Skocz do zawartości
jvc

bang & olufsen

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj sobie jakichkolwiek kolumn (bo do standardu UMC nic specjalnego nie potrzeba) do ktorych w promocji dodaja ubranko z trzema paskami (albo i z czterema - w koncu im wiecej tym lepiej). Takie wdzianko na pewno sie tobie przyda i bedzie stanowilo efektowny komplet z twoimi nowymi kolumnami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzy paski a może i więcej to ty nosisz i będzie ci ono bardzo pasowało do tego twojego pojazdu trzy paski a może i więcej to ty nosisz i będzie ci ono bardzo pasowało do tego twojego pojazdu a z tej "chłodnica Duża miedziana z Disco" to możesz zrobić sobie łańcuch i posówaćswoin trampem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weż ziom mie nawet nie denerwój i przestań wciskac kit że sat 1.1 to bobry sprzęt bo mam taką drugą pare oprucz tych zieba... i zaraz je podłącze w swoim pokoju 7 m2 i powiem jak one grają(pierdzą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weż ziom mie nawet nie denerwój i przestań wciskac kit że sat 1.1 to bobry sprzęt bo mam taką drugą pare oprucz tych zieba... i zaraz je podłącze w swoim pokoju 7 m2 i powiem jak one grają(pierdzą)

no to czekam na recenzje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troszke lepiej na tym beomasterze ale i tak żeby posłuchać troche głośniej muzyki musiałem przesunąć suwak z napisem bas sporo do dołu ale jak ktoś nie lubi słuchać głośno muzyki to są w miare ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troszke lepiej na tym beomasterze ale i tak żeby posłuchać troche głośniej muzyki musiałem przesunąć suwak z napisem bas sporo do dołu ale jak ktoś nie lubi słuchać głośno muzyki to są w miare ok

no to wyszlo szydlo z worka takie rzeczy jak potencjonometry sie nie uzywa tylko wyl bo widzisz glosnik pierdzial bo mu nienaturalnie gral bas byl podbity :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fajne kolumny to IMHO bardzo ładnie grają Heco Astron 500.

A jeśli chodzi o ciut droższe to powaliły mnie dźwiękiem kolumny Paradigm Monitor tylko nie wiem jaki model (700zł za kolumnę chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jvc :arrow: załapałeś się jeszcze na prezent z okazji dnia dziecka w postaci banana...

Jak nabierzesz więcej szacunku do userów forum oraz obiecasz przestać rzucać mięsem w swoich wypowiedziach to daj mi znać, narazie masz urlop ziomie... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...