Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz dostalem swojego Gecuba 9550XT i zaraz sie biore za testy - tzn moze jutro rano cos wiecej powiem, ale sie bardizo ciesze :P

Musisz w podpisie zmazać w drodze :wink:

Pozdro i czekamy na wyniki... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

- Pudeleczko fajniusie czarne z ladnym designem :D.

- Zawartosc jak najbardziej odpowiednia: kabelki, przejsciowka i gra Counter Strike :P.

- Wyglad karty super jak dla mnie :D, ale ma jeden minus - glosne chlodzenie jak dla mnie, dosyc dotkliwie slychac szum powietrze (teraz to naglosniejszy element mojego komputera). Na ucho to tak srednia z 33 dB :(

- A teraz osiagi :P - wiec na domyslnych ustawieniach karty czyli 400/500 i moim procku z podpisu czyli na 2310 MHz w 3DMarku 2001 mam 10754 pkt :D. Zaraz sie zabiore za krecenie i napisze cos wiecej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkrecilem karte z wartosci 400/500 na 450/550 (max. bez artow)i wzrost wydajnosci byl zauwazalny :D.

3DMark 2001 SE - 12011 markow.

3DMark 2003 - 3434 markow, a TU zdjecie z wynikiem.

Aquamarkiem go nie testowalem, ale to tylko kwestia czasu. Niebawem sie tym zajme. Co do ustawien pamieci to 2.5-3-2-11. Procesor taktowany jest 210x11x1.65V.

A teraz taka smieszna ciekawostka. Gdy zobaczylem to z kumplem na pudelku od karty z tylu to sie niezl usmialalem :P. A wiec do rzeczy:

TU znajduje sie zdjecie calego pudelka od tylu - spojrzcie na to co napisal producent w naszym ojczystym jezyku :P

TU natomiast widac to jeszcze lepiej ze zblizeniem. Udanej zabawy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczepisty napis :lol:

 

Podkręca się całkiem całkiem :) Myśle że mogę 10000 wyciągnąć na moim duronku :D No ale uruchom Far Cry itp. i wtedy zobaczy sie prawdziwą wydajnośc tej karty bo w 3dmark'03 całkiem ładny wynik jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radęcina itd komentował nie bede :wink:

 

rdzen @ o 50mhz jeszcze ujdzie w tłoku choc mam watpliwosci czy mozna byłoby grac godzinami na takim ustawieniu...

 

pamiec @ o 50mhz to lekka porazka :(

 

 

wynik w 3dm2k1 przy twoim procu 210x11 to nic specjalnego...na 4ti na takich ustawieniach przekraczasz spokojnie 14k

 

 

sam juz nie wiem czy ta karta jest warta tych prawie 5 stowek ...

 

odpal w farcry misje volcan daj wysokie detale i zarzuc screena z frapsem :)

 

 

update :

 

zrobiłem 3dmarka na podobnych ustawieniach tylko timingi tycke gorsze

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7946232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crusio przetestuj AA tej karty bo to mnie najbardziej interesuje. Konkretnie jakieś troche starsze gierki jak Vice City, GTA3, Medal Of Honor, Battlefield 1942, America's Army.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FarCry niestety nie mam wiec nie jestem w stanie przetestowac, podalem jedynie wyniki syntetycznych benchmarkow.

EDIT: Niestety co do OC to spodziewalem sie czegos wiekszego - 450/550 to sa max ustawienia karty bez artefaktow. I naprawde bardzo denerwujace jest to chlodzenie - jak dla mnie strasznie glosne. Ale co tu poradzic. Ogolna ocena 4+/6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mojego radka bede miał dopiero w poniedziałek bo qurwa u mnie jeb.ana poczta oczywiście w soboty nie pracuje (nieroby jedne) ale pamiątki faktycznie trochu mało, ktoś wcześniej pisał już że chodzą mu na 580 bez artefaktów. Nieważne ja tak czy siak bede kleił na swojej radiatorki bo już mam przygotowane i zobacze na ile pujdą wtedy pamiątki.

 

>> POZDRO <<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wkurzony :evil: Debile z Action przysłali złą wersję karty, zwykłego R9550 na hynixach 5ns :evil: Do tego gecube pakuje w dokładnie te same pudełka co R9550XT :evil:

We wtorek będę dopiero miał :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wkurzony :evil: Debile z Action przysłali złą wersję karty, zwykłego R9550 na hynixach 5ns :evil: Do tego gecube pakuje w dokładnie te same pudełka co R9550XT :evil:  

We wtorek będę dopiero miał :evil:

Poważnie zwykły 9550 był w tym czarnym pudełku z napisem Counter Strike Edition ??????????? qurwa jak mi cooś takiego przyślą to z a j e b i e normalnie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co zauwazylem to pamieci, ktore sie bardzo grzeja przez co wysypuja artami powyzej 550 MHz :( Trzeba bedzie chyba jeszcze zalozyc jakies radiatorki po drugiej stronie karty na te pamieci - bo naprawde sa bardzo gorace. Wyzsze taktowanie rdzenia niz 450 u mnie i w przypadku kolegi Mogiela powoduja zwisy w 3Dmarku i wlaczenie VPU Recover. Ale i tak osiagi tej karty nie sa takie zle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crusio - a rdzeń sie grzeje (z tyłu)???

I co z tym anty-aliasingiem??? :P

A i skoro mówisz że pamięci są gorące, to znaczy że jednak mają duuużo tych voltów, bo BGA sie dużo słabiej grzeją niż TSOP, i zamontowanie radiatorków powinno dać bardzo dużo, a gdyby na nie dmuchać to już wogóle. 600 jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale na zdjęciu widać jak by ten radiator wszystko przysłaniał, więc chyba chłodzi te z przodu?

A tak w ogóle to zapomniałem powiedzieć że od poniedziałku temu zwykłemu radkowi od Gecube powinni zmienić cenę na 393zł, całkiem ciekawa oferta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...