Skocz do zawartości
!mX

Sluchawki do 300zl problem ...

Rekomendowane odpowiedzi

lol - noworodki są wstanie usłyszeć max 20khz , a jak słysze, że niby człowiek jest wstanie usłyszeć więcej niż 20 khz to mnie rozwala - ludzie człowiek to nie nietoperek!!!

Na forum elektrody był poruszany ten temat więc serdecznie zapraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol - noworodki są wstanie usłyszeć max 20khz , a jak słysze, że niby człowiek jest wstanie usłyszeć więcej niż 20 khz to mnie rozwala - ludzie człowiek to nie nietoperek!!!

Na forum elektrody był poruszany ten temat więc serdecznie zapraszam...

ja nie napisalem ze czlowiek slyszy wiecej jak 20kHz bo nie slyszy, u wiekszosci ludzi konczy sie slyszalnosc w granicach 18-19kHz

napisalem ze mimo iz czlowiek nie slyszy czestotliwosci powyzej 20kHz to odczuwa je cialem, moge ci zareczyc ze sluchjac muzyki z wysokimi obcietymi przy 18kHz i np przy 25kHz bedziesz po wsluchaniu sie czul roznice ale nie bedziesz potraafil jej okreslic gdyz tak jak napisalem nie bedziesz slyszal a czul, tak btw to sa takie moje spostrzezenia i nie zmuszam do zgadzania sie z tymi pogladami ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

panowie ale to maja byc sluchawki wypasione do grania a nie do sluchania muzy ... do sluchania muzy mam glosniki :) a do grania potrzebuje jakies porzadnych sluchawek ! http://h4g.pl/default.php/cPath/26?osCsid=...d3d05413ade57aa patrzylem jeszcze za takimi co o tym myslicie ? jak cos to piszcie odrazu medel i nazwy sluchawek a nie same marki bo mi nic to nie mowi jak widze Sennheiser i 10 modeli bo i tak nie wiem ktore wybrac, wiec badzcie wyrozumiali i konkretni ! :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj qrwa co z tego ze ci powiemy jak dla ciebie to roznicy nie bedzie skoro mowisz ze potrzebne sa ci sluchawki do grania to idz do hipermarketu i kup jkies mediatechy za 30zl i bedziesz mial zajebisty efekt :lol: p.s. smieszny jestes ja na twoim miejscu bym kupil sluchawki akg k55 160zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posluchaj bo w sluchawkach sa rozne "modele" naglosnienia na kij mi sluchawki ktore zajebiscie graja muze itd. a odglosy z gier i przestrzennosc ma do [gluteus maximus] ? pomysl troche i widac ze nie jestes dobrym graczem zwlaszcza w FPP a dobre sluchawki do podstawa !! ps. smieszny jestes ty bo sie gowno znasz a walisz milion postow a nie chce mi sie wiezyc ze sluchawki za 160zl nie maja zadej roznicy od tych za 300zl !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!mX - weź to pod uwagę że jak słuchawki są dobre do słuchania muzyki to będą się nadawać do grania to po pierwsze. A po drugie jak chcesz dobra przestrzenność to sobie musisz kupić zestaw 5.1 do komputera i wtedy będziesz miał super granie w FPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posluchaj bo w sluchawkach sa rozne "modele" naglosnienia na kij mi sluchawki ktore zajebiscie graja muze itd. a odglosy z gier i przestrzennosc ma do [gluteus maximus] ? pomysl troche i widac ze nie jestes dobrym graczem zwlaszcza w FPP a dobre sluchawki do podstawa !! ps. smieszny jestes ty bo sie qpa znasz a walisz milion postow a nie chce mi sie wiezyc ze sluchawki za 160zl nie maja zadej roznicy od tych za 300zl !!!

powiem ci akg to jest historia audio hi-fi i ci powiem ze te plantronixy szans nie maja pod kazdym wzgledem one sie nie licza :twisted: jeden plus to mikrofon plantronixow nic poza tym :wink: a jesli chodzi o twoje powiedzonka ze jak sa dobre do muzy to do gier beda slabe :lol: mylisz sie znowu sluchaj jak dobrze graja to znaczy dobra przetrzennosc sczegolowosc i rownowaga to co myslisz slaba w grach odglosy beda lokalizowane scena i stereofonia akg te plantrronicsy na wejsciu rozjada :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym albo kupował akg (44 55 66, tak apropo to czy one sie czymkolwiek różnią?), albo philipsy 890. Te pierwsze, jeżeli zależy ci na cenie, te drugie, jeżeli chcesz super dźwięk i strawny wygląd (akg wyglądają jak ruski za 10zyla z bazaru...) Tak czy inaczej i to i to da ci to co chcesz z dźwięku. I niech ktoś tu nawet nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>li, żeby sobie nagrywać sygnał 20-20000hz w mp3!! Bo to g da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym albo kupował akg (44 55 66, tak apropo to czy one sie czymkolwiek różnią?), albo philipsy 890. Te pierwsze, jeżeli zależy ci na cenie, te drugie, jeżeli chcesz super dźwięk i strawny wygląd (akg wyglądają jak ruski za 10zyla z bazaru...) Tak czy inaczej i to i to da ci to co chcesz z dźwięku. I niech ktoś tu nawet nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, żeby sobie nagrywać sygnał 20-20000hz w mp3!! Bo to g da.

Polecam Philips SB HP890 lepiej brzmiących słuchawek nie słyszałem, a miałem okazję psłuchać kilku słuchawek.

Wpisz w wyszukiwarkę SB HP890 i sobie pooglądaj.

Co do pasma przenoszenia to nie będę się wypowiadał bo zaraz sie posypią gromy. Mam te słuchawki i musze przyznać że tak głębokiego i przyjemnie brzmiącego basu to nie oddaje nawet mój Technics ( na głośniki)

Mam taki programik na którym można ustawić częstotliwość dźwięku od 0-21500Hz Te słuchawki biją rekordy!!! ( na moje ucho)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym albo kupował akg (44 55 66, tak apropo to czy one sie czymkolwiek różnią?), albo philipsy 890. Te pierwsze, jeżeli zależy ci na cenie, te drugie, jeżeli chcesz super dźwięk i strawny wygląd (akg wyglądają jak ruski za 10zyla z bazaru...) Tak czy inaczej i to i to da ci to co chcesz z dźwięku. I niech ktoś tu nawet nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, żeby sobie nagrywać sygnał 20-20000hz w mp3!! Bo to g da.

Polecam Philips SB HP890 lepiej brzmiących słuchawek nie słyszałem, a miałem okazję psłuchać kilku słuchawek.

Wpisz w wyszukiwarkę SB HP890 i sobie pooglądaj.

Co do pasma przenoszenia to nie będę się wypowiadał bo zaraz sie posypią gromy. Mam te słuchawki i musze przyznać że tak głębokiego i przyjemnie brzmiącego basu to nie oddaje nawet mój Technics ( na głośniki)

Mam taki programik na którym można ustawić częstotliwość dźwięku od 0-21500Hz Te słuchawki biją rekordy!!! ( na moje ucho)

ta a ja mam programi ktory przenosi od -20 do ... czlowieku zastanow sie nad tym co mowisz tak nisko najlepszy sprzet hi-end nie zejdzie zreszta po co i tak tego nie uslyszysz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki bardzo za komentaze i za pomoc moje ostatnie pytanko do wszystkich powiedzcie co lepiej Akg czy Sennheiser ?? bo tu mam dylemat !! i nie wiem co wybrac, sluchalem ZALMAN'a - sciek :D a wiec doradzcie last time :) (nie denerwowac sie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki bardzo za komentaze i za pomoc moje ostatnie pytanko do wszystkich powiedzcie co lepiej Akg czy Sennheiser ?? bo tu mam dylemat !! i nie wiem co wybrac, sluchalem ZALMAN'a - sciek :D a wiec doradzcie last time :) (nie denerwowac sie :P)

tylko takie - ostatnio można je tanio kupić (220-270 zł)

Philips SB HP890

 

jak nie chcesz philipsów - to troszkę gorsze są akg (ale też chyba trochę tańsze)

 

a jak masz jeszcze mniej kasy - to przyzwoicie grają Philips HP200 i kosztują śmieszne pieniądze (50 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki bardzo za komentaze i za pomoc moje ostatnie pytanko do wszystkich powiedzcie co lepiej Akg czy Sennheiser ?? bo tu mam dylemat !! i nie wiem co wybrac, sluchalem ZALMAN'a - sciek :D a wiec doradzcie last time :) (nie denerwowac sie :P)

tylko takie - ostatnio można je tanio kupić (220-270 zł)

Philips SB HP890

 

jak nie chcesz philipsów - to troszkę gorsze są akg (ale też chyba trochę tańsze)

 

a jak masz jeszcze mniej kasy - to przyzwoicie grają Philips HP200 i kosztują śmieszne pieniądze (50 zł)

gorzej graja akg a ja bym powiedzial ze k66 zagraja bardzie audiofilsko od philipsow jedyny plus philipsow ze sa podobno rewelacyjnie wygodne :)

co niestety o akg k66 nie mozna powiedziec :wink:

masz testy http://www.hifi.pl/rec.php?tx=sluchawki/akgk66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pasma przenoszenia to nie będę się wypowiadał bo zaraz sie posypią gromy. Mam te słuchawki i musze przyznać że tak głębokiego i przyjemnie brzmiącego basu to nie oddaje nawet mój Technics ( na głośniki)  

( na moje ucho)

o nastepny co tylko basem zyje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu te AKG mają taką niską efektywność :?: I w ogóle nie rozumiem czemu nikt Sennheiserów nie poleca. IMHO Sennheisery przenoszą ładnie wysokie tony, miałem okazję porównywać do kilku rinnych modeli słuchawek i żadne tak fajnie w tym zakresie nie grały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym albo kupował akg (44 55 66, tak apropo to czy one sie czymkolwiek różnią?), albo philipsy 890. Te pierwsze, jeżeli zależy ci na cenie, te drugie, jeżeli chcesz super dźwięk i strawny wygląd (akg wyglądają jak ruski za 10zyla z bazaru...) Tak czy inaczej i to i to da ci to co chcesz z dźwięku. I niech ktoś tu nawet nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, żeby sobie nagrywać sygnał 20-20000hz w mp3!! Bo to g da.

Polecam Philips SB HP890 lepiej brzmiących słuchawek nie słyszałem, a miałem okazję psłuchać kilku słuchawek.

Wpisz w wyszukiwarkę SB HP890 i sobie pooglądaj.

Co do pasma przenoszenia to nie będę się wypowiadał bo zaraz sie posypią gromy. Mam te słuchawki i musze przyznać że tak głębokiego i przyjemnie brzmiącego basu to nie oddaje nawet mój Technics ( na głośniki)

Mam taki programik na którym można ustawić częstotliwość dźwięku od 0-21500Hz Te słuchawki biją rekordy!!! ( na moje ucho)

ta a ja mam programi ktory przenosi od -20 do ... czlowieku zastanow sie nad tym co mowisz tak nisko najlepszy sprzet hi-end nie zejdzie zreszta po co i tak tego nie uslyszysz :wink:
Widzisz St3an znowu wjeżdżasz między wódkę a zakąskę. Przeczytaj mojego posta jeszcze raz i powiedz mi gdzie jest napisane że ja to usłyszę. Poniżej 20 Hz nikt nie słyszy, ale zmiany ciśnienia w pobliżu ucha się czuje. I właśnie takie wrażenie daje dzwięk zapuszczony z programu sound generator, nie słychać go ale to się czuje. Jak nie masz dobrych słuchawek to tego nie wyczujesz. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do pasma przenoszenia to nie będę się wypowiadał bo zaraz sie posypią gromy. Mam te słuchawki i musze przyznać że tak głębokiego i przyjemnie brzmiącego basu to nie oddaje nawet mój Technics ( na głośniki)  

( na moje ucho)

o nastepny co tylko basem zyje :lol:

Widzisz kolego nie żyję samym basem, bo sopraniki też ładnie brzmią w Philipsach HP890. 8)

Koleś napisał że chce słuchawki do gier, a w grach szczególnie takich strzelawkach, ważne są wybuchy, więc dlatego napisałem o basie.

HP890 Grają świetnie w całym spektrum dżwięku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego nie żyję samym basem, bo sopraniki też ładnie brzmią w Philipsach HP890. 8)  

Koleś napisał że chce słuchawki do gier, a w grach szczególnie takich strzelawkach, ważne są wybuchy, więc dlatego napisałem o basie.

HP890 Grają świetnie w całym spektrum dżwięku!!!

teraz sie rozumiemy jak nalezy :wink: pozatym uwazam ze hp890 to w swojej cenie sluchawki bezkonkurencyjne... no moze na rowni jak akg ak55 jednak philips bije na glowe akg pod jednym wzgledem... wygoda uzytkowania - sa one pierunsko wygodne i nie powoduja dyskomfortu przy dluzszym sluchaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu te AKG mają taką niską efektywność :?: I w ogóle nie rozumiem czemu nikt Sennheiserów nie poleca. IMHO Sennheisery przenoszą ładnie wysokie tony, miałem okazję porównywać do kilku rinnych modeli słuchawek i żadne tak fajnie w tym zakresie nie grały.

bo senheisery - aby grały tak dobrze jak HP 890 musiałyby kosztować 500 zł lub lepiej, tanie senheisery (tanie jak na senheisery - oznacza 300/200 zł i mniej) grają beznadziejnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak beznadziejnie. Mam właśnie jak nazwałeś tanie Sennheisery (HD 477) i mi odpowiadają a mogłem kupić słuchawki innej firmy ale soprany mnie przekonały - przesłuchałem leżących obok Sennheiserów za 400zł i grały gorzej. Także trzeba pamiętać że jeszcze wszystko zależy od preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym albo kupował akg (44 55 66, tak apropo to czy one sie czymkolwiek różnią?), albo philipsy 890. Te pierwsze, jeżeli zależy ci na cenie, te drugie, jeżeli chcesz super dźwięk i strawny wygląd (akg wyglądają jak ruski za 10zyla z bazaru...) Tak czy inaczej i to i to da ci to co chcesz z dźwięku. I niech ktoś tu nawet nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, żeby sobie nagrywać sygnał 20-20000hz w mp3!! Bo to g da.

Polecam Philips SB HP890 lepiej brzmiących słuchawek nie słyszałem, a miałem okazję psłuchać kilku słuchawek.

Wpisz w wyszukiwarkę SB HP890 i sobie pooglądaj.

Co do pasma przenoszenia to nie będę się wypowiadał bo zaraz sie posypią gromy. Mam te słuchawki i musze przyznać że tak głębokiego i przyjemnie brzmiącego basu to nie oddaje nawet mój Technics ( na głośniki)

Mam taki programik na którym można ustawić częstotliwość dźwięku od 0-21500Hz Te słuchawki biją rekordy!!! ( na moje ucho)

ta a ja mam programi ktory przenosi od -20 do ... czlowieku zastanow sie nad tym co mowisz tak nisko najlepszy sprzet hi-end nie zejdzie zreszta po co i tak tego nie uslyszysz :wink:
Widzisz St3an znowu wjeżdżasz między wódkę a zakąskę. Przeczytaj mojego posta jeszcze raz i powiedz mi gdzie jest napisane że ja to usłyszę. Poniżej 20 Hz nikt nie słyszy, ale zmiany ciśnienia w pobliżu ucha się czuje. I właśnie takie wrażenie daje dzwięk zapuszczony z programu sound generator, nie słychać go ale to się czuje. Jak nie masz dobrych słuchawek to tego nie wyczujesz. 8)
boche pokaz mi jaki oddtwarzacz tak nisko zchodzi ??? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu te AKG mają taką niską efektywność :?: I w ogóle nie rozumiem czemu nikt Sennheiserów nie poleca. IMHO Sennheisery przenoszą ładnie wysokie tony, miałem okazję porównywać do kilku rinnych modeli słuchawek i żadne tak fajnie w tym zakresie nie grały.

bo senheisery - aby grały tak dobrze jak HP 890 musiałyby kosztować 500 zł lub lepiej, tanie senheisery (tanie jak na senheisery - oznacza 300/200 zł i mniej) grają beznadziejnie

boche powiedz mi z jakiego ty oddtwarzacza sluchasz muzy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ste3an @ kogo pytasz o odtwarzacz :?:

wojwar @ no to jak mi wytłumaczysz że na tym forum o słuchawkach które ktoś podał piszą że Sennheiser HD 497 (300zł) są najlepsze w swojej cenie :?: Czytałem to tam nie raz 8) No i właśnie porównali je do tych Philipsów które wymieniłeś więc nie pisz że Sennheiser musi kosztować 500zł żeby tak grać.

na przykład tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym albo kupował akg (44 55 66, tak apropo to czy one sie czymkolwiek różnią?), albo philipsy 890. Te pierwsze, jeżeli zależy ci na cenie, te drugie, jeżeli chcesz super dźwięk i strawny wygląd (akg wyglądają jak ruski za 10zyla z bazaru...) Tak czy inaczej i to i to da ci to co chcesz z dźwięku. I niech ktoś tu nawet nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, żeby sobie nagrywać sygnał 20-20000hz w mp3!! Bo to g da.

Polecam Philips SB HP890 lepiej brzmiących słuchawek nie słyszałem, a miałem okazję psłuchać kilku słuchawek.

Wpisz w wyszukiwarkę SB HP890 i sobie pooglądaj.

Co do pasma przenoszenia to nie będę się wypowiadał bo zaraz sie posypią gromy. Mam te słuchawki i musze przyznać że tak głębokiego i przyjemnie brzmiącego basu to nie oddaje nawet mój Technics ( na głośniki)

Mam taki programik na którym można ustawić częstotliwość dźwięku od 0-21500Hz Te słuchawki biją rekordy!!! ( na moje ucho)

ta a ja mam programi ktory przenosi od -20 do ... czlowieku zastanow sie nad tym co mowisz tak nisko najlepszy sprzet hi-end nie zejdzie zreszta po co i tak tego nie uslyszysz :wink:
Widzisz St3an znowu wjeżdżasz między wódkę a zakąskę. Przeczytaj mojego posta jeszcze raz i powiedz mi gdzie jest napisane że ja to usłyszę. Poniżej 20 Hz nikt nie słyszy, ale zmiany ciśnienia w pobliżu ucha się czuje. I właśnie takie wrażenie daje dzwięk zapuszczony z programu sound generator, nie słychać go ale to się czuje. Jak nie masz dobrych słuchawek to tego nie wyczujesz. 8)
boche pokaz mi jaki oddtwarzacz tak nisko zchodzi ??? :lol:
A próbowałeś??? Ściągnij sobie programik jak wyżej i sprawdź. Podłącz słuchawki bezpośrednio do karty. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...