Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

W końcu 9550 to najlepsza karta w przedziale do 700 zł. Zwłaszcza, że kosztuje tylko 300  

Bo w sumie z Radeonów (tych dostępnych) ustępuje jedynie 9600 XT a o NVidii to szkoda pisać. Chyba dopiero pełny 5700 może wygrać z tym Radkiem.

 

no gdziez tam - r 9500 pro i nie pro na allegro chodzą po 500-600 zł no i są lepsze od 9550 ;) a za 700 zł to czasami jest 9700 (allegro) lub modowalnego 9800 mozna za tyle dostac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście tą prowokacje?

http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=221778

 

Dokladnie BIG MEGA LOL ... jedyne wytlumaczenie to jest takie ze ... Nvidia zauwazyla ze te radki 9550 znikaja ze sklepow jak swieze buleczki i popyt na ich karty spadl drastycznie ... wiec nvidia musiala zaczac zagrywac nieczysto :P

 

W końcu 9550 to najlepsza karta w przedziale do 700 zł. Zwłaszcza, że kosztuje tylko 300 8)

Bo w sumie z Radeonów (tych dostępnych) ustępuje jedynie 9600 XT a o NVidii to szkoda pisać. Chyba dopiero pełny 5700 może wygrać z tym Radkiem.

No moze nie jest konkurentem z pelnym 5700 ale z 5700 LE to na pewno moze sie "mierzyc". Moze na defaultowych taktowaniach jescze nie pokazuje tego co konkurenci (3d01) ale juz jak go podkrecimy do standardowych 325/400, to bije konkurencje na glowe ;). ALe uwazam ze jednak nie wiele ale lepszy tez jest 9600 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zla informacje, jak pamietacie GeCube to miala byc ponoc limitowana edycja i stalo sie chyba...

z glownej strony http://www.gecube.com zniknela informacja o tym modelu. Wiec trzeba brac puki w sklepach sa...

 

PS. tu byl

http://www.gecube.com/productCategory.php?proID=57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....na stronie Futuremark'a zaczeli juz odliczanie do 3DMark05 i ponownie wszystkim miny zrzedna tak jak to bylo w przypadku ukazania sie 03 :)

 

Zobaczymy jak nasze 9550-tki sobie poradza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała UWAGA dla posiadaczy i chcących kupić GeCuba 9550XT !!!

 

Nabyłem niedawno taką kartę i oczywiście wystawiłem na Allegro CS-a żeby obniżyć koszt zakupu. Jednak coś mnie tknęło i zadzwoniłem do sklepu w sprawie gwarancji (www.barwkomp.pl).

Otóż w przypadku reklamacji (uszkodzenia karty) należy odesłać CAŁY KOMPLET (karta, wszystkie płyty, kable i przejściówki) w oryginalnym pudełku.

 

Tak więc radzę przed sprzedażą gry zadzwonić do swojego sprzedawcy i zapytać o tę sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....na stronie Futuremark'a zaczeli juz odliczanie do 3DMark05 i ponownie wszystkim miny zrzedna tak jak to bylo w przypadku ukazania sie 03  

 

Zobaczymy jak nasze 9550-tki sobie poradza

Chyba jednak nie wszyscy go uruchomią :( . Oto wymagania:

3DMark05 Minimum System Recommendations/Requirements:

 

* DirectX 9 compatible graphics adapter with support for Pixel Shader 2.0 or later, and graphics memory of 128 MB or above.

* x86 compatible processor with SSE support, 2GHz or above

* 512 MB system memory or more.

* 1.5 GB of free hard disk space.

* Windows 2000 or XP operating system with the latest Service Packs and updates installed.

* DirectX 9.0c runtime installed with the latest updates.

* Microsoft Internet Explorer 6 installed, for some 3DMark functionality.

* Microsoft Excel 2000, 2003 or XP, for some 3DMark05 Pro functionality.

* Microsoft DirectX 9 Summer Update 2004 System Development Kit is required to run the image quality test using the reference rasterizer (3DMark05 Pro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GLO: Dzis na gieldzie rev. 2 mozna bylo kupic!

Hejka! Jesli mowisz o gieldzie przy ul.Batorego to Ja wybieram sie tam jutro - mysle ze juz w celu zakupu.

 

Slicznie prosilabym o podanie numeru stoiska ewentualnie jakichs namiarow na firme. No i w jakiej cenie byla ona sprzedawana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuchar1 >> to chyba nie do konca jest tak, wszystko zalezy od warunkow gwarancji ale wydaje mi sie ze one tez nei moga wymagac posiadania pudelka i calego kompletu ( przecietna gwarancja na kazdy sprzet elektroniczny ma 2 lata gwary - czyli przez 2 lata a czasem i dluzej trzebaby trzymac stos pudelek i ciach!l do wszystkiego ;)

Trzeba miec komplet jesli chce sie zwrocic sprzet ewnentualnie wymienic ( tak jest jak oddajemy na gware i daja nam nowy)

jesli nie mamy calego zestawu to pozostaje tylko naprawa w ramach gwary (choc czasem tez wymienia na nowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....na stronie Futuremark'a zaczeli juz odliczanie do 3DMark05 i ponownie wszystkim miny zrzedna tak jak to bylo w przypadku ukazania sie 03  

 

Zobaczymy jak nasze 9550-tki sobie poradza

Chyba jednak nie wszyscy go uruchomią :( . Oto wymagania:

3DMark05 Minimum System Recommendations/Requirements:

 

* DirectX 9 compatible graphics adapter with support for Pixel Shader 2.0 or later, and graphics memory of 128 MB or above.

* x86 compatible processor with SSE support, 2GHz or above

* 512 MB system memory or more.

* 1.5 GB of free hard disk space.

(3DMark05 Pro).

Wymagania tez czytalem.. najlepsze jest to 1.5GB na dysku :] Instalka 03 wazyla 200MB to 05 pewnie z 500MB.. w kazdym badz razie bedzie sporawy plik do sciagniecia.

Znow pozapychaja sie serwery na ktorych zostanie umieszczony a pozniej , kto pierwszy sciagnal i co na jakim sprzecie uzyskal.

Pewnie zobacze jakas 3 cyfrowa liczbe jak to mialo miejsce w 3DMarku03 i mojego poczciwego GF2MX ktory wyladowal u siory w kompie :]

Poczekamy zobaczymy czym tym razem panowie z Futuremarka skrzywia miny na twarzach ludzi z grafami za 2500zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wazne pytanie

Wymienilem dzis swojego Gecube XT bo po walkach z biosem zachowywal sie dzwinie (artefakty). Dostalem nowego z pamiacai 2,8ns Hynixa - wiec ok. Sprawdzam go i .... mam artefakty! Z podkrecaniem czy bez - SA! Probowlaem juz 3 wesji sterownikow i to samo! :(

 

Moje pytanie to co moze byc powodem takei stanu? Czy cos oprocz samej karty moze powodowac takie zachowanie?

Czy moze to byc za slaby zasilacz? (mam Codegena 300W)

Reszta mojego configu to: Soltek 5Frnv (KT400), 512 RAM, CdRW, Audigy, Tuner TV, LAN, NEO, Sempron 2200+, HDD 160GB

 

Z gory dzieki za wszystkie sugestje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi wymaganiani to ich chyba pogielo .nie bede instalowal specjalnie tego dupnego IE .poza tym procka mam za slabego .

znajac zycie nowy 3DM wyjdze za jakies 2 lata i bedzie przeznaczony do testowania kart na PCIe .

moze AQM wymysli cos lepszego i mniej wymagajacego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi wymaganiani to ich chyba pogielo .nie bede instalowal specjalnie tego dupnego IE .poza tym procka mam za slabego .

znajac zycie nowy 3DM wyjdze za jakies 2 lata i bedzie przeznaczony do testowania kart na PCIe .

moze AQM wymysli cos lepszego i mniej wymagajacego .

on jutro bedzie juz dostepny :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiąc szczerze to ja te wszystkie 3d marki tysiąc pincet sto dziewiecet, mam gdzie głęboko w d.... co mi to da ze np. uzyskam 2k w 3d marku2k3? jak wszystkie gry banglają pięknie a 3d mark na default sie laguje... :lol: dopiero po podkręceniu działa w miare(18-20fps) i nie kłuje w oczy tak jak na gf3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam pytanie, wczoraj kupiłem GeCube 9550XT, czy jest jakiś program który pokazuje jaką karta ma "dostępnośc do pamięci"? Bo kupiłem z przekonaniem że ma 3.3ns ale na karcie jest napisane że to rev 2.0 czyli powinna mieć jeszcze mniej, ale chce mieć pewność. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...