Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

gtR te radiatory zakładasz z drugiej strony karty?

Sztangiel, który z R9550 ma kości Hynix'a 4 ns, bo też uważam, że te EtronTech są słabsze. Aha, czy oprócz tego XT jakiś R9550 ma core 400 Mhz?

watpie zeby jakikolwiek radek 9550 miał hynixy na pokładzie :(

 

mowiłem o moich doswiadczeniach z pamieciami na kartach graficznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadizeje ze zamowiles gecuba w wersji z czero.. :)

 

bo w kazdje innej nawet gecube ( widzialem wersje na gieldzie  jest na rdzeniu 250 )

Oczywiście że wziołem tego z CSem :) kupiłem w sklepie http://ultramedia.pl/ za 466zł :) w sumie to tanio, gdyby nie te przesyłki...

 

A tego Condition Zero to chyba za 130zł nie sprzedam tylko max za 70 :/ popatrz jak chodzą na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie sprzedaje ... to jedyna gra w jaka pykam...

 

chcesz sprzedac ??? ja chetnie kupie :D

Jasne że bede sprzedawał nawet nie mam zamiaru jej rozpakowywać. Będzie zafoliowana i nietykana :) :) :) A ile byś za nią dał ??

 

ps. moje GG 3032376 jak chcesz o tym pogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uważał z tym sprzedawaniem gierki, bo np. u gainwarda dodawali gre Chrome i ona była potrzebna do uznania gwarancji.

eee tam przecież karty graficzne się nie psują :P a jak by tak na serio trzeba było to nie wiem... chyba bym odkupił spowrotem od gtR :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to ja swoja kopie mam :):) ..ale zawsze kolejny klucz jest przydatny :D:D

 

jak niegrasz w c's to w zasadzie sam klucz mi potrzebny bez kopi CD :)

bo tobie on do nieczego nie bedzie uzywany :) a bedzie sie tylko marnowal....

 

odezwe sie na GG. to sie pewnie dogadamy .

 

cu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jak chodzi ten 9550XT przed o/c i po o/c w farcry, colin4 itd.

chodzi mi nie tyle o srednią fps tylko o to czy fps trzymają się na przyzwoitym poziomie?

CZy ktoś zrobił flasha na 9600XT??

W ogóle ile osob na forum ma tego radka, jesli kilka to byscie podali jakies wyniki na ile sie kreci.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no!!

mogłem brać brejdakowi tego GeCube xt!! a tak kupiłem szafirka 9600... ale to było miesiąc temu, a wtedy jeszcze nie było widać tych 9550...

ale choć radek kręci się na 325@460/400@500 i to na samym radiatorku i pamięciach 5ns!! samsunga

karta poszłaby więcej gdyby dać wentylator, ale cisza ważniejsza niż te kilka MHz więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jak chodzi ten 9550XT przed o/c i po o/c w farcry, colin4 itd.

chodzi mi nie tyle o srednią fps tylko o to czy fps trzymają się na przyzwoitym poziomie?

CZy ktoś zrobił flasha na 9600XT??  

W ogóle ile osob na forum ma tego radka, jesli kilka to byscie podali jakies wyniki na ile sie kreci.

 

Pozdrawiam

jeszcze nie kupilem radiatorow.. wiec nie krecilem za bardzo...

max przy jakim chodzila bez problemu to rdzen 450 i pamieci na 560

w ati tool .. 3dview zwiekszylo sie o 20 klatek ( z 99 na 123 average )

 

co do wspomnialnych gierek to : cmr4 mam zripowana wersje PL i nie dziala mi nocd crack.. wiec nie moge pograc... a nie znalazlem nocd dla polskiej wersj colina 4

 

gram tylko w cs'a ( dla przykladu na PixelViwe 5200 Ultimate ( gowno nieprzecietne jak sie okazalo .. oddalem nastepneg dnia po zakupie )

 

np : mialem w 800x600 srednio ok 80 klatek na sek w pelnych detalach.

przy duzej ilosci obiektow na erkanie spadalo nawet do 60 fps :(

 

teraz na r9550 gram w 1024x768 w full detalach i 100 klatek trzyma i nawet nie pierdnie ;)

bencharki jakie mi wyszly podalem wczesniej...

chyba jakos tak bylo :) :

3dmark01 - 9800

3dmakr03 - 3800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie ten GexCUBE9550XT ma chyba radiatorki??

Przeciez z jednej strony jest ten duzy radiator na gpu i mem razem z wentylem a z drugiej strony są chyba jakies przyklejone??

Nie ma na 100% bo na jakiejś zagranicznej stronie widziałem jego testy i było pokazane zdjęcie od tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie rzecz ujmując polecacie kupno tej karty?! Moge śmiało sprzedawać swojego R9100 i kupować r9550 xt?

Ja polecam ale to Twój wybór i musisz sam zadecydować... Pomyśl czy spełnia Twoje wymagania albo zrób sobie test na plusy i minusy i sam osądz... Ja na Twoim miejscu bym kupił 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatm, chce sie pochwalić, iż dziś zakończyła sie aukcja mojej karty na allegro.

dostałem za nią 165zł :lol: :lol: :lol: normalnie gdy zobaczyłem ile dostane to myślałem że z brechtu nie wyrobie :wink: cóż będzie kasa na ram jeszcze.

jeżeli Bóg da to jutro ide kupić saphhirowego radka 9550. a potem polookam za jakimś dobrym chłodzeniem na niego. polecacie coś?? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na wywiadzie we Wrocławskim Arescie. Typ powiedział że na Barton 2500+ 256ddr ten szafir 9550 128bit wyciąga 7100(!)

Przecież to gorzej niż mój R9100L. Albo on ma jakieś wyjątkowo [ciach!]iane pamięci, albo ten gość nie umie skonfigurować kompa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na wywiadzie we Wrocławskim Arescie. Typ powiedział że na Barton 2500+ 256ddr ten szafir 9550 128bit wyciąga 7100(!) 

Przecież to gorzej niż mój R9100L. Albo on ma jakieś wyjątkowo <font color="#FF0000">[ciach!]</font> pamięci, albo ten gość nie umie skonfigurować kompa :?

a podkręcał coś tę grafe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale i tak coś mało. W takim razie lepiej wziąź FX5200 ultimate :?

Zastanów sie co piszesz. Czy kupujesz karte bo lubisz miec duzo marków czy kupujesz karte która robi mniej marków a po odpowiednim podkreceniu owiele lepiej będzie sobie radziła w nowych grach. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie chcesz kupić r9550 xt (pieniądze)? Chyba na tym radku po oc FarCry powinien chodzić płynnie?? Mam taką nadzieję :) bo za pare dni kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście nie ma sensu tego brać, dobrze że już nie mieli ich bo bym jeszcze kupił :lol: Poszukam tego 4ti a jak nie znajdę to wezmę Fx5200 Ultima. Ma zdecydowanie lepszy stosunek jakośc/cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...