Skocz do zawartości
lukasrz

Powolny zmierzch GEFROCE 6800 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

ale jest juz pozno i moj sensor fal mozgowych nie wykrywa tego co pomysle, musze zarzucic uran w kanal to moze mi sie przysni polaczenie rownolegle czterech elektrowni model "Czarnobyl" zeby moja nowa grafa miala czym wyzywic te wszystkie wystajace molexy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zas mam problem z moja kuchenka mikrofalowa - doom 9 ostatnia krew mi sie tnie... Czy to oznacza ze musze wymienic cala mikrofale na nowsza czy moze wystarczy wymienic w niej procesor ??? Dodam ze system operacyjny to Ms microwave kitchen edition for professionals

Oczywiscie wgralem najnowsze mikronatory 98.23 + sp9

Wprawdzie gra bez problemu smiga na moim pececie ale lubie sobie rano pograc podczas podgrzewania kanapek ...

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Zapomniałem podać osiagi mojego super Kompa :P:P:):)

 

Na początek zapusiłem starusienkiego QIII - SZOK 8O 8O 8O

 

Na max. detalach , przy max. ilosci przeciwników ta gra miała 5000 FPS 8)

 

timedemo dałao ponad 40 000 FPS

 

3dmark01 : tutaj jeszcze wiekszy szok :

 

ponad 7 000 000 000 3dmarków 8O 8O :P 8)

 

i test na nowszych grach

 

UT 2010 i beta 2011 :

 

UT 2010 :

 

8096x4048x48 FSAAx48 , Anizo x 128 , AA x 256 , PS 6.0 i VS 4.6 :

 

srednio : 1650 FPS

 

UT 2011 :

 

rzodziałak i weksozśc ef., tka sama tylko Anizo już 256 x :

 

1200 fps w szczycie do 1800 w idle :):):)

 

3dmark 2010 :

 

ponad 500 000 3dmarków , co ciekawe w becie 4dmark 2011

mama ponad 125 000 4dmarków .

 

P.S. topic zarąbisty

 

P.S. Kto mi podskoczy ??:P:P:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...

Moj nowy procek VIA xd1233dxi tak bije to wszystko...

Wydzla zylko 6000wat ciepla, tak ze zwykle chlodzenie cieklym wodorem wystarcza...

Co do karty graf to ten nowy SiS z 4 GB ddsubspeed ramu daja sobie lspokojnie rade z UT3400 i Tribes250...Wszystko stabilnie 400klatek na 5 monitorach 27"...Wiec wymagania nowych gierek nie sa az tak mocne jak by sie wydawalo...wazny jest konfig kompa i stery

Ale jak wyjdziie DNF to komp Ci już tego nie pociągnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reaktory w piwnicy nie wyrabiają od kiedy podkręciłem proca do 1534789398278963466389427947 THz 8O jkich chłodziw do reaktorów używacie, bo mój ciągnie na Heinekenie.... niezłe osiągi ale trzeba coś lepszego.... 8O pomocy bo jak mi sie spali moj Pentium MCVXXIII 341275381235851238 THz to bede musiał zainwestować a to mi sie uśmiecha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sproboj dolacz smirnoffa w beczce gazowo wodorowej.. w polaczeniu z heinekenem daje okolo 40% wzrost mocy chlodzeniowej, wiem bo testerzy na zlocie tuningowcow w 2044 roku zpaodali takie chlodzenie do swoich procesorow glownych ati R88445 ( szkoda ze nvidia po[gluteus maximus]dla i kupila ją ATI ) no ale cuz zyvcze powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reaktory w piwnicy nie wyrabiają od kiedy podkręciłem proca do 1534789398278963466389427947 THz 8O jkich chłodziw do reaktorów używacie, bo mój ciągnie na Heinekenie.... niezłe osiągi ale trzeba coś lepszego.... 8O pomocy bo jak mi sie spali moj Pentium MCVXXIII 341275381235851238 THz to bede musiał zainwestować a to mi sie uśmiecha....

BYLO - SZUKAJ !!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazłem fajnego moda na procesor intela !!! wiem jak z pentiuma 75MHz zreobic zancznie szybszy procesor !!! procesor do otwierania drzwi !!! i to jak szybko z jaka czestotliwoscia !!!wystarczy mały mod :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

fotki by siemens MC60 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazłem fajnego moda na procesor intela !!! wiem jak z pentiuma 75MHz zreobic zancznie szybszy procesor !!! procesor do otwierania drzwi !!! i to jak szybko z jaka czestotliwoscia !!!wystarczy mały mod :

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

fotki by siemens MC60 8)

ja mam amd 486 przy kluczach od domu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam proca 4Hz i wszedzie mam 4 fps niezaleznie od marka czy gry rozdzielczosci procek tez wydziela 4W ciepla i moge tak wymieniac i wymieniac.... jakos nie marudze

edit: windosw jest do [gluteus maximus] i azamiast znaku nieskonczonosci walnal 4 poprostu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2XGF6800 ÓLTRa PAŁER PAK GALDN SAMPL TÓRBO HIPER NITRO TESCO&BIEDRONKA EDISZYN w sli i po przeniesieniu się wehikułem czasu do 2154r. grając w Need For speed 666 Pro Millenium Falcon Driver mam stale 8500fps na kompie z prockiem AMD Athlon 256Bit 35000+ podkręconym do 30000 MHz (42000+!!!) chłodzonym Najlepszym do tej pory wielokrotnie nagradzanym wynalazkiem chłodzącym - kaskadą berkuta, która to po małych przeróbkach osiąnęła w końcu magiczną granicę -400*C. Płyta główna to zmodowany przez Świdra&Owsa Abit NF-14 Rev 3.8721c Pamięci to 14tb tdr4 5000MHz@7000MHz@ Reszta dość standartowa: HDD 80TB Aha! Najważniejsze! W obudowie znajduje się najnowszy krzyk mody - miniaturowa tjóńinkoffa czarna dziura wyciągająca ciepło z nad procesora. Zamiast zasilacza zastosowałem najnowocześniejszy kołowrotek z chomikiem podłączony do dynama. Moc tego urządzenia jest zależna od ilosci sterydów i spirytusu, podanego chomikowi. :wink: ;-)

Dodam jeszcze, że 3dmark 2153se3 nie jest w stanie wyświetlić ilości pkt. bo wartość ta nie mieści się na monitorze, a możliwość scrollowania wyniku pojawi się specjalnie na moje rządanie dopiero w następnej edycji programu. :(

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

komus jeszce przycina na tej karcie ?:)

U mnie jest koło 1000fpsów lecz to chyba zasługa dwu procesorowej płyty INTELOAMDLLO- POLECAM kazdemu!

 

wyczytalem ostatnio w necie pewien mod:

 

zdejmuje sie te blaszane zabezpieczenia z p 7 i athlona 128 i łaczy sie je kablem np. "na taśme" co w rezultacie daje 1,5TB l2 cache...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demokracja ... no ale i tak nie widze sensu takiego topica . A ja mam 1000 fps a ja 1200 i mam p7 :} żałosne ;) Ale dla niektórych to sprawia frajde - ok , od tego jest forum 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem na allegro uzywany proc, likwidowali jakies biuro i gosc dostal a poniewaz nie wiedzial czy jest dobry to sprzedawal. Nie znal sie na kompach , nawet oznaczen nie potrafil odczytac , wystawilial jako zepsute(ale gupek z niego bwahahah) musi sie naprawde nieznac. A mialem szczescie ten proc jest tak zaj... szybki ze gry za nim nie nadazaja , a wczoraj stala sie rzecz niewyobrazaalna , upadly wszelkie teorie , proc rozpedzil sie tak bardzo ze zaczal sie cofac w czasie , zmienil sie najperw w wafla a potem w kupke czystego krzemikoo i znikl. To sie nazywa POWER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem na allegro uzywany proc, likwidowali jakies biuro i gosc dostal a poniewaz nie wiedzial czy jest dobry to sprzedawal. Nie znal sie na kompach , nawet oznaczen nie potrafil odczytac , wystawilial jako zepsute(ale gupek z niego bwahahah) musi sie naprawde nieznac. A mialem szczescie ten proc jest tak zaj... szybki ze gry za nim nie nadazaja , a wczoraj stala sie rzecz niewyobrazaalna , upadly wszelkie teorie , proc rozpedzil sie tak bardzo ze zaczal sie cofac w czasie , zmienil sie najperw w wafla a potem w kupke czystego krzemikoo i znikl. To sie nazywa POWER.

1342087[/snapback]

:blink:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja zasługa... W sumie tylko spytałem czemu wypowiedź

Sysak13 -> fora Ci się pomyliły - to nie jest testowe...

jest kierowana tylko do mnie... :lol: Ale skoro mechl!k zaproponował odblokowanie tematu, to miałem prosić, żeby tego nie robił? Chyba lepiej jeśli temat jest odblokowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja zasługa... W sumie tylko spytałem czemu wypowiedź

 

jest kierowana tylko do mnie... :lol: Ale  skoro mechl!k zaproponował odblokowanie tematu, to miałem prosić, żeby tego nie robił? Chyba lepiej jeśli temat jest odblokowany...

1342209[/snapback]

Mam nadzięję że mnie nie będziecie wyrzucać na testowe :P:P:P:P

 

A teraz powiem jedno poważne prawdziwe zdanie:

"Zmierzch Rivek TNT2 właśnie nadszedł..." ;)

 

PS. Ide w Łormsy pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...