Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

las3k - ja też miałem dokładnie tak samo na Gigabycie 9550 (też te cholerne trójkąciki) i nie była to wina zasilacza (mam Chiefteca 360W) Ja poszłem od razu do sklepu i wymieniłem kartę na inną i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. szukając po komputronkiku trafiłem na:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7692  

 

ciekawa propozycja za 399 pln mamy Radka 9500@9700

Ludki kochane - te karty są niedostępne i nie ma ich już

no to czemu mają nadal je w ofercie?

jutro pogadam z ludzmi ze sklepu i sie wszystkiego dowiem

zresztą ktoś bardzo niedawno kupił jedną bo jest podany wynik w 3dmrku 2k5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem R9550 . ... Jest to cudo z firmy Xpert Vision .. .. Ma 128-bitów szyne, 256 MB ram .. .. I te inne paści AGPx8 itd. . . . . A narazie kręci się u mnie na

GPU 250@303

DDR 400@486 ... ..

 

I ogę proca jeszcze ciut zasadzić co :?: .. . Mam na nim wentyl z Titana .. . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko na ile wam się kreci GeCube 9550XT na pamięciach Samsunga 2.8ns?? Bo mi udało się z niego wyciągnać jak narazie 465@570 a wiem ze idzie wyżej tylko w Doom 3 pojawiły mi się arty więc go musiałem obnizyc do tych właśnie wartosci.

 

PS. Czy w ATI Tool'u w zakładakach Timing 1 i Timing 2 powinienem se coś poprzestawiać, żeby z niego więcej wycisnąć.

 

Komp jak w podpisie. Wszytsko na standardowym chłodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUU! To padaka z kreceniem u Ciebie @Pato. Moja tzw. rev. 1.0 :) 9550XT na pamiatkach 3.3ns i zasilce CodeSYFgena kreci sie tak samo. Ponoc timingow w tych kartach lepiej nie ruszac i ogolnie jechac na tym co fabyka dala.

Lepiej chyba opchnij ta wersje i nabadz wersje na Hynixach co i ja mam zamiar uczynic. Na tych wersjach ludzie osiagali nawet ponad 700MHz na pamieciach.

 

Z powazaniem JA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też nie wszystkie Hynixy 2.8 dojdą do 700. Ja mam u siebie trochę dziwnie - rdzeń chodzi bardzo ładnie na 485, ale pamiątki osiągają maximum koło 630-640. Zastanawia mnie to, że wogóle nie ma żadnych artefaktów. Jak podkręcę trochę wyżej to po prostu zawiesza się wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też nie wszystkie Hynixy 2.8 dojdą do 700. Ja mam u siebie trochę dziwnie - rdzeń chodzi bardzo ładnie na 485, ale pamiątki osiągają maximum koło 630-640. Zastanawia mnie to, że wogóle nie ma żadnych artefaktów. Jak podkręcę trochę wyżej to po prostu zawiesza się wszystko.

no właśnie - u mnie też się wiesza, a artefaktów nie ma. Chyba za mało prądu jest i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam taki mały quiz do zaproponowania...

Jestem w posiadaniu Radka 9550 Gigabyte'a. Jak to sie u Was kręci?

Czyli : taktowanie rdzeń/pamięci + informacja o chłodzeniu

Przy rewelacyjnych wynikach proszę podajcie więcej informacji o zastosowanej high technologii 8)

 

Mój wynik nie jest rewelacyjny ale ta karta będzie musiała mi jeszcze trochę posłużyć stąd ostrożność:

351/500 - chłodzenie standardowy radiatorek + mały wiaterek przykręcony do niegoż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoRsE -> ja mam 450/275 (przy otwartej budzie), przy zamkniętej muszę pamięci puścić na 270 (jeszcze nie nakleiłem radiatorków na pamięci...)

Chłodzenie - zamocowany do karty wentyl 80mm Arctic Cooling (wolnoobrotowy)

Zasilacz - Chieftec 360W (single fan) :)

 

edit:

Fakt - zapomniałem jeszcze, że zdarłem tego gluta ze spodu radiatora i dałem białej pasty termoprzewodzącej (ale dało to tylko 10MHz na rdzeniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. szukając po komputronkiku trafiłem na:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7692  

 

ciekawa propozycja za 399 pln mamy Radka 9500@9700

Ludki kochane - te karty są niedostępne i nie ma ich już

no to czemu mają nadal je w ofercie?

jutro pogadam z ludzmi ze sklepu i sie wszystkiego dowiem

zresztą ktoś bardzo niedawno kupił jedną bo jest podany wynik w 3dmrku 2k5

Ja (11:31)

Witam

Ja (11:44)

Mam pytanie o : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7692

Ja (11:45)

Trzy dni temu jeszcze były te Radeony. Moje pytanie czy jeszcze sie pojawia, kiedy i czy mozna bedzie rezerwowac jedna sztuke gdyz jestem zainteresowana zakupem.

mek (11:56)

jaka karta?

Ja (11:57)

Radeon 9500 256-bit Sapphire 128MB DVI/tv box

Ja (11:58)

Karta 9500 przerobiona na Radeon 9700: 8-potoków i 256-bitowa szyną danych do pamięci

Ja (11:58)

id=7692

mek (11:58)

nie ma juz na nia szans

mek (11:59)

byla jedna sztuka

mek (11:59)

wiecje juz nie bedzie

Ja (12:00)

rozumiem, dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Gigabyte: 390/500 bo powyzej 390 wywala sie w 3d01, ale potencjal jeszcze jest. Do gierek typu Doom3, Farcry itd. mam radlinka 420/540 i wszystko śmiga jak trzeba. Stery: omegi 2.5.90; chłodzenie: VGAsilencer rev.3 i thermaltake'i miedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. szukając po komputronkiku trafiłem na:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7692  

 

ciekawa propozycja za 399 pln mamy Radka 9500@9700

Ludki kochane - te karty są niedostępne i nie ma ich już

no to czemu mają nadal je w ofercie?

jutro pogadam z ludzmi ze sklepu i sie wszystkiego dowiem

zresztą ktoś bardzo niedawno kupił jedną bo jest podany wynik w 3dmrku 2k5

Ja (11:31)

Witam

Ja (11:44)

Mam pytanie o : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7692

Ja (11:45)

Trzy dni temu jeszcze były te Radeony. Moje pytanie czy jeszcze sie pojawia, kiedy i czy mozna bedzie rezerwowac jedna sztuke gdyz jestem zainteresowana zakupem.

mek (11:56)

jaka karta?

Ja (11:57)

Radeon 9500 256-bit Sapphire 128MB DVI/tv box

Ja (11:58)

Karta 9500 przerobiona na Radeon 9700: 8-potoków i 256-bitowa szyną danych do pamięci

Ja (11:58)

id=7692

mek (11:58)

nie ma juz na nia szans

mek (11:59)

byla jedna sztuka

mek (11:59)

wiecje juz nie bedzie

Ja (12:00)

rozumiem, dziekuje

tez tam dzwonilem i powiedziano mi ze byla jedna sztuka. to jakies kombinatosrstwo. skoro byla jedna sztuka to dlaczego jest tam 10 opini od uzytkownikow co kupili i sa zadowoleni???????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielka prosbe mógl ktos zamiescic zdjecie kostki pamieci na Gigacube 9550 Extreme?? Tak zeby Timing bylo widać. Wujek ma znajomego w sklepie i bedzie mógl poszukac ale on niema pojecia dzie sie timing sprawdza to bym mu zdjecie wydrukowal i pokazał ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fun gier - spójrz na daty tych opinii... tylko jedna jest nowa - pozostałe są starsze (ale nie wiadomo jak stare, bo wtedy jeszcze dat nie było...)

Niema, co patrzeć na komentarze, bo komputronik tych najbardziej negatywnych nie wystawia, bo łamią regulamin :)

 

A jak trzeba coś sprzedać sami pracownicy dopisują komentarze pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...