Skocz do zawartości
kapi32

The Suffering PC

Rekomendowane odpowiedzi

Z gry.wp.pl :twisted:

 

:!: :!:

W amerykańskich sklepach jest już dostępna najnowsza gra firmy Midway, zatytułowana The Suffering. Jest to pecetowa konwersja survival-horroru wydanego jakiś czas temu na konsolę PS2. Konwersją zajęło się Navarre Corporation, zaś gra wydana została przez Encore.

Gracz wciela się w postać Torque, człowieka skazanego za zbrodnię, której być może nie popełnił. Został on osadzony w stanowym więzieniu Abbott, miejscu z przerażającą tajemnicą.

Oprócz samej gry otrzymamy też bonusy w postaci materiału o powstawaniu gry, a także wycieczka po Eastern State Penitentiary, więzieniu znajdującym się w stanie Filadelfia.

The Suffering kosztuje 29.99USD.

:!: :!:

 

 

Jak dla mnie zapowiada sie ciekawie,o ile nie zwalą konwersji.

 

http://www.thesuffering.midway.com/#

 

 

Czekam na komentarze,jak ktoś będzie miał przyjemność pograc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie cos jak Manhunt - dobra konwersja,ale gierka kiepska.

 

Ale napewno warto poczekać.

Chyba nie w tym przypadku!

Gierka podobno jest spoko :D , wypada więc bardziej martwić się o konwersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jush w The Suffering :) Klimacik poprostu bajeczny.... Trzyma w napięciu... Przy konsoli mam podłaczony sprzęt 5.1 więc fajnieee się grało.....

Grafika jest okey niczym sie nie wyróżnia ale jest <spoko>

Dzwięk jest super i jeszcze przy 5.1 w pokoju nie mozna grac i się nie trząść... Nie grałem dużo..bo mam naukę...ale nie ominę jej napewno....Warto zagrac.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. giera właśnie pojawiła się wiadomo gdzie

2. Silent Hill 2 jest malutki przy SIlent Hill 1, zapewniam Cię - jeśi tylko jesteś w stanie docenić to czego dokonali goście z Konami upychając full 3d enviroment w 2MB ramu psxa... Grałem w SH 1, 2 i 3 - jedynka ma zdecydowania najbardziej rozwające akcje - pozostałe części próbują nadgonić piękną (do obrzydzenia :P) grafiką, ale nie mają szans :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. giera właśnie pojawiła się wiadomo gdzie

2. Silent Hill 2 jest malutki przy SIlent Hill 1, zapewniam Cię - jeśi tylko jesteś w stanie docenić to czego dokonali goście z Konami upychając full 3d enviroment w 2MB ramu psxa... Grałem w SH 1, 2 i 3 - jedynka ma zdecydowania najbardziej rozwające akcje - pozostałe części próbują nadgonić piękną (do obrzydzenia :P) grafiką, ale nie mają szans  :twisted:

no jedynka jest całkiem przyjemna. grałem w nią niedawno na psx i było spoko.

teraz pykam w 2 i też źle nie jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszaqu - w 2 dla mnie jest o wiele lepszy klimat, nie wazne co napiszesz i tak wiem, ze mam racje ;] . Pyramid Head gwalcacy inne potworki, Maria , itp. Gra jest swietna, a jedynka mi sie srednio podoba bo sie zacielem w zmienionym szpitalu, zajrzalem do solucji, niwstety albo solucja do lipy albo cos zwalone bo nie moge znalesc torebek z krwia ( nie mowiac o tej buteleczce co miala byc w kuchni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duszki - takie małe nie wiadomo co, sięgające kolan, wydające pojedyczne piski - bodajże w bibliotece pomiędzy regałami buszowaly - nie robily krzywdy, ale malo czlowiek zawału nie dostał jak mu coś pod nogami przebiegło parę razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to to ja wiem, ale skad one sie tam wziely i co robily? No ja tez sie dygalem jak radyjko zaczyna rzezic slysze jakies piski a tam male duszki sie przwracaja (naprawde! ida i sie potykaja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie pogralem 10 minut w wersje pecetowa i powiem to tak zesr.lem sie ze strachu. Klimacik bajeczny. takiej ilosci krwi na ekranie jeszcze nie widialem. Manhunt przy tym to gra dla dzieci. Klimacik grafika i dzwiek powalaja na kolana.

 

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze nie rozumiem czemu krew ma niby tworzyc klimat strachu. A jezeli Manhunt to gra dla dzieci... Wez wogule co ty wypisujesz watpie zeby bylo tam cos bardziej brutalnego od Manhuntowych egzekucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalem ze krew tworzy klimat strachu. Na samym poczatku jest taka scena podchodzic do kraty po drugiej stronie stoi straznik zaczyna cos do Ciebie mowic i nagle z gory opuszczaja sie konczyny zakonczone ostrzmi przebijaja nieszczesnika i wachadlowo zaczynaja obijac go o krate a ty kapiesz sie w krwi. Wszystko trwa moze 10 sekund. Grafika jest bardzo ladna nie ma tego denerwujacego przynajmniej mnie przeplotu ktory wystepowal w Manhunt.

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten moment jest naprawde zaje...fajny... Na Xboxie wyglądał super a na kompie pewnie jest lepsza grafa więc wygląda jeszcze lepiej.... :D Naprawde gra jest super... Polecam.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osz <span style="color:red;">[ciach!]</span>* :!: :twisted: :twisted:

ta gra JEST CHORA! oprawa audio-wizualna poprostu wymiata nadajac grze NIESAMOWICIE MROZACY KREW W ZYLACH KLIMAT :!:

narazie mnie gra MILE zaskoczyla, gdyz myslalem ze bedzie to kolejne sillenthill czy tez residentevil.

krew tylko bryzga hektolitrami po ekranie mojego monitora :twisted:

 

CHORY KLIMAT ale jednak RAJCUJE!!!!!!!

jak zrobie jakis fajny filmik to dam linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...