Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupiłem tą karte którą wskazał dziobak :D a mam na niej napisane rev 2.0 a pamięci mam samsunga, a nie hynixa...

Czyli, że może jest dobra?

No właśnie nie wiem, kręci się słabo, tak więc to że karta jest rev 1 czy rev 2.0 nie jest żadnym wyznacznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich pamiątkach powinien byc Radeon 9550 Gigabyte GV-R955128D aby było "dobrze" i jakie są wogole dostepne wersje ?

 

A co sądzicie o tym Abicie o którym wspominał Ower_lolek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na sterach DNA 2949 i DX 9.0c pykam, chodzi wszystko poza Richard Burns Rally w HQ :

no to chyba sobie zassam a DX 9.0 c mialem ale wywalilem bo myslalem na poczatku ze to wina DX'a ..

 

a ISS Ci chodzi ,bo mi inne gierki tez normalnie pykaja tylko wlasnie te dwie nie chca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeteściłem ASUSA na 3Dmarku 2003  -  3850pkt.  

To chyba całkiem nieźle jak na karte za 360 zoli  :D

Numerek zapodaj linki na ORB'a. Coś mi sie nie chce wierzyć w takie wyniki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja ci powiem, ze tak srednio to wyglada, bo ja w sklepie obok mam gigabyta za 340zl. patrzac po sklepech internetowych jest drozej nawet(345), a co do allegro to skoro odbior osobisty to czemu nie.

 

chociaz tam chyba roznie bywa, bo ost slyszalem ze ktos nabil calkiem niezla kase na sprzecie komputerowym, ktory istnial tylko teoretycznie :? , a allegro samo nie garnelo sie jakos szczegolnie w pomocy poszkodowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano przekretow na Allegro troche jest :)

 

W sumie tu jest mozliwy odbior osobisty, ale patrzac na jego aukcje, gdzie kupuje jakies kasety do Commodore, to troche dziwnie to wyglada :D Karte raczej dostane tylko czy pozniej nie bedzie problemow z gwarancja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam oficjalnej wersji i chyba nie moge wyników publikować ? :(

Ale szczegółowe detale są na screenie na mojej stronce. Zapraszam.

 

Chyba że macie jakiś sposób na publikacje wyników to podzielcie sie,

takie wyniki chętnie bym opublikował.

 

TeQuila SunRise

Kupiłem w Elbląskim sklepie w Infonecie, zamówiłem Saphire ..ale kolo nie mógł nigdzie dostać więc wziołem Asusa na próbe i już nie oddam ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jutro zamawiam radeona 9550xt gecube .

mam pytanie: piszecie żeby nie brac rev.1 bo padaja

bede zamawial w Action w Krakowie dzwonilem tam ale nie wiedza jaka to wersja karty

może ktoś z was tam kupował i wie jakie wersje maja

orzech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo moich problemow z radkiem 9550xt - chyba poki co rozwiazane - sprawdzilem karte na innym kompie (apropo na duronie 800 z ta karta podkrecona na 420/660 w 3dmarku 2003 wynik: 3000 :-) - i karta dziala bez zarzutow

 

wrocilem do domu - zaczalem kombinowac i jedna z kombinacji bylo wlaczenie fastwrite i ... karta dziala dobrze!

 

ale zasilacz tez wymienie niebawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

bede zamawial w Action w Krakowie dzwonilem tam ale nie wiedza jaka to wersja karty

może ktoś z was tam kupował i wie jakie wersje maja

orzech

Jesli w Krakowie jest tak samo jak w Katowicach to sie nie dowiesz poki nie kupisz i rozpakujesz. Po prostu karta jest ofoliowana i na magazynie nie moga ich otwierac. Spytaj kiedy byla dostawa, jesli kilka dni temu to na 99% jest to rev 2 (znajomy i ja mielismy na hynixach 2,8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...