Skocz do zawartości
Razel

Kupowac ATI 9800 PRO juz teraz czy czekac ?

Rekomendowane odpowiedzi

no mtrzeba będzie albo bardzo mocna na siłę wcisnąć czego się boję, albo przyszlifowac kilka mm tak żeby weszły wmiarę pod silenta.

Ja wybiorę druga ewentualność bo takie wciaskanie to troche niebezpieczne jest..

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo:

Ja zamawiam ARCTIC VGA Silencer +DHES System SILENT REV3. i radiatory na pamięć REVOLTEC BGA RAM Freezer Cu 8szt  moim zdanie (i nie tylko moim) jest to nalepsze konwencjonalne rozwiązanie do kręcenie.

pozdro

Zgadzam sie :) Z tym ze tanie a dobre sa tez radiarorki z allegro:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28845743

 

Pasuja pod silencera. Kumpel je zalozyl na swojego R9800PRO na PCB od XT i osiagnal niezly wynik:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=2749243

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ją na pamięciach Hynix to na 95% jest to r350. r360 są na pamięciach Samsunga i numery seryjne zaczynają się od A0406********.

Jeszcze nigdy nie spotkałem sięz r360 na pamięciach hynix :P

 

 

No to sie dziwsizsz bo ja mam na r360 i mam pamięci hynixa 2.8 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa ze mam na r360???

Jak masz ją na pamięciach Hynix to na 95% jest to r350. r360 są na pamięciach Samsunga i numery seryjne zaczynają się od A0406********.

Jeszcze nigdy nie spotkałem sięz r360 na pamięciach hynix :P

Już wiele osób to pisało, ale nie mogłem się powstrzymać - zarówno ja jak i 4 moich znajomych ma R360 i Hyny. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...