Skocz do zawartości
Buzzy

Czyżby pojawil sie nastepca SP-97 ? 120mm wentyl.. n/c ;]

Rekomendowane odpowiedzi

jest to alu i nie sadze, zeby dorownalo dla sp97, choc kto wie ;] zobaczymy co testy pokaza.

 

ts primarily aluminum construction (the base and heat pipes are nickel plated copper) makes it feel feather-light, which it almost is, comparatively speaking, weighing in at almost 220 grams less than the SP-94.

radiator jest calu a HP i podstawa sa wykonane z niklowanej miedzi a nie z platyny. pzoa tym masa jest malutka, bo wazy tylko ~350gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeezu, co za bydle to chyba największy seryjnie produkowany cooler jaki istnieje i te 5 heatpipe'ów!!!!!!!! Wrzucicć tam wiatrak 120mm i wyciąć wlot na powietrze z boku obudowy. Ja chcę ten wiatrak........mamo.

No To wyrzucamy WC :)

 

Moim zdaniem to ma duże szanse na pobicie SP97, a zwłaszacza przy najbardziej grzejących się prockach, bo wtedy największą rolę gra powierzchnia oddawania ciepła, a różnica alu/ miedź schodzi na dalszy plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pierwszy raz zobaczyłem tego nowego thermalrighta to... to musze go mieć! :]]] hehe Dołączona grafika poprostu to jest piękne Dołączona grafikaDołączona grafika jeszcze do tego papst 120x120 i więcej nic nie trzeba Dołączona grafika no i jeszcze arcticsilver5, ale to już mam :]]]

 

a ciekawe jak z ceną? :[ ok.300 zeta? Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwarzacie pewnych cyklicznych praw natury ? Wszysko w swojej koncowej fazie przed wyginienciem bylo byczo wielkie , dinozaury , III Rzesza a teraz AC :mrgreen: Przerost formy nad trescia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwarzacie pewnych cyklicznych praw natury ? Wszysko w swojej koncowej fazie przed wyginienciem bylo byczo wielkie , dinozaury , III Rzesza a teraz AC :mrgreen: Przerost formy nad trescia .

to już wiem czemu prezydent [and były premier Dołączona grafikaDołączona grafika] są tacy "wielcy" Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika buhehehe :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wielu obudowach sie tego nie zamontuje... ale faktycznie fajne.

a teraz takie moje pytanie: dlaczego rurki heatpipe sa zawsze z jednej strony? nie lepiej rownomiernie rozkladac po obu stronach?

heatpipes maja za zadanie transportowac cieplo, a nie rozpraszac je, wiec wieksza powierzchnia nie jest potrzebna. Natomiast umieszczenie rurek z dwoch stron, powodowaloby mniejsza kompatybilnosc z plytami glownymi. Heatpipes oddaja cieplo do radiatora w podluznej czesci rurek przechodzacych przez caly radiator (widoczne na zdjeciu) , wiec to by i tak nic nie dalo.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że na P4 1500, więc w tym przypadku miedź zawsze będzie lepsza. Przecież on mało prądu żre.

ale oni obliczyli C/W a to jest wskaznik niezalezny od procka. z nim mozesz juz sobie obliczyc jekie bedziesz mial temp na innym procku jak znasz jego moc i temp w budzie/na zewnatrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...