znane ale swietne zwlaszcza 2.1 (patrz testy w PCWK chyba i KS) a te 5.1 to ja zachwalam, co do Creative to rzeczywiscie THX daje tą moc ale trzeba też mieć Audigy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestawik Creativa jest nawet sympatyczny. Logitech jest teochę słabszy ale też da się znieść. Jednak nie chodzi mi o moc tylko głównie o sam efekt 5.1  i czystość brzmienia, bo jak będę chciał sobie głośniej posłuchać muzyki i pomęczyć sąsiadów to od tego mam piękny zestawik głośników (przerobionych własną inwencją twórczą  :wink: ),  które grają super  :D  :D . Chodzi mi o taki zestaw który w grach i filmach ma ładny albo bardzo ładny dzwięk  :D 

Teraz mam problem bo nie słyszałem żadnego z tych dwuch co podaliście a w sklepie nie chce im się podłączać. Więc czekam jeszcze na więcej propozycji i jeszcze jakieś sugestie  :wink:

TO spytaj czy mają Longtech SP-910 5.1 rzadkie ale dobre - ja je zachwalam do filmów i muzy stosuje - 75W RMS i tak wystarcza żeby sąsiedzi częściej wpadali :twisted: :D Ale za żadną cholerę nie kupuj Manty MM1500 - bo to najtanszy i najslabszy szit. Natomiast znajomy ma Encore XP+155 5.1 i to jest tez dobre popytaj co inni o tym sądzą, powodzenia i pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam Longtechy 5.1 SP-910 One po prostu rządzą!!!!!!!!!!  8) Moc RMS łączna to 75W nawet na Moim 32 bitowym Mincie 6k daja piekna pare jak podkrecam dzwiek i bas na maxa to szyby mi trzeszcza a i ladny wyswietlacz jest a cena 270zl jest wprost smieszna! Creative P580 To nic w porównaniu z Longtechami. Radze rowniez popytac o 2.1 - Longtech produkuje obecnie najlepsze 2.1 !! Pozdro.

bas na maxa chyba ci pierdzi ten basisko :lol: mint i dobra jakosc dzwieku szyby trzeszcza nie rob z siebie barana :wink: 2.1 naj moje stero o 3 klasy lepiej zagra niz te longtechy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam Longtechy 5.1 SP-910 One po prostu rządzą!!!!!!!!!!  8) Moc RMS łączna to 75W nawet na Moim 32 bitowym Mincie 6k daja piekna pare jak podkrecam dzwiek i bas na maxa to szyby mi trzeszcza a i ladny wyswietlacz jest a cena 270zl jest wprost smieszna! Creative P580 To nic w porównaniu z Longtechami. Radze rowniez popytac o 2.1 - Longtech produkuje obecnie najlepsze 2.1 !! Pozdro.

bas na maxa chyba ci pierdzi ten basisko :lol: mint i dobra jakosc dzwieku szyby trzeszcza nie rob z siebie barana :wink: 2.1 naj moje stero o 3 klasy lepiej zagra niz te longtechy :twisted:
Koleś nie słyszałeś to nie wiesz!!!! Poczytaj sobie testy w dobrych gazetach o ile cię stać, drogi kolego, nie moja wina że się na mnie uwziąłeś ale czemu inni mają na tym cierpieć? Twoja odzywka jest chamska i nie musisz pokazywać wszystkim jak wysoka jest twoja kultura... :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam Longtechy 5.1 SP-910 One po prostu rządzą!!!!!!!!!!  8) Moc RMS łączna to 75W nawet na Moim 32 bitowym Mincie 6k daja piekna pare jak podkrecam dzwiek i bas na maxa to szyby mi trzeszcza a i ladny wyswietlacz jest a cena 270zl jest wprost smieszna! Creative P580 To nic w porównaniu z Longtechami. Radze rowniez popytac o 2.1 - Longtech produkuje obecnie najlepsze 2.1 !! Pozdro.

bas na maxa chyba ci pierdzi ten basisko :lol: mint i dobra jakosc dzwieku szyby trzeszcza nie rob z siebie barana :wink: 2.1 naj moje stero o 3 klasy lepiej zagra niz te longtechy :twisted:
Koleś nie słyszałeś to nie wiesz!!!! Poczytaj sobie testy w dobrych gazetach o ile cię stać, drogi kolego, nie moja wina że się na mnie uwziąłeś ale czemu inni mają na tym cierpieć? Twoja odzywka jest chamska i nie musisz pokazywać wszystkim jak wysoka jest twoja kultura... :!:

Chetnie bym poczytal te testy, z ciekawosci, ale nie mam tych gazet. Mam prozbe, moglbys przepisac przy jakiej czestotliwosci Twoj subik ma spadek rzedu -3db?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...