Skocz do zawartości
fipa

Przeróbka MJ1000 na niezatapialną

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamietam, wylot nie musi byc pionowo do góry lecz może byc przechylony to w jedna to w druga strone, lecz nie do pozycji poziomej.

Pozdrawiam.

PS sam czekam na przesylke z 4max z MJ1000 ale sie doczekac nie moge :? a kurierem wziąłem w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz węża 12 mm na 15 to nałożę, ale na 19 to raczej nie da rady... A czym np. uszczelnić? A może da się jakoś rozciąnąć redukcje z 18 na 19? Robił tak ktoś?

To cienki bolek jesteś ;] Ja 12/16 zbrojony (wiec grube scianki, taki jak ogrodowy) nałożyłem na ten wylot 19mm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już mammmm  :banan:  jest super

naprawde jest aż taka cicha? mam mj1000 i na pewno nie można jej nazwac cichą czyżby coś pozmieniali w konstrukcji tych pompek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, wylot nie musi byc pionowo do góry lecz może byc przechylony to w jedna to w druga strone, lecz nie do pozycji poziomej.

A jest jakieś logiczne uzasadnienie tego? Bo nie wiem po co ją przystosowali do pracy wylotu w poziomie, jeżeli tak nie wolno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, wylot nie musi byc pionowo do góry lecz może byc przechylony to w jedna to w druga strone, lecz nie do pozycji poziomej.

A jest jakieś logiczne uzasadnienie tego? Bo nie wiem po co ją przystosowali do pracy wylotu w poziomie, jeżeli tak nie wolno...

Jeżeli w oficjalnej notce Aquarium Systems jest, że pompka może miec wylot w pozycji poziomej to tylko sie cieszyc. Jesli nie, to wydaje mi sie, że ma to coś wspólnego ze zużywaniem się wirnika czy czegos tam.

PS Pompke zamówiłem jak była jeszcze po 89zł :D mam nadzieje, że da sobie rade z moim układem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...