Skocz do zawartości
Nicky

Ciekawa chłodnica

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy waszej opii na temat tej chlodny

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26244217

W zasadzie to pytam troche zbyt późno bo już kupiłe (leży na meblach).

Ciekawe jest to że jej rozmiary niezgadzają sie z tymi podawanymi przez sprzedajacego , w rzeczwistosci chłodnica ma wymiary 23,5x26 cm i byłem o to sciekły to nie znieści sie na leżoco do żadnej obudowy :(. Z drugiej strony jest czyściutka i swieci sie. Martwie sie że może mieć bardzo duże opory, w końcu to ponad 5m rurki o średnicy zewnętrzej 10mm, ale zobaczymy jak pompka da sobie rade. No cóż teraz nie jestem pewny czy dobrze zrobiłem że kupiłem to a nie jakas krate z kadeta, no ale zobaczyny, najwyżej sprzedam. A zapłaciłem za nią 75zł, bardzo zły biznes zrobiłem waszym zdaniem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO- bardzo zły biznes zrobiłeś.

Średnica zewnętrzna rurki 10mm- wewnętrzna pewnie 8mm- MAŁO.

Aluminiowe finy- nyndza.

Za 75zł masz kadeta z wysyłką- latają po 60zł- wprawdzie nie lśniące jak inne, ale sprzedający zapewnia o czystości wnętrza i szczelności.

Jednym słowem (podkreślam IMO)- wtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO- bardzo zły biznes zrobiłeś.

Średnica zewnętrzna rurki 10mm- wewnętrzna pewnie 8mm- MAŁO.

Aluminiowe finy- nyndza.

Za 75zł masz kadeta z wysyłką- latają po 60zł- wprawdzie nie lśniące jak inne, ale sprzedający zapewnia o czystości wnętrza i szczelności.

Jednym słowem (podkreślam IMO)- wtopa.

A jeszcze lepiej udać się na szrot i sobie coś ładnego wybrać. Przy odrobinie szczęścia trafisz tak jak ja - piękna łada (już wyczyszczona przez mnie wew i zew) - cena 12 pln :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było odemnie kupić kadeta za 60 zł. Niedawno mialem to na allegro. Ma bardzo dużą wydajność i małe opory. To co kupiłeś... no cóż, tak jak mówią inni, zakładaj FC, bo skraplacz już masz :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - czym czyścicie te kadetowskie nagrzewnice wewnątrz? Znalazłem na szrocie taką z Civica '93, wieksza od kadeta i grubsza. Ale rurki mają z 20 mm średnicy wewnętrznej, więc pompka pewnie da radę (a jak nie to będzie powód kupić nową :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podjałem decyzje - robie FC

Znalazłem nna strychu kompresor o mocy 90W, starczy??

A na jakie temperatury jestes nastawiony? bo ja preferuje kompresory o silnikach 300-400W :twisted:

 

Jak chcesz krecic to za maly, na grafe dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...