Skocz do zawartości
!mX

Sluchawki do 300zl problem ...

Rekomendowane odpowiedzi

ok kupuje juz te philipsy , udalo mi sie trafic je w hurtowni :) dzieki bardzo za rady i za posty !! ps. Sennheier jest do [gluteus maximus] i nie dorasta do piet tym philips'a i to jest fakt !!

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Sennheier jest do [gluteus maximus] i nie dorasta do piet tym philips'a i to jest fakt !! pzdr

to mnie rozbawiłeś. Philipsy są na pewno OK, ale senn. HD497 jest tej samej klasy, ale Twój wybór jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk@s - nic dziwnego, ze polecasz Sennheisery skoro posiadasz podobny model i jestes zadowolony, ale IMHO ten model jest dobry do sprzetu mobilnego, a w domu Philipsy spisuja sie lepiej ale znowu nie nadaja sie do sprzetu przenosnego

 

Wszystko zalezy od potrzeb. Osobiscie kupuje Beyerdynamici DT231, bo potrzebuje sluchawek do PC, discmena i tutaj Philipsy odpadaja, bo jak wyjde z domu z takimi kolosami na glowie :D

 

na koniec podaje bardzo przydatny link

 

http://www.ecoustics.com/Editorial/Reviews/Headphone/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin_gps @ masz oczywiście rację, że polecam bo mam. I faktycznie są fajne do sprżętu mobilnego, ale na kompie i amplitunerach Yamahy i Technicsa też elegancko grają. Natomiast tamten post napisałem ponieważ wcześniej ktoś w tym topicu dał link do zagranicznego forum co już pisałem, i tam przejrzałem jakieś ponad 100 stron i wszędzie pisali o Senn. HD 497 (ja mam 477) i właśnie pisano że są najlepsze w swojej klasie a do podobnych jakościowo wymieniono te Philipsy więc zdziwiła mnie opinia że Sennheiser jest do [gluteus maximus], ale co kto lubi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk@s  - nic dziwnego, ze polecasz Sennheisery skoro posiadasz podobny model i jestes zadowolony, ale IMHO ten model jest dobry do sprzetu mobilnego, a w domu Philipsy spisuja sie lepiej ale znowu nie nadaja sie do sprzetu przenosnego

 

Wszystko zalezy od potrzeb. Osobiscie kupuje Beyerdynamici DT231, bo potrzebuje sluchawek do PC, discmena i tutaj Philipsy odpadaja, bo jak wyjde z domu z takimi kolosami na glowie :D

 

na koniec podaje bardzo przydatny link

http://www.ecoustics.com/Editorial/Reviews/Headphone/

Muszę ci powiedzieć że b. przydają sie zimą. Nie marzną uszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...