Skocz do zawartości
kapi32

The Suffering PC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak podejrzewałem to wina sterów, jednak najnowze sterowniki do grafiki rozwiązały problem :D .

 

Denerwują mnie na samym wstępie 2 rzeczy:

Opóźnienia myszy (jakiś ułamek sekundy , przez co w trybie FPP nie bardzo da sie grać , też tak macie :?: ) i chamskie dorysowywanie się obiektów niezależnie od ustawień graficznych :evil: ! Wystarczy na samym początku wejść na korytarz między celami i popatrzeć jak bezczelnie dorysowują się obiekty w celach więziennych (zlew , pisuar :lol: ,jakieś bzdety na półkach). Albo otwieram drzwi do jakiegoś pomiesczenia , widze stół a na nim nic niema , ale wystarczy , że zrobie krok do przodu i już z nienacka pojawia się na stoliku telefon i jakieś książki :lol: .

Generalnie po tych kilku chwilach spędzonych z grą , czuć klimat i zapowiadającą się rzeźnię :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nic takiego nie wystepuje (ani "chamskie " dorysowywanie sie, ani opoznienia) u mnie. Wina twojego pc.

 

PS. Z tym podejrzewaniem sterow u ciebie, to chyba ja bylem 1szy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc jestem tu nowy i mam problem ;)

 

kupilem dzisaj sufferinga w kiosku (w tym wydaniu za 18zl) zaistalowals si enormalnie i do menu gry wchodiz bez problemu, ale jak probuje wybrac new game, wybieram trudnosc i pdoczas ładowania wywala mnie do windy za kazdym razem :/ sciagnalem pratcha 1.1 i on z tego co rozumiem poprawia ten bład ale nie chce sie zaisntalowac :[ podczas instalaci wyskauje bład ze nie mozna znalesc odpowiedniej wersji programu, albo jest zla wersja patcha..

 

wie ktos jak to naprawic? czy patch eliminuje 1 problem?

 

kompa mma wystarczajacego do gry i directxaez jak by co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc jestem tu nowy i mam problem ;)  

 

kupilem dzisaj sufferinga w kiosku (w tym wydaniu za 18zl) zaistalowals si enormalnie i do menu gry wchodiz bez problemu, ale jak probuje wybrac new game, wybieram trudnosc i pdoczas ładowania wywala mnie do windy za kazdym razem :/ sciagnalem pratcha 1.1 i on z tego co rozumiem poprawia ten bład ale nie chce sie zaisntalowac :[ podczas instalaci wyskauje bład ze nie mozna znalesc odpowiedniej wersji programu, albo jest zla wersja patcha..

 

wie ktos jak to naprawic? czy patch eliminuje 1 problem?  

 

kompa mma wystarczajacego do gry i directxaez jak by co :P

sproboj ze sterownikami jak nie pomoze to bardzo mozliwe ze cda rozpowszechnia skiepszczona wersje gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sproboj ze sterownikami jak nie pomoze to bardzo mozliwe ze cda rozpowszechnia skiepszczona wersje gry...

jakie sterowniki? do kary graf?

 

juz wczesniej ktos na forum tez mial problem z instalacja patcha.. cos mi sie wydaje ze to jakas wieksza kicha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

sproboj ze sterownikami jak nie pomoze to bardzo mozliwe ze cda rozpowszechnia skiepszczona wersje gry...

jakie sterowniki? do kary graf?

 

juz wczesniej ktos na forum tez mial problem z instalacja patcha.. cos mi sie wydaje ze to jakas wieksza kicha :(

Przeszedlem cala gre ( jak i wiele innych osob ) zanim pojawila sie w sprzedazy z cda. Nie mialem praktycznie zadnych problemow zfunkcjonowaniem (zwisow, przeklaman w grafie, tajemniczego znikania przedmiotow, magicznych ruchow myszka, rozmazan, itp itd) no moze po za tym ze kiedy spuszczalem raz wode w bidecie robila sie istna kaszana na monitorze ale zwykle przejscie do menu gry pomoglo. Nie wiem wiec po jaka cholere bawic sie z tym patchem.... zainstaluj gre normalnie nie instaluj patcha i podziel sie wrazeniami. A jak i tak nie bedzie dzialac to zacznij walke albo z cda albo z producentem gry ktory wypuscil trefnego patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wiec po jaka cholere bawic sie z tym patchem.... zainstaluj gre normalnie nie instaluj patcha i podziel sie wrazeniami. A jak i tak nie bedzie dzialac to zacznij walke albo z cda albo z producentem gry ktory wypuscil trefnego patcha...

tylko ze wlasnie bez patcha nie dziala, wywala do windy przy ładownaiu 1 misji, dlatego prowalem zainstalwoac patcha, ale sie nia da ;/

 

juz napsialem maila do cd-a chcoiaz watpie ze to cos da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm co do 1 kamery to ja rozwalilam...a jesli chodzi o druga w kratce to nie wiem czym mam ja zaslonic bo tam zadnej skrzyni nie ma a rozwalic niestety jej sie nie da.

pokonbinuj naa pewno sie da

sproboj moze przesunac w kierunku sciany klatke z kamera :]

Hmmm przesunelam klatke z kamera i dzieki temu moglam jedynie wyjsc ze strychu, ale nadal nie wiem co robic i gdzie isc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nic takiego nie wystepuje (ani "chamskie " dorysowywanie sie, ani opoznienia) u mnie. Wina twojego pc.

 

PS. Z tym podejrzewaniem sterow u ciebie, to chyba ja bylem 1szy ;]

Spoko , za opóźnienia myszy mogę jeszcze winić mojego kompa. Ale za dorysowywanie sie już nie! Po prostu występuje to nagminnie , tak jak pisałem niezależnie czy ustawie jakość grafiki na max czy na minimum , albo panowie z CDA faktycznie mają jakąś "inną" wersję , albo wy tego nie widzicie :roll:.

 

Co do sterów to , już wcześniej pisałem , że sprawdzałem różne , ale "f<span style="color:red;">[ciach!]</span>iwszy" się postanowiłem , że obadam jeszcze najnowsze i akurat pomogły :lol: .

 

Yano :arrow: spróbuj zainstalować wersje sterów go grafiki 61.77 , u mnie pomogły bez patcha , u ciebie pewnie też dadzą radę :wink: No i powiedz czy masz jakieś opóźnienia myszki i czy dorysowywują się "całe" obiekty dość blisko kamery (pisuary i inne zlewy np. w pierwszej lokacji :lol:) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Yano :arrow: spróbuj zainstalować wersje sterów go grafiki 61.77 , u mnie pomogły bez patcha , u ciebie pewnie też dadzą radę :wink: No i powiedz czy masz jakieś opóźnienia myszki i czy dorysowywują się "całe" obiekty dość blisko kamery (pisuary i inne zlewy np. w pierwszej lokacji :lol:) .

 

nie wiem czy dobrze zrozumielem ale sciagam wlasnie nVidia Forceware 61.77 (dobre chociaz to ze mam wlasnie geforcea :D)

 

tylko ze z tego co mowisz te sterowniki niezabardoz pomagaja skoro wszytko ci si ekaszani ?;p ale zobaczymy

 

edit: z tymi sterownaikami dziala ale tak jak u ciebie kible sie poajwiaja jakos blisko i tak dziwnie jest :P myszka za to chodzi dobrze, tak mysle :P

 

teraz i tak jest za jasno zeby grac, pozatym licze ze da sie naprawic te kible :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utknołem tam gdzie ide przez las, zrobiłem miotacz ognia, i na droge spada palące sie drzewo, nie da sie przejść. help

 

mile widziany link z solucją, gdyby w przyszłości były problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Yano :arrow: spróbuj zainstalować wersje sterów go grafiki 61.77 , u mnie pomogły bez patcha , u ciebie pewnie też dadzą radę :wink: No i powiedz czy masz jakieś opóźnienia myszki i czy dorysowywują się "całe" obiekty dość blisko kamery (pisuary i inne zlewy np. w pierwszej lokacji :lol:) .

 

nie wiem czy dobrze zrozumielem ale sciagam wlasnie nVidia Forceware 61.77 (dobre chociaz to ze mam wlasnie geforcea :D)

 

tylko ze z tego co mowisz te sterowniki niezabardoz pomagaja skoro wszytko ci si ekaszani ?;p ale zobaczymy

 

edit: z tymi sterownaikami dziala ale tak jak u ciebie kible sie poajwiaja jakos blisko i tak dziwnie jest :P myszka za to chodzi dobrze, tak mysle :P

 

teraz i tak jest za jasno zeby grac, pozatym licze ze da sie naprawic te kible :D

 

No to , albo my mamy jekieś zje.bane wersje albo koledzy nie widzą tego co my :twisted: .Stawiam jednak , że nie widzą :D

 

tylko ze z tego co mowisz te sterowniki niezabardoz pomagaja skoro wszytko ci si ekaszani ?;p ale zobaczymy

I nie pomogą , chyba , że jesteś programistą i poprawisz coś w kodzie gry :lol: , innego wyjścia nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem pierwszy raz na forum i niewiem zabardzo od czego zacząć.Gram w grę The Suffering bomba gierka i mam problem z jej przejściem jestem na boisku od bejsbola na którym jest duża dziura w ziemi i z niej wyskakują trzy potfory jak je zabije to wyskakują następne i tak w nieskończoność na boisku są skrzynie z materiałem wybuchowym i jak je rozwale to też się nic nie dzieje.jest jedna furtka ale i ona jest zamknięta i są drzwi przy drabinie którą zszedłem i one też są zamknięte co ja tam mam zrobić proszę serdecznie o pomoc męcze się już z tym 2 tygonie i nic mi nie wychodzi.Serdrcznie dziękuję i czekam pilnie za odpowiedzią!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź masz w tym wątku, odpowiedż jest w podanym przeze mnie linku :x No nic.

 

Żeby otworzyć drzwi na dole drabinki zepchnij w otwór skrzynię stojącą obok. Butle wubuchają i przejście gotowe. Dalej. Zabijasz wszystkie potwotki które się pojawią (te przeskakujące przez płot i te wychodzące z ziemi). Wtedy furtka się otworzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z antyaliasingiem na karcie z podpisu ? Chodzi o to , że nie działa ani włączony w Suffering Setup ani w sterach karty .

Ja mam.....tfu miałem(poległ) radka 9700 i AA ustawiony w radlinkerze sprawuje sie bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka niezła :) Może graficznie to ona nie stoi na najwyższym poziomie, ale moim zdaniem bardzo realistyczne oświetlenie sprawia, że szybko możemy zapomnieć o średniej jakości teksturach i niewielkiej jak na dzisiejsze czasy ilości poligonów :)

Psdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzial 20 jestem kolo dzwigu ktory generuje niebieskie swiatlo

nikt juz nie zyje co tam trzeba jeszcze zrobic ???

ponawiam pytanie tego pana

chodzi o to ,że jak strzelam w ten ładunek wybuchowy koło konsoli to sam e dzwi sie nie otwieraja wiec co mam zrobić ?>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na statku w 13 levelu z jakimś maniakiem z mołotowami. Rzucza w festerów jak sie da, a mi kazał ten statek przekabacić żeby nie pluł festerami. Gdy chce wejść w rure to krzyczy żebym go nie zostawiał. Nie wiem co robić z tym żydem na dole. HELP ME PLEASE !!! :( (dla ułatwienia dodam, że dzieje się to na plaży (chyba nudystów bo jakieś zadupie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem, trzeba wejśc do wnętrza statku, na półpiętro (ale nie na górny pokład) a potem strzelić w łańcuch. Gdy beczki spadną do wody to wyleje się z nich benzyna i wystarczy rzucić mołotowem już motyw z głowy :), a koleś odpływa na tym czymś swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 19, jaskinia koło latarni, w środku trzech skazańców. Ciągle wbiegają mi te w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iające dzieci razem z tymi spasionymi skazańcami ze szczurami w brzuchach. Zawsze gine chociaż, że mam easy. Zna ktoś może jakąś ciekawą technike na nie, a tak w ogóle to czy powinienem tu wchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholender utknąłem w 20 rozdziale. Stoje przed rzeką przy samochodzie który po chwili wybucha. Zaraz atakują mnie te głupie napalone pindry. Co mam robic? Nie potrafie przeskoczyć tej rzeki :(

musisz je zabic a potem podejśc do skarpy pojawi sie filmik i z naprzeciwka przyjedie autobus po którym przejdziesz na 2 strone

 

ps. czy ktoś odpowie na mje pytanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...