Skocz do zawartości
lukasrz

Powolny zmierzch GEFROCE 6800 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

czy nie zauwarzyliscie ze czasami na tej karcie w rozdzailce 4096x2546 x32 AAx16 Anizox16 VERY HIGH DETAIL gry potrafją przyciać ??? zaczyna mnei to wkurzac :/ niestety to jest juz powolny zmierzch tej karty ale jak kazdej niestety karta pociagnei jescze moze ze 3 lata ale to jzu nie to ;) czas zbierac pieniadze na radeona 14550 GTS ;) to bedzie dopałka :] dlatego własnie zbieram na tego radona :lol:

 

dobra zamknijmy temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z koleką lukasrz....

 

Jak masz takie zwisy to nic dziwnego...

 

Przecież odpaliłeś tą kartę na Thorton@Barton AQXEA 2000+@3200+

 

Zmień tylko na Pentium 5 5000 Mhz Fsb 1600 @ 6000 na AzotCoolongTurboMachIII :wink:

 

I trochę podkręć kartę!!!

 

Będziesz miał wtedy w 3Dmarku 2004 trochę więcej

Wtedy na 4096x2546 x32 AAx16 Anizox16 VERY HIGH DETAIL masz 60 FPS + :)

 

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Pozdrowienia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z koleką lukasrz....

 

Jak masz takie zwisy to nic dziwnego...

 

Przecież odpaliłeś tą kartę na Thorton@Barton AQXEA 2000+@3200+ 

 

Zmień tylko na Pentium 5 5000 Mhz Fsb 1600 @ 6000 na AzotCoolongTurboMachIII :wink: 

 

I trochę podkręć kartę!!!

 

Będziesz miał wtedy w 3Dmarku 2004 trochę więcej

Wtedy na 4096x2546 x32 AAx16 Anizox16 VERY HIGH DETAIL masz 60 FPS + :)

 

 

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

 

Pozdrowienia!!!

 

ale ja karte odpalalem na procku kumpla pentiumie 98 150THz@170THz z 512MB cache L7 ;) i sie cieło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja karte odpalalem na procku kumpla pentiumie 98 150THz@170THz z 512MB cache L7 ;) i sie cieło ;)

i w tym problem. pentiumy 98 mialy blad - potrafily dzielic przez zero. niech kumpel zmieni na pentiuma 98 SE i nie bedzie przycinalo:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie żartuję z tą konfiguracją. Jak minie 2.5 roku od premiery GeF6800 to taki sprzęt będzie na porządku dziennym....

 

I wtedy będzie taka sama sytuacja jak dzisiaj z GeF4:)

 

Masz linka daje do myślenia:

 

http://www.tomshardware.pl/cpu/20031230/index.html

 

Skoro już jakiś czas temu udało się osiągnąć 5Ghz to za 2.5 roku....

 

http://www.tomshardware.pl/cpu/20040419/index.html

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie żartuję z tą konfiguracją. Jak minie 2.5 roku od premiery GeF6800 to taki sprzęt będzie na porządku dziennym....

 

I wtedy będzie taka sama sytuacja jak dzisiaj z GeF4:)

 

Masz linka daje do myślenia:

 

http://www.tomshardware.pl/cpu/20031230/index.html

 

Skoro już jakiś czas temu udało się osiągnąć 5Ghz to za 2.5 roku....

 

http://www.tomshardware.pl/cpu/20040419/index.html

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja karte odpalalem na procku kumpla pentiumie 98 150THz@170THz z 512MB cache L7 ;) i sie cieło ;)

i w tym problem. pentiumy 98 mialy blad - potrafily dzielic przez zero. niech kumpel zmieni na pentiuma 98 SE i nie bedzie przycinalo:lol:

ale wgralem mu do procesora firmware 1.03 który mail poprawic ten bład i [gluteus maximus] :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy sie nie znacie :P Trzeba załozyć chłodzenie wodne na monitor, bo on jest tu tzw. waskim gardłem :D porostu nie nadaza wyswietlac tego co mu karta wysyła :lol: Dzieki temu mozna mocniej przykrecic kabel sygnałowy i bedzie git :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy sie nie znacie :P Trzeba załozyć chłodzenie wodne na monitor, bo on jest tu tzw. waskim gardłem :D porostu nie nadaza wyswietlac tego co mu karta wysyła  :lol: Dzieki temu mozna mocniej przykrecic kabel sygnałowy i bedzie git :!:

To Ty jeszcze na monitorze siedzisz ?

Mi sie juz nudzi pomalu moj PlasmaFuturetrick + battleroom (jakby ktos nie wiedzial jest to zestaw 3 monitorow 50" z helmem 3D, a battleroom sobie zrobilem z mojej sypialni. Obilem wszystko materacami i moge sie rzucac gdy gram w Quakestrike Attack Double Phantom.

Chyba za niedlugo sie bede przezucal na chip wszczepiany bezposrednio do przysadki mozgowej polaczony z drugim w kregoslupie. Na najwyzszym poziomie w grze Duke 4ever - wyszla wlasnie niedawno po 15 latach oczekiwania - mozesz zginac na prawde !

Acha, a komputer - to jak ktos widzial Johny Mnemonic - to moj przyjaciel delfin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy sie nie znacie :P Trzeba załozyć chłodzenie wodne na monitor, bo on jest tu tzw. waskim gardłem :D porostu nie nadaza wyswietlac tego co mu karta wysyła  :lol: Dzieki temu mozna mocniej przykrecic kabel sygnałowy i bedzie git :!:

To Ty jeszcze na monitorze siedzisz ?

Mi sie juz nudzi pomalu moj PlasmaFuturetrick + battleroom (jakby ktos nie wiedzial jest to zestaw 3 monitorow 50" z helmem 3D, a battleroom sobie zrobilem z mojej sypialni. Obilem wszystko materacami i moge sie rzucac gdy gram w Quakestrike Attack Double Phantom.

Chyba za niedlugo sie bede przezucal na chip wszczepiany bezposrednio do przysadki mozgowej polaczony z drugim w kregoslupie. Na najwyzszym poziomie w grze Duke 4ever - wyszla wlasnie niedawno po 15 latach oczekiwania - mozesz zginac na prawde !

Acha, a komputer - to jak ktos widzial Johny Mnemonic - to moj przyjaciel delfin.

To bylby hit nie tylko sezonu . Naprzyklad takie typy CHipow ktore komunikowaly by sie z komputerem i nie musielibysmy uzywac monitorow ani zadnych helmow tylko poprosyu widzielibysmy swiat virtualny majac wrazenie ze w nim jestesmy .. wow to bylaby jazda .. ale zadnej smierci naprawde , ewentualnie jakis wstrzas czy cos ale nie zgon yhyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra na moim P5 8.7GHZ , IC9-MAX22, 4TB RAMU G6800ULTRA JUZ NIEWYSTARCZA : / JAK WLACZAM 16ANIZO ITD mam w FarCry 4 tylko 320 klatek : / i mnie to juz wkurza : /

co zrobic by miec 355? dodam ze moja prometia juz niewytrzymuje chlodzenia proca bo jest i tak niezle podkrecony do 10GHZ :/ nic wiecej niepotrafie z tego sprzetu wycisnać...

 

i takie dylematy sa na porzadku dziennym...

z tym ze G4... jak DLA MNIE powtarzam DLA MNIE styka spokojnie na DZIŚ!! żadna gra mi nieprzerywa itp mam w jedym kompie R9800XT a w drugim wlascnie G4... i tu i to gry chodza plynnie WSZYSTKIE! co prawda na 9800xt szybciej i grafa ladniej wyglada... ale jezeli chodzi o sama przyjemnosc grania za niewielka kase to G4 4600 za 400 zeta jest zaje..fajnym zakupem na dzien dzisiejszy :) a kupilem go sobie CAŁY ZESTAW GAIWARDA GS z okularami wlasnie za 400 zł... i jestem z tego w 100% ustatysfakcjionowany :D polecam kazdemu, kto ma niewielka ilosc kasy a chce sobie pograc w wiekszosc obecnych gier...

 

zakladajac oczywiscie ze macie min. XP2800 i 1GB ramu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie luzzzz Moj konfig sie sypie Pentióm FX 10GHz + 256GB ramu no i GieForz ZX Spectrum pobieran za duzo pradu. Moj zasilacz 5kW podlaczony do 10 niezaleznych agregatów pradotworczych niewyrabia :( Macie jakas rade ? Odrazu mowie, ze zakup mini elektrowni atomowej nie wchodzi w gre, mam dziwnych sasiadow... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tu wyjeżdżacie z jakimis Pintium X :lol: czy kompami kwantowymi , ja mma znacznie lepszy (jakies 100000000000000000x szybszy od tych qwaszych złomów ) : :wink: :P :P

 

Mój komp jest chyba pierwszym kompem multitronicznym , wyposażonym w poczwórną sieć neuronową 1000 THz , dodatkowo w systemie wykorzystywane sa organiczne żelpakiety i 125% pakiety nadspirytusowe , tylko rdzeń jest trzochę wielki , ale co tam w końcu jest tam 1 000 000 prętów izoliniowych. :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

 

Z OS też nie mam problemów , w końcu sys to LCARSS 2.9b .

 

Z zasilaniem tez nie mam problemów , 5 kg Naquadrium wystarczy nawet do zasilania 1000 takich kompów przez 450 lat , tylko jest zdziebko niebezpieczne , już 4 razy musiałem się pozbyc rdzenia reaktora , w sytuacjach awaryjnych komp zasilany jest przez 6 rekatorów , do których paliwem jest czyste Naquada .

 

Ostatnio kumpel dał mi cynk że niedługo będzie miał kartę DGH umożliwajaca podłaczenie swojego kompa do kolektywu , orgaznizajci która dysponuje najpotężniejszym sprzętem , oraz 3 nowe zródła energii :

 

Rdzeń WARP na deuter/antydeuter ( 200 kg / 200 kg )

 

rdzeń na osobliwośc kwantową

 

Cząsteczka Omega :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

P.S. mam do sprzedania ASCII RED oraz 2 kompy serii SAL 10 000 - kto chętny ??

 

CENA : tylko jedyne 100 000 sztabek czystego latinum , ew. 10 ton ALE lub flota Ha'Tak-ów :):):):):):):):):) :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po trzeciej mega giga Tatrze o Przemocnej!

i moj komp w tym czasie stoil i przetworzyl juz 1,5 puszki po Tatrze

wiem wiem wy nie macie tak doskonalych przetwornic izotopowych!!!

Ale to nowosc ktora mi do testow przekazale mega laboratorium Tweak PL.

Coz mega, giga, terra herce leca Geee and Radeony przelatuja a NASZA POLSKA TATRA pozostaje!!!

No moze sie na Zubra przesiade???

Podobna jest o 0,03% szybszy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże miej ich w swojej opiece, albowiem nie wiedzą co czynią :)

 

Świetny topic ! Fantastyczny ... :wink:

Rozwijajcie dalej... ja już napisałem o moim kwantowym kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradzcie coś bo moja PROMETIA z 14 komorami chłodniczymi z nakładkami tytanowo węglowymi chłodzi mojego proca 40 rdzeniowego A128 4THz tylko do -40 : / czy juz musze kupowac nowe chłodzenie? jak tak to co mi radzicie tak do kwoty około 20.000 zł bo więcej niemam : / chyba że mi kolega odda kase który mi wisi 800.000 zeta które mu pozyczylem na autko typowo dresiarskie Ferrari F355F1barlinetta ... to wtedy moze bym kupil nowego proca do mojej ABIT IC9-MAX22 ... KTÓRY TO POTRAFI SAM SIE SCHŁADZAĆ DO temp. niższej niż nowe dziecko prometii 70 sprężarkowe : ) i kosztuje jedyne 135.540 zł. jeżeli to byłby lepszy zakup to dajcie znac bo sie w ogóle na tym nieznam ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chodzi o to, że mój piesek ... w dodatku ta podwiązka ... więc problem jest w tym, że mój komputer nie przyjmuje żadnych pokarmów, w dodatku żąda nowej obudowy, tupie szczękoczułkami, obraża się o byle co, mówi bez przerwy o swojej matce i płacze, ilekroć usiłuję włączyć Sapera Forever 3D. W dodatku cieknie mu z rzyci jakiś brudnawy płyn. Nigdy nie widziałem, żeby coś takiego koloru wylewało się z organika, ale tak czy inaczej w tej klasie sprzętu to niedopuszczalne.

A mówili - nie kupuj organicznego cyrixa z kobiecym softem, w dodatku w Biedronce. Krzem jest lepszy, mówili. Nie będziesz musiał kupować Elektronicznego Bebiko, mówili. Tylko prund, azot i alleluja i do przodu, mówili.

Ale tak to jest, mądry snob po szkodzie.

 

Nawiasem mówiąc - Thorn jeszcze nie skończył swojego pudełka :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...

Moj nowy procek VIA xd1233dxi tak bije to wszystko...

Wydzla zylko 6000wat ciepla, tak ze zwykle chlodzenie cieklym wodorem wystarcza...

Co do karty graf to ten nowy SiS z 4 GB ddsubspeed ramu daja sobie lspokojnie rade z UT3400 i Tribes250...Wszystko stabilnie 400klatek na 5 monitorach 27"...Wiec wymagania nowych gierek nie sa az tak mocne jak by sie wydawalo...wazny jest konfig kompa i stery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...