Skocz do zawartości
xan

Colin McRae Rally 2

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj o 20:00 gramy :) własnie próbna jazda z NIEMCEM zakończona ;P aha , gramy podstawowymi autami !!! zadnych nowych tylko: Focus , Lancer , 206 , Corolla , Impreza i Cordoba !!! nic więcej , zeby nie bylo walków ... aha , następne informacje będą podawane na moim forum (o furach) > www.wrctuning.glt.pl < w dziale "GRY" będą

 

mozna prosić o przyklejenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezdzimy tylko standartowymi ......... i bez kłótni ... ponieważ nie każdy oblokuje auta bo nie ma na MAX zainstalowanego , na minimum jak masz zainstalowane to nie da sie odblokowac aut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe da sie ;)

 

wystarcza 2 kody :P

 

allthebuttons i greatnews - jak ktos nie wiem gdzie wpisac to info do mnie na gg

 

juz sie tu raz wpisalem ze bede grac ale czynie to ponownie z 2 powodow :)

 

1. czy pogram z wami jezeli mam wersje angielsk cmr2 ?

polska wersja to nie nowosc ale niestety zapodzialem gdzies ta plyte i mam tylko ang :( - nie bedzie zadnych konfliktow ?

 

2. jak sprawa ze skrotami - wiadomo ze jest ich w grze od z.a.j.e.b.a.n.i.a :lol: - sa jakies mozliwosci weryfikacji - no i jak wyglada sama rozgrywka - nigdy nie gralem - jak ktos mi odpisze na gg to bede wdzieczny - mozna od razu wtedy sprawdzic czy wersja pol vs ang sie nie gryzie ...

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szykuje sie niezly rajdzian, ja oczywiscie startuje, rozdajcie numery startowe :)

aha, proponuje rozgrywac cale rajdy a nie jakies pojedyncze oesy

zapomnialem, dzis jest pozegnanie Janusza w OESIE na TVN TURBO dlatego wlacze sie dopiero o 20:30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakaz uzywania skrótów !!!! a ja sam posiadam ANGIELSKĄ wersje :) dzisiaj rozegramy cały rajd AUSTRALII > aha prosze pisać wszystkie pytania na forum które podałem > www.wrctuning.glt.pl (prosze sie tam zarejestrować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no jak sie umawiamy to grajcie , ja czekam , przejade sie raz i musze czekac az ktos zajazy ze gram , mija 10 minut a tu przejechany 1 odcinek ........... jak tak chcecie grac to postawcie swój serwer ........... nie weim , jezeli to sie nie zmieni to chyba nie warto grac ..... z mojej sieci osoby jak sie umawiają to rajdy przejezdzamy ze 3 a nie 1 odcinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noz kurde byle i laczylem sie jak glupi przez 20 minet !!!!

 

na gg zreszta na bierzaco ci mowilem cosie dzieje a ty nawet nie raczysz odpisac !

 

nie raz stanalem juz na starcie i widzialem ze stoisz obok - byl twoj nick - i nagle kupa - jade sam !!!

 

to przeciez nie ja sie rozlaczalem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no GNZ ja cie nie rozłanczam bo sie nie da kogoś wywalić ...... więc nie wiem czemu , u mnie cały czas byłeś ale stałeś w miejscu , na następne GRY umawiamy się na moim forum , adres podany w topicu ......... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie pojezdze z wami. jak cos ustalicie to info na GG.

chcialem wpasc o 20, ale robilem shrouda i zapomnialem o tym.

 

AsTeX => ta Twoja stronka nie chce sie otworzyc :/

no sdobra tylo gg bys mogl podac :)
a w profilu nie mam :?: :lol: na pierwszej stronie tez jest :]

 

 

1511956 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie pojezdze z wami. jak cos ustalicie to info na GG.

chcialem wpasc o 20, ale robilem shrouda i zapomnialem o tym.

 

AsTeX => ta Twoja stronka nie chce sie otworzyc :/

no sdobra tylo gg bys mogl podac :)
a w profilu nie mam :?: :lol: na pierwszej stronie tez jest :]

 

 

1511956 :)

ano masz tylko co z tego jak sie nie odzywasz :( a mielismy grac, no nic my z bat'em gramy jak cos to walcie do mnie na gg 3746764

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się pobawić w Archeologa, bo mam z tą gierką problem.

 

Chciałem ją odpalić na Lenovo 3000 N200 (Celeron 1.73, GMA X3100, 1.5GB) pod XP. I sytuacja wygląda tak, że po włączeniu, po filmikach chwilę można coś porobić, potem robi się tryb okienkowy (ramka okienka, a w środku gra), ale już nie można nic zrobić. Jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...