Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to jest to samo tylko Radek w dx9.0 dużo lepszy?? Ja nie wymieniam grafy tylko ja zakupuje i myśle że Radek 9550XT bedzie spoko. Stary GF4 mi sie zepsuł i zamówiłem radka. Jak tylko dostane na dniach to napisze jak śmiga. Odpowiedzcie tylko na moje pytanie to z tego postu

Nie wiem jak Ci odpowiedzieć. Kolega chris_gd dał wyżej linka do porównania Jego Ti z moim GeCubem. To jest 3dMark 2001 a więc dx 8.1. Wnioski sam wyciagnij. A w dx9.0 9550 będzie lepszy bo on w pełni obsługuje tą wersję Direct'a. Myślę, że nie będziesz rozczarowany GeCubem, zwłaszcza w nowych grach. Pozdro.

 

dla mnie to jest kicha ten radek! gdy pierwszy raz uslyszalem ze ma byc 9550 to odrazu chcialem to miec!:0 ale jak uslyszalem jakie ma taktowanie ile potokow i przedewszystkim jakie ma wyniki zbrzydlo mi to! choc niektorzy to chwala to chyba za to ze jest tanie i dobrze sie kreci! 

nie kupilbym tego poniewaz mam radka 9500!!!!

Też bym nie kupił gdybym miał 9500. Ale znajdź mi sklep, (tylko nie Allegro), w którym moge jeszcze kupić 9500. Poza tym nikt nie pisał że się świetnie kręcą. I nikt nie mówił że ma 8 potoków. A taktowana jest i tak wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie nie znam ceny tej karty i poprosilbym link do sklepu gdzie mozna ja kupic! moze kolega bedzie chcial!

to ja pisalem ze nie ma 8 potokow!!!!:)

a ja chce sprzedac mojego radka 9500!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 450zł, i jestem zadowolony. Jakbym miał radka 9500 to bym w ogóle go nie zmieniał :P A karta jest bardzo dobra, u mnie Far Cry wszystko na high o prócz wody i lighting które dałem na very high, i od czasu do czasu przytnie (przez ram) ale ogólnie można grać :). Na wszystko na high fps około 30fps :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że radiator nie chłodzi pamięci nawet w X800Pro. A ja się martwiłem że mój nie dotyka pamięci. Ale ten na na 9550XT można docisnąć lub przykleić :D. Szkoda że nie zrobili tam testu OC to by się koleś przekonał że pamięci jednak nie idą na 680MHz tak jak on sobie wyliczył. Eeeech a szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeCube 9550XT gdzie mozna to kupic w necie!?? prosze o adres

dzieki z gory jak malo ktory

Ja kupiłem w www.ultramedia.pl teraz jest za 460zł

 

..:: POZDRO ::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 450zł, i jestem zadowolony. Jakbym miał radka 9500 to bym w ogóle go nie zmieniał :P A karta jest bardzo dobra, u mnie Far Cry wszystko na high o prócz wody i lighting które dałem na very high, i od czasu do czasu przytnie (przez ram) ale ogólnie można grać :). Na wszystko na high fps około 30fps :D

Bo grasz w dx8.1.

Około 3000 w 3dmark2003 :arrow: super za tę kasę ale proszę nie ściemniać, że karta jest na tyle wydajna by pociągnąć far :cry: w dx9.

Dobra już nie marudzę...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem na tych very high i przy wolnym poruszaniu było fajno, ale jak zapieprzałem motorówką to pamięć nie wyrabiała. Myśle że pociągnie Far Cry na Very High przy procu Barton 2500+ i 512mbram w DX9 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten GeCube R9550XT to bardzo dobra karta. I warto w nią zainwestować nawet przesiadająć sie z GF4. A dlatego ze teraz bedą sie pojawiać gry gdzie właśnie bedą wykorzystywane rzeczy których dx8.x nie ma. A w 3DMarku wacale tak nie ustępuje GF4. Według mnie jeśli ktoś chce grafe zmieniać to tylko na tą!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris_gd moja karta ma 4706pkt w 3dmarku 2k3!!!!! czyli mozesz mi poszukac gierki ktora by sie ciela! prosze bardzo!!!! a dodam ze jak gram to karta nie jest krecona!!!:) bo po co jak sie nie tnie!!!??? ale jak bedzie to przeciez znacie mozliwosc tej karty!:)

koniu997 masz racje wersja XT to bardzo dobra karta tylko ze ziezko dostepna GF4 wymiekaja!!! przeciez teraz nie ma gier z dx8,1 tylko z dziewiatka!!! tak wiec nie ma sensu szukac juz starego titaniuma!! lepiej kupic radka 9550XT:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Moim zdaniem temat opłacalności zakupu R9550XT a 4Ti był już poruszany w tym temacie i wygrzebywanie go znowu nie ma wiekszego sensu... chyba kazdy wie ze lepiej miec 3500 marków niz 2500 marków :wink: Bo takie są różnice w 03'... pxmax - jush wszyscy wiedza ze masz Radka 9500@PRO (8 potoków) i ze masz 4582 marków i mam takie wrażenie że zanadto sie tym chwalisz... Sory jesli Cie urazilem no ale wybacz :twisted:

Pyzdra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris_gd moja karta ma 4706pkt w 3dmarku 2k3!!!!! czyli mozesz mi poszukac gierki ktora by sie ciela! prosze bardzo!!!! a dodam ze jak gram to karta nie jest krecona!!!:) bo po co jak sie nie tnie!!!??? ale jak bedzie to przeciez znacie mozliwosc tej karty!:)  

koniu997 masz racje wersja XT to bardzo dobra karta tylko ze ziezko dostepna GF4 wymiekaja!!! przeciez teraz nie ma gier z dx8,1 tylko z dziewiatka!!!  tak wiec nie ma sensu szukac juz starego titaniuma!! lepiej kupic radka 9550XT:)

pozdrawiam

ciekawe, ile godzin dziennie grywasz w tego 3dmark-a, chyba wiesz, ze 3dmark to test badzo malo oddajacy realna wydajnosc kompa, co do karty to fakt jest nawet dobra ale sorry robisz z niej prawdziwego monstera a wcale nim nie jest bo mimo 8 potokow dostaje baty od r9600 XT ktory ma 4 potoki ale bardzo wysokie taktowanie, wiec ten r9500 pro taki boski to juz nie jest

druga sprawa, tutaj nie bede sie wypowiadal, jesli twierdzisz, ze 256mb styka to powodzenia, wlacz sobie Far Cry w 1024x768 i very high i zobaczysz jak twoj Radek bedzie blagal o ram, bo nawet na 512 Far Cry lubi mulic

ps. przeciez teraz nie ma gier z dx8,1 tylko z dziewiatka!!! :D podaj mi kilka tytulow na dx9.0 :D powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że poprostu różnica 1000pkt w 3DMarku 2001 nie przekałada sie aż tak bardzo na komfort gry. Natomiast 1000pkt w 3DMarku 2003 to już bardzo wiele. Średnia ilość punktów w 3DMarku 2003 dla GF4 to 1500pkt natomiast dla R9550XT około 3500pkt. Wydaje mi sie że kupno 9500@PRO lub 9500PRO to bardzo dobry wybór jednak większy koszt a gry bedą i tak wyswietalły wystarczającą ilość klatek czyli >30. Jak dla mnie gry mają chodzić płynnie a czy to bedzie 100fps czy 60fps to mi już rybka. Ja nie daje za grafe 2000zł żeby się kłucić o każdego fpsa tylko za 500zł i chodzi o płynne granie tylko. Wiec dla mnie GeCube R9550 to jedyna grafa warta uwagi w przedziale cenowym do 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...