Skocz do zawartości
radeon9800

TERRATEC 5200

Rekomendowane odpowiedzi

MÓJ KOLEGA JEST POSIADACZEM KARTY GRAFICZNEJ TERRATEC-CO TO WOGÓLE ZA FIRMA GEFORCE 5200 128MB 64BIT.ON TWIERDZI ŻE TA KARTA JEST SUPER WYDAJNA ALE JA WAM KRÓTKO OPISZE TĄ KARTE:WIĘC TAK PO PIERWSZE NIA DA SIĘ JEJ WOGOLE KRĘCIĆ GDY PODKRĘCILEM JA O 1MHZ NAGLE OBRAZ ZNIKL I MUSIALEM ZRESETOWAC KOMPA DOBRA RESZTY NIE BĘDE PISAĆ BO JESZCZE SIĘ WYSTRASZYCIE ŻE TAKIE COŚ MOGŁO WOGÓLE POWSTAĆ.AHA I MAM DO WAS PROSBE PISZCIE TU CAŁĄ PRAWDE CO SĄDZICIE O TEJ KARCIE ŻEBYM MÓGŁ POKAZAĆ KUMPLOWI ŻEBY PRZESTAŁ SIE CHWALIĆ TYM CZYMŚ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.nie krzycz :P

2.wiadomo że fx 5200 do super kart nie należy[ale taki zły również nie jest] , ale twój kolega ma karte 64bit, czyli nawet mój geforce ją połyka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

64 bity - tagedia (wydajność)

no-name - tragedia (jakość obrazu, podkręcalność)

fx5200 - nenajgorsza karta pod warunkiem że ma 250/500 i podkręci siena 300/600. kumpel kupił totalny szajs, szmira jakich mało, GF2Ti i MX440 128 bitowy są szybsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MÓJ KOLEGA JEST POSIADACZEM KARTY GRAFICZNEJ TERRATEC-CO TO WOGÓLE ZA FIRMA GEFORCE 5200 128MB 64BIT.ON TWIERDZI ŻE TA KARTA JEST SUPER WYDAJNA ALE JA WAM KRÓTKO OPISZE TĄ KARTE:WIĘC TAK PO PIERWSZE NIA DA SIĘ JEJ WOGOLE KRĘCIĆ GDY PODKRĘCILEM JA O 1MHZ NAGLE OBRAZ ZNIKL I MUSIALEM ZRESETOWAC KOMPA DOBRA RESZTY NIE BĘDE PISAĆ BO JESZCZE SIĘ WYSTRASZYCIE ŻE TAKIE COŚ MOGŁO WOGÓLE POWSTAĆ.AHA I MAM DO WAS PROSBE PISZCIE TU CAŁĄ PRAWDE CO SĄDZICIE O TEJ KARCIE ŻEBYM MÓGŁ POKAZAĆ KUMPLOWI ŻEBY PRZESTAŁ SIE CHWALIĆ TYM CZYMŚ...

ciebi trzeba uspokoic jakims bananem :banan: bo siejesz zamęt i jescze smiesz twierdzic ze gef3ti to wielki shit !! tak tak panowie ten pan tak mysli !! oto dowód - http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=874681#874681 (czytajcie nizej) a fx5200 64bit kiepska karta ! ale za cene 200zł ujdzie ! z 5200 lepszy bedzie 128bit ultimate -naprawde sensowna juz karta a ten TERRATEC to jaksi nieznany ale założe sie ze to on nie produkowal tej karty tylko dla niego jakas inna firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MÓJ KOLEGA JEST POSIADACZEM KARTY GRAFICZNEJ TERRATEC-CO TO WOGÓLE ZA FIRMA GEFORCE 5200 128MB 64BIT.ON TWIERDZI ŻE TA KARTA JEST SUPER WYDAJNA ALE JA WAM KRÓTKO OPISZE TĄ KARTE:WIĘC TAK PO PIERWSZE NIA DA SIĘ JEJ WOGOLE KRĘCIĆ GDY PODKRĘCILEM JA O 1MHZ NAGLE OBRAZ ZNIKL I MUSIALEM ZRESETOWAC KOMPA DOBRA RESZTY NIE BĘDE PISAĆ BO JESZCZE SIĘ WYSTRASZYCIE ŻE TAKIE COŚ MOGŁO WOGÓLE POWSTAĆ.AHA I MAM DO WAS PROSBE PISZCIE TU CAŁĄ PRAWDE CO SĄDZICIE O TEJ KARCIE ŻEBYM MÓGŁ POKAZAĆ KUMPLOWI ŻEBY PRZESTAŁ SIE CHWALIĆ TYM CZYMŚ...

ciebi trzeba uspokoic jakims bananem :banan: bo siejesz zamęt i jescze smiesz twierdzic ze gef3ti to wielki shit !! tak tak panowie ten pan tak mysli !! oto dowód - http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=874681#874681 (czytajcie nizej) a fx5200 64bit kiepska karta ! ale za cene 200zł ujdzie ! z 5200 lepszy bedzie 128bit ultimate -naprawde sensowna juz karta a ten TERRATEC to jaksi nieznany ale założe sie ze to on nie produkowal tej karty tylko dla niego jakas inna firma

jestem za :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie slyszeliscie o terratecu ? :D Wlasnie wycofal z produkowania kart graficznych buehhe powaga. Na polskich serwisach o tym pisali. Na xbit-labs.com tez o tym wspomnali ale to z 3 tyg temu gdzies :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie slyszeliscie o terratecu ? :D Wlasnie wycofal z produkowania kart graficznych buehhe powaga. Na polskich serwisach o tym pisali. Na xbit-labs.com tez o tym wspomnali ale to z 3 tyg temu gdzies :)nie slyszeliscie o terratecu ? :D Wlasnie wycofal z produkowania kart graficznych buehhe powaga. Na polskich serwisach o tym pisali. Na xbit-labs.com tez o tym wspomnali ale to z 3 tyg temu gdzies :)

 

A karta to totalny shit bo 64bit i wogole sensowny fx5200 to prolinka ultimate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny znosny i w miare tani GF FX5200 to Prolink ultimate- fajny do o/c. Zwykle to juz kicha a 64bit to juz shit na max.

zamiast tego lepiej miec nawet GF4MX440/460 DDR 128bit

Tu sie zgadzam przed przesiadka mialem takiego bata i naprawde fajnie pomykal i nawet cos tam sie krecil z 250/500 na 320/590 i to full stabilnie z radiatorkami na pamieciach 600MHz na memo.

 

64 bity na fx 5200 to idealne polaczenie do granai w gry retro albo do zrzucania screenow np z FAR CRY, Halo (posiada sx9.0) :P. I to chyba jedyna zaleta. Naprawde 64 bity to kaszana krzaki i straszne miecho lepiej juz miec 64 MB bo tak czy siak chip FX 5200 potrzebuje tylko tyle pamieci aby w 100% rozwinac skrzydla. Wieksza ilosc pamieci juz nie poprawia w nim wydajnosci chyba ze odpalsiz w 1280 sobie gierke gdzie tak czy siak wieksza ilosc pamieci Ci nie pomoze bo zanim ja wypelni chip to scena sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troche i sie doczekamy 512mb i 64 bit :D

.... i jeszcze wypasione PCI Express 16x

łehehhe - a ludzie to kupią - ach ten marketing ... :Plóm:

Dokladnie a myslałeś ze jak ja sprzedalem poprzedniego 5200 ultimate jedynym argumentem było walnać dużymi literami "WSPIERA DIRECK X 9.0 NIE TO CO TEN BADZIEW ATI" :) Poszedl szybciej niż mi sie wydawalo :)

 

Marketing górą zadzam się w 100%.

 

nieważne co byle by ładnie świeciło i już lewary lgną do tego jak much y do miodu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast tego lepiej miec nawet GF4MX440/460 DDR 128bit

I móc zagrać tylko w gry sprzed 2lat (albo na starym silniku dx7). (Nie)stety coraz więcej gier zaczyna wymagać jako minimum PS więć imho jakikolwiek fx/r9xxx będzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezupełnie się zgodze :) ja gram w far cry na gf2mx400 :)

 

a co do Terrateca to jedna z lepzych firm :] robią bardzo dobre karty dzwiękowe, myszki razer bomslang tez od nich wychodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezupełnie się zgodze :) ja gram w far cry na gf2mx400 :)

 

a co do Terrateca to jedna z lepzych firm :] robią bardzo dobre karty dzwiękowe, myszki razer bomslang tez od nich wychodzą

n właśnie, a na dźwiękówce nie pograsz, potrzebna jest graficzna. a że grasz to twoja sprawa, ale jak to wygląda i chodzi ..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezupełnie się zgodze :) ja gram w far cry na gf2mx400 :)

 

a co do Terrateca to jedna z lepzych firm :] robią bardzo dobre karty dzwiękowe, myszki razer bomslang tez od nich wychodzą

n właśnie, a na dźwiękówce nie pograsz, potrzebna jest graficzna. a że grasz to twoja sprawa, ale jak to wygląda i chodzi ..... ;)

jak na dzwiekówce nie pogram ?? na dzwikówce włąsnie muzyka gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A ja gram na TNT 16 MB podkreconą kombinerkami" ludzie powagi troche przeciez to oczywiste ze na GF2 MX400 w far cry granie = screen shot-owanie tudzeż żabing :P.

 

Echh. A HQ masz w podpisie co innego niz ten gf2 moze po prostu masz go wsadzonego na innego slota specjalnie do FAR CRY ;). Uzywasz go jako Capture karte ;).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A ja gram na TNT 16 MB podkreconą kombinerkami" ludzie powagi troche przeciez to oczywiste ze na GF2 MX400 w far cry granie = screen shot-owanie tudzeż żabing :P. 

;) nie koniecznie :] na mx-ie gra chodzi w dx7 :? czyli cienko z jakoscia grafiki i efektami :/ moze chodzi te 20fpsów nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... faktycznie o tym nie pomyslalem :) po prostu kazda grafa orze na swoj sposob :>.

 

Ty to jednak jest nadzieja ze pogram w farcry i NFS`a zanim dostane swojego radka w rece na tym gf co mam w kompie <lol> hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, przestańcie się wypowiadać jak g...... wiecie, terratec to jedna z najlepszych fiyrm zajująca się produkcją sprzętu komputerowego i istnije nie wiem przypadkiem czy nie dłużej od herculesa.

 

co do niedowiarków to gram grałem w Farcry na gf2MX400 (napewno nie high detal) ale grałem i fps im poniżej 40 żadko kiedy spada.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...