Jump to content
Sign in to follow this  
Pablox

Karta do 700zł

Recommended Posts

Panowie potrzebuje cos naprawde wydajnego do gier.Te 700zł mozna troche naciagnąc :)

Czytałem troche postów i zastawiam sie czemu wszyscy sie podniecaja radkami,chciałem kupic FX5600 ale zgłupiałem juz :(

Moze ktos mi doradzi co wziąsc za tą cene??

Dziękuje i pozdrawiam

"Trochę" to pojęcie względne :D . Dla mnie trochę to gdzieś 850zł. Ale jeśli już chcesz coś fajnego to ja bym ci polecał Radeon 9800 Pro HiS Excalibur 128 MB :wink: . Fajna karta i obsługuje już sprzętowo takie standardy jak OpenGL 1.4 i DirectX 9 powoli bardzo przydatne do gier (przykłąd "Silent Hill3"). Ale skoro ty masz zamiar wydać 700 zł z niewielką nawiązkąto to może Radeon 9600 XT 128 MB DDR DVI :) . Aha polecam Ci ati bo ma o wiele ładniejszy obraz ( bardziej wyraźisty ), i jednak ATI to ATI :wink: . Nvidia jest troszkę w plecy ale też znośna. Ja sam posiadam takie badziewie jak w opisie i mam zamiar wymieniać na (tu jużpodam linka bo może ktoś mi cośinnego zaproponuje :!: ) http://sklep.benchmark.pl/pelny_10640.html

Pozdrawiam i życzę Ci dobrego wyboru :D

Śmieszny a ty uzywaj "zmień" ;), co rozumieta przez 'naciągnąc' ~1000zł ?? niepodoba mi sie okreslenie 'podniecacie radkami'!kupujac tego fx wyjeb.. bys kase w błoto aczemu ? pogooglaj uzyjopcji http://forum.purepc.pl/search.php obadaj testy i opinie i stanie sie jasnos ..

Śmieszny a ty uzywaj  "zmień" ;)

Sorki ale w tym czasie uczyłen się na matę i zupełnie wyleciało mi to z głowy :wink:

Sapphire ATi Radeon 9600XT 128DDR TV/DVI FireBlade Ed.

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=8928&sid=1

Z pewnoscia najlepsza karta w tej cenie ;) Jak masz kase, to bierz, puki jeszcze jest.

Faktycznie fajna karta, ale mogłaby mieć większy radiator na procesoże, a ja bym dodatkowo zamontował jakieś biedne radiatorki na pamięciach :wink: (ale to już tylko i wyłącznie moja sugestia)

Ale ogulnie looz 8) I za tą cenę :)

W cenie do 700zł z nówek dostaniesz R9600XT a z używek powinienes sie załapać na R9500@9700. Co do FXów to ogólnie jedna wielka padaka w która nie opłaca sie inwestowac kasy.