Skocz do zawartości
kapi32

The Suffering PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w 6 rozdziale...i utknołem w takim miejscu, gdzie jest jedno wyjście ale nie mogę przez nie przejść ponieważ ściana ognia mi zagradza. Nie wiem zupełnie co robić...wie ktoś ??

Hmm za dobrze tego momentu nie pamiętam, ale czy to jest to miejsce co trzeba było odkręcić wode i część pożaru zgasła :?: Jak tak to przesuń "lodówke" na krate ściekową wtedy pożar całkowicie zgaśnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos moze jak wygladaja dwa alternatywne zakaczenia ?

przeszedlem gre jako dobry przynajmniej tak mi sie wydaje (koles z motorowy mowi ze beda jeszcze raz moj proces przeprowadzac i zonka jest szczesliwa bla bla bla ) i zastanawiam sie jak wygladaja inne zakonczenia a niezbyt chce mi sie chce przechodzic gre jeszczce raz

i aha zostaly mi wolne kartki w tym dzienniku z potworami izastanawiam sie co przegapilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiety_mikolaju ;], jako, ze masz to na "swiezo", powiedz mi jak sobie poradzic w latarni podczas walki z zielonym gazowym chudzielcem? Zakrecam kurki z gazem, zasuwam pudla na kratownice i ...?

 

Co dalej? Wdmuchac kolesia do pieca? Jesli tak, to czemu mi do za cholere nie wychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 4 stronie ( chyba ) jest rysunek jak poustawiać skrzynki itp :) Zwab tego zielonego kolesia w dzire przy piecu i odkręc zawóz , on tam wleci i wtedy zamknij piec :)

dokladnie :] tylko musisz troche postac na kracie i poczekac az on sie tam tak porzadnie przeniesie wtedy gazem do kola i do pieca z nim... reszte juz znasz

 

ps to jak z tymi zakonczeniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znów problem...Jestem w 7 rozdziale. Znalazłem jakiegoś policjanta któremu musze pomóc(mówi coś żeby dostać się do radia) i wtedy wychodze z nim na zewnątrz i na kładce pojawiają się potwory...zabiłem ich dużo a one ciągle się pojawiają...co mam zrobić ?? Przebiegłem na koniec kładki do drabinki ale ten policjant nie chce iść tam ze mną...i potwory go zabijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaczołem świecić tam gdzie się pojawiają Slayery. Już się nie pojawiają...dochodze do końca kładki, a na końcu jest jeszcze jeden reflektor i nim zabijam stwory które łażą na dole. Nastepnie zostawiam włączony reflektor na tej dziuże z której wydobywa się światło, ale nic się nie dzieje. Po drodze zostawiłem wyłączony jeden reflektor ... co tu robić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem...świece ustawiłem reflektory(zapalone) na miejsca w których wyskakują Slayery. Ale nie wiem co mam zrobić z ostatnim reflektorem ??

Tam u góry rozwalasz wszystkich, zsówasz skrzynie w dziure, ona spada, wybuchaja tam butle z gazem (robią przejście) zchodzis zna dól . . tu se pewnie juz poradzisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trandzik, chill out. Poznalbys ironie jakby wylazla, zza rogu i pierdyknela cie w glowe?...

 

... Nie sadze... ;]

 

Nie skumales nawet podpowiedzi, wiec _nie sadze_ ze sobie poradzisz dalej. My ci jednak pomozemy, tylko obiecaj, ze bedziesz staral sie zrozumiec nasze wskazowki i bedziesz czytal dokladnie to co juz ktos wczesniej napisal.

 

Np twoj "problem" z reflektorami ktos juz duzo wczesniej rozwiazal i opisal na forum.

 

Nie goraczkuj sie tak, sa wakacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , szybkie pytanie!

 

Mam sprzęt: Duron 800Mhz , gef 1, 384 MB RAM i (SIS) ECS K7S5A

 

Jak wiadomo ta gra nie chodzi na starszych prockach. Więc wyszedł patch v1.01 , który to podobno naprawia , ale co ja w nim widzę :cry: :

 

The Suffering Patch v1.01

06/24/2004

==================================================================

 

CHANGES:

Fixed compatibility for non-SSE chipsets such as the AMD Thunderbird

Fixed bug with level 0 not being accessible

-Fixed death loop bug

-Fixed crash bug when proper movie codec was not installed

-Fixed bug with thrown-weapon selection

-Fixed bug with being able to switch weapons during rebirth effect (End of game)

 

FILES EFFECTED:

SUFFERING.EXE, SUFFERING.RFL

 

 

 

==================================================================

Useful Web Sites

==================================================================

 

http://www.surreal.com/

Developer's homepage.

 

http://www.midway.com/

http://www.encoresoftware.com/

Publisher's web pages.

 

 

 

 

==================================================================

The Suffering README

05/24/2004

==================================================================

 

MINIMUM SPECS:

 

Windows® 98SE/ME/2000/XP

Pentium® III 1.0GHz

128 MB Ram

DirectX® 9.0b (Included on disc)

32MB DirectX® 8.0 compliant video card.

DirectX 8.0 compliant sound card

4X CD Rom

2 GB Free Hard Drive space

 

 

RECOMMENDED SPECS:

 

Windows 98SE/ME/2000/XP

Pentium® 4 2.0GHz

512 MB Ram

DirectX 9.0b (Included on disc)

64MB DirectX 9.0b compliant video card.

DirectX 9.0b compliant 3D Sound Card

52X CD Rom

2 GB Free Hard Drive space

 

Know compatibility issues:

The Suffering does not work with the following video chipsets:

SiS

Kyro II

Intel

Cholera jasna!

 

I teraz jest do kupiena razem z CDA za rozsądną cenę , ale w txt patcha wyraźnie pisze , że nie obsługuje mojej płyty 8O . Zaraz , zaraz "video chipsets", czyżby chodziło o karty graficzne? Czy SIS robił kiedyś takowe?

 

Proszę o niezwłoczną odpowiedź , czy mi to pójdzie na moim Durniu z tym patchem i czy faktycznie chodzie o chip graficzny a nie płytę główną , bo mi zaraz kiosk zamkną :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

(...) czyżby chodziło o karty graficzne? Czy SIS robił kiedyś takowe?  

:shocked:

robil... i to calkiem dużo

:oops: Nie wiedziałem :lol: .

Czyli wychodzi na to iż chodzi o kartę graficznną na Sisie i po zapodaniu tego patcha powinienem zagrać :twisted: !?

 

 

EDIT:Kupiłem gierke i niestety :evil: .

 

Po odpaleniu gry zamiast grafiki same artefakty! Tekstury przenikają przez siebie , wogóle są nie na swoim miejscu , obiekty zniekształcone - wogóle nic nie widać nie ma mowy o jakielkolwiek grze! Raz na 3 sekundy (migotanie) tylko postać głównego bohatera jest prawidłowo oteksturowana. Dodatkowo działa to strasznie wolno , ale być moze to przez te artefakty. Zmiany opcji wszelakich w grze nic nie pomagają , dodatkowo odkręciłem grafikę i dalej nic. Próba zainstalowania patcha którego wyżej cytowałem (The Suffering Patch v1.01) kończy sie niepowodzeniem . Wyskakuje taki oto komunikat:

Error-1642 Poprawka nie moze być zainstalowana przez usługę Instalatora Windows , ponieważ uaktualniany program nie został odnaleziony lub poprawka uaktualniająca dotyczy innej wersji.Sprawdź czy uaktualniany program znajduje się na tym komputerze i czy posiadasz odpowiednią poprawkę uaktualniającą.

Wygląda na to , że CDA zapakowało jakąś inną wersję gry :evil:.

 

Dodatkowo sprawdziłem kilka rodzajów sterów do grafiki.

Macie jakieś pomysły co to może do je...... h... być :roll: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, czego ty sie spodziewales jesli masz maszynke PONIZEJ min spec.?

 

Zainstaluj najnowsze stery, jak te nie pomoga to starsze... to nie wina producenta gry, ze nvidia tak olala support dla swoich starych produktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mam maly problem z misja w The Suffering.Jestem na jakims strychu ,zabilam wszystkie potwory,mam jakas kamere w klatce a druga w innym pomieszczeniu i nie wiem co robic dalej. Z gory dzieki za pomoc.

musisz zaslonic promien tej kamery w kratce (skrzynia bodajze) a druga albo rozbic albo zaslonic.... dawno juz skonczylem ale z tego co pamietam to nic innego z kamerami sie nie dalo zrobic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, czego ty sie spodziewales jesli masz maszynke PONIZEJ min spec.? 

 

Zainstaluj najnowsze stery, jak te nie pomoga to starsze... to nie wina producenta gry, ze nvidia tak olala support dla swoich starych produktow.

No bez jaj , to że mam procka 800Mhz a nie 1Giga to nie znaczy że zamiast grafiki mają być same przekłamania i artefakty!

To raczej wina sterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...