Skocz do zawartości
mateusz012

Jaki zestaw głośników?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zintegrowany układ C-media CMI9739A i szukam zestawu głośników 2.1. Jakie byście mi polecili, głównie do gier i słuchania cięższej muzy (Korn, Linkin Park itd) Proszę o pomoc

słuchasz ciężkiej muzy?? to wpierw zmień karte na coś lepszego.

potem podłącz sobie to tego wieże i będzie gites 8)

 

linkin park ciężką muzą?? :twisted:

grrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem co. Przecież jesteśmy w XXI wieku.

no nie wiem, mój kumpel nie ma TV bo mu niepotrzebny, woli sobie na kompie pograć.

słucham ciężkiej muzy i wiem że najlepiej do niej sprawuje sie wszystko oprócz tego czegoś na płycie[ miałem nawet SB128PCI]. proponuje jakiegoś live, może być nawet 4.1

no i wieża. spróbuj, gwarantuje że źle nie będzie.

ja używam wieży już od 2 lat 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj kolega Leborg się myli. Słucham NAPRAWDĘ ciężkiej muzyki (też) i polecałbym Soundstorma (a potem self made @ USB gdzieś był o tym topic), a jeśli chodzi o głośniki, to creative inspire 2400 całkiem ładnie grają (jak na głośniki za 180pln). Jak masz więcej kasy, to poszukaj logitechów, lub creative'ów THX, ale za taką kasę to już można np. kupić wzmacniacz używany DENON lub Yamaha (600pln) i małe kolumienki podstawkowe (no, może za trochę więcej). Całkiem fajnie gra Yamaha pianocraft (ta większa- 400 chyba), kosztuje toto 2700pln i masz full wypas. Jakbyś powiedział ile mas na to kasy, to byłoby łatwiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie moge polecic Logitech Z-2200 potezny zestawik 2+1 z certyfikatem THX,przesiadlem sie z Z-540 i ... ten zestaw jest naprawde tego wart 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie moge polecic Logitech Z-2200 potezny zestawik 2+1 z certyfikatem THX,przesiadlem sie z Z-540 i ... ten zestaw jest naprawde tego wart  8)

i powiedz co ci daje ten thx :wink: :?: a przecierz zagra gorzej niz mije podstawkowce :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj kolega Leborg się myli. Słucham NAPRAWDĘ ciężkiej muzyki (też) i polecałbym Soundstorma (a potem self made @ USB gdzieś był o tym topic), a jeśli chodzi o głośniki, to creative inspire 2400 całkiem ładnie grają (jak na głośniki za 180pln). Jak masz więcej kasy, to poszukaj logitechów, lub creative'ów THX, ale za taką kasę to już można np. kupić wzmacniacz używany DENON lub Yamaha (600pln) i małe kolumienki podstawkowe (no, może za trochę więcej). Całkiem fajnie gra Yamaha pianocraft (ta większa- 400 chyba), kosztuje toto 2700pln i masz full wypas. Jakbyś powiedział ile mas na to kasy, to byłoby łatwiej...

niby w czym sie mylę??

wole SB od wszystkiego na płytkach;/

a do muzyki zawsze najlepsza będzie wieża :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa do muzy 2 satelity + sub to jest to :spoko:

mam taki zestaw Samsung SMS-5100 - na allegro troche tego jest - jak nie stac cie na creative'a albo logitech'a

ten model samsunga ma fajny wypiard (inne modele tej firmy sux'er) ... korn, Limp NiN czy MM fajnie na nich graja ...

 

(audiofile bez urazy ... nie wszystkich stac na 'dobry' sprzet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa do muzy 2 satelity + sub to jest to :spoko:

mam taki zestaw Samsung SMS-5100 - na allegro troche tego jest - jak nie stac cie na creative'a albo logitech'a 

ten model samsunga ma fajny wypiard (inne modele tej firmy sux'er) ... korn, Limp NiN czy MM fajnie na nich graja ...

 

(audiofile bez urazy ... nie wszystkich stac na 'dobry' sprzet)

potwierdzam... takze mam taki sprzet i jest dobry jak dla mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie bawiłem sie tymi głośniczkami i z ciekawości wziołem je do domu na weekend. ZAdna rewelacja ale w tej cenie nie mozna sie spodziewać dzwieku jak z najwyższej półki. Jezeli nie masz wyrozumiałych sąsiadów albo rodzinka nie pozwala Ci "za głośno" słuchać muzy to jest to dobry wybór do filmow, gier, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj kolega Leborg się myli. Słucham NAPRAWDĘ ciężkiej muzyki (też) i polecałbym Soundstorma (a potem self made @ USB gdzieś był o tym topic), a jeśli chodzi o głośniki, to creative inspire 2400 całkiem ładnie grają (jak na głośniki za 180pln). Jak masz więcej kasy, to poszukaj logitechów, lub creative'ów THX, ale za taką kasę to już można np. kupić wzmacniacz używany DENON lub Yamaha (600pln) i małe kolumienki podstawkowe (no, może za trochę więcej). Całkiem fajnie gra Yamaha pianocraft (ta większa- 400 chyba), kosztuje toto 2700pln i masz full wypas. Jakbyś powiedział ile mas na to kasy, to byłoby łatwiej...

Soundstorm to nie zintegrowana na plycie, tylko wbudowana w plyte glowna karta dzwiekowa pci (choc nie zajmuje pci :P [patrz - tak napisali na thg] :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam modele Longtechów - zajrzyj na www.longtech.com.pl albo tez zeby miec full wypas Creativy albo Logitechy z certyfikatem THX ale to juz za powazną kasę :D Koledzy mają racje wieża nigdy nie przeskoczy glosniczków do pc, ale kina domowego to juz nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko jeszcze musicie mi pomóc w wyborze karty dźwiękowej. Chwilowow stać mnie tylko na SoundBlaster Live!, ale to troszeczkę z "słaba" karta, wolał bym coś 24bitowego. Co sądzicie o Creative Sound Blaster Audigy ES bulk lub Creative Sound Blaster Audigy Player bulk. A tak przy okazji czym one się różnią?? Która jest lepsza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie moge polecic Logitech Z-2200 potezny zestawik 2+1 z certyfikatem THX,przesiadlem sie z Z-540 i ... ten zestaw jest naprawde tego wart  8)

i powiedz co ci daje ten thx :wink: :?: a przecierz zagra gorzej niz mije podstawkowce :?:

 

Tak uwielbiam jak wypowiadaja sie Ci co tego nie slyszeli...

Sluchaj posluchaj gdzies tych glosnikow potem wyrazaj opinie ok ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie moge polecic Logitech Z-2200 potezny zestawik 2+1 z certyfikatem THX,przesiadlem sie z Z-540 i ... ten zestaw jest naprawde tego wart  8)

i powiedz co ci daje ten thx :wink: :?: a przecierz zagra gorzej niz mije podstawkowce :?:

 

Tak uwielbiam jak wypowiadaja sie Ci co tego nie slyszeli...

Sluchaj posluchaj gdzies tych glosnikow potem wyrazaj opinie ok ? :D

ja nie mowie ze sa to lipa glosniki :wink: tylko ze ten certyfikat thx to w swiecie audio nic nie daje tylko taki bajer jest :wink: masz racje nie sluchalem ich ale powiem ci dlaczego uwazam ze zbytnio naturalne brzmienie nie bedzie opd subek bedzie psol wszystko scena bedzie zyl wlasnym zyciem i dlatego bedzie lipa no nie mowiac juz o ukladzie wzmacniacza zastaosowanym w takich glosnikach

pozdro

p.s. ja nie mam nic do tych glosnikow chodzilo mi o certyfkat thx :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko jeszcze musicie mi pomóc w wyborze karty dźwiękowej. Chwilowow stać mnie tylko na SoundBlaster Live!, ale to troszeczkę z "słaba" karta, wolał bym coś 24bitowego. Co sądzicie o Creative Sound Blaster Audigy ES bulk lub Creative Sound Blaster Audigy Player bulk. A tak przy okazji czym one się różnią?? Która jest lepsza??

Już mam dość podawania tych linków i wyjaśniania...

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=826 - player bulk

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8639 - es bulk

 

Różnią się - Próbkowaniem - Player Bulk ma 32bity przy 48kHz a ES Bulk 24 bity przy 96kHz , wyjściami - Player Bulk ma FireWire, a ES nie, ceną Player Bulk kosztuje 268zł, a ES Bulk 209zł....

 

The choice my friend is yours... :lol:

 

APROPO Longtechy nie są SYFIASTE gadasz jak moj kumpel co kupuje co mu sie podoba - kupił Mante MM1500 bo wyglądały jak creativy a o skutkach nie będe mówił, longtechy zyskały wyższe noty w testach więc prosze z szaconkiem!! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko jeszcze musicie mi pomóc w wyborze karty dźwiękowej. Chwilowow stać mnie tylko na SoundBlaster Live!, ale to troszeczkę z "słaba" karta, wolał bym coś 24bitowego. Co sądzicie o Creative Sound Blaster Audigy ES bulk lub Creative Sound Blaster Audigy Player bulk. A tak przy okazji czym one się różnią?? Która jest lepsza??

Już mam dość podawania tych linków i wyjaśniania...

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=826 - player bulk

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8639 - es bulk

 

Różnią się - Próbkowaniem - Player Bulk ma 32bity przy 48kHz a ES Bulk 24 bity przy 96kHz , wyjściami - Player Bulk ma FireWire, a ES nie, ceną Player Bulk kosztuje 268zł, a ES Bulk 209zł....

 

The choice my friend is yours... :lol:

 

APROPO Longtechy nie są SYFIASTE gadasz jak moj kumpel co kupuje co mu sie podoba - kupił Mante MM1500 bo wyglądały jak creativy a o skutkach nie będe mówił, longtechy zyskały wyższe noty w testach więc prosze z szaconkiem!! 8)

boche 8O 32 bity niezla masz wyobraznie :lol: sluchaj ja mam karte usb na burr brownie 16bit i jak myslisz co lepiej zagra audigy 32bit czy bb 16bit buahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko jeszcze musicie mi pomóc w wyborze karty dźwiękowej. Chwilowow stać mnie tylko na SoundBlaster Live!, ale to troszeczkę z "słaba" karta, wolał bym coś 24bitowego. Co sądzicie o Creative Sound Blaster Audigy ES bulk lub Creative Sound Blaster Audigy Player bulk. A tak przy okazji czym one się różnią?? Która jest lepsza??

Już mam dość podawania tych linków i wyjaśniania...

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=826 - player bulk

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8639 - es bulk

 

Różnią się - Próbkowaniem - Player Bulk ma 32bity przy 48kHz a ES Bulk 24 bity przy 96kHz , wyjściami - Player Bulk ma FireWire, a ES nie, ceną Player Bulk kosztuje 268zł, a ES Bulk 209zł....

 

The choice my friend is yours... :lol:

 

APROPO Longtechy nie są SYFIASTE gadasz jak moj kumpel co kupuje co mu sie podoba - kupił Mante MM1500 bo wyglądały jak creativy a o skutkach nie będe mówił, longtechy zyskały wyższe noty w testach więc prosze z szaconkiem!! 8)

boche 8O 32 bity niezla masz wyobraznie :lol: sluchaj ja mam karte usb na burr brownie 16bit i jak myslisz co lepiej zagra audigy 32bit czy bb 16bit buahahah

Wiadomo ze lepiej zagra Ta na PCI bo transfer do USB jest wolniejszy nic komunikacja PCI 8) A propo po co ci na usb? za duzo wolnych gniazdek? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...