Skocz do zawartości
Artur79

Dysk 120GB .... jakiej firmy ??

Rekomendowane odpowiedzi

ste3an@ ... zapomnialem dodac, ze nie dla ciebie :)

 

HDTach 2.xx  

 

Strengths: Measures read and write STR. Presents a reasonable measurement of access time.  

 

Weaknesses: STR is NOT representative of real-world performance. The STR measurements are taken from sample sectors staggered across the drive, often rendering results for RAID configurations useless. This is because this method often means a particular sample reading doesn't cross stripe boundaries, therefore producing results equal or similar to single-drive results.

czyli tgz. szkoda prundu ;)

 

jak testowac dyski wg StorageReview.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ste3an@ ... zapomnialem dodac, ze nie dla ciebie  :)  

 

HDTach 2.xx  

 

Strengths: Measures read and write STR. Presents a reasonable measurement of access time.  

 

Weaknesses: STR is NOT representative of real-world performance. The STR measurements are taken from sample sectors staggered across the drive, often rendering results for RAID configurations useless. This is because this method often means a particular sample reading doesn't cross stripe boundaries, therefore producing results equal or similar to single-drive results.

czyli tgz. szkoda prundu ;)

 

jak testowac dyski wg StorageReview.com

SiSoft Sandra :lol:

 

Strengths: None

 

Weaknesses: Inconsistencies between test runs; unrealistic results for its access time and transfer rates; no facilities for application-level testing.

 

Na jednym z forum, pewien gosc wmawial mi, ze testy hdd Sandry sie nigdy nie myla :P

 

BTW Mam pytanko - sciaganalem sobie IOMeter i nie wiem jak tym testowac :/ Probowal ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dubluj topic'ow http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=74485 ... wystarczy ze zrobisz testy h2bench - a nie jakims tam lamerskim hdtach'em - gdzie kazdy test wychodzi inaczej ;)

A jednak zdubluje, bo programik który wyznaczyłeś może i jest dobry, ale tak naprawde mało osób go ma i jeszce mniej chce mieć. Wyniki nie są "uśrednione" i jest ich za dużo, trudno się w tym wszystkim połapać. A HdTacha ma dużo osób i jest prosty w obsłudze. Będą też wyniki z drugiego progsa, ale to wszystko dopiero jak znajde troche czasu.

 

Zobacz gdzie twój topic wylądował, na 4 stronie go znalazłem... Myślisz że będzie dużo chętnych do wpisania??

 

A teraz dobranoc, bo jutro czeka mnie kolejna porcja stresów związanych z pierd**ony*i zaliczeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namierzył ktoś dysie Hitachi w Łodzi ??

(Tylko proszę o szybkie info, bo jak nie to zamawiam z Wwy)  8)

Zadzwoń do Ideału na Rzgowskiej 57, powinni mieć od ręki ( tel. 6822506 ). Przynajmniej dla mnie mieli :D Nie pożałujesz ani złotówki za ten dysk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namierzył ktoś dysie Hitachi w Łodzi ??

(Tylko proszę o szybkie info, bo jak nie to zamawiam z Wwy)  8)

Zadzwoń do Ideału na Rzgowskiej 57, powinni mieć od ręki ( tel. 6822506 ). Przynajmniej dla mnie mieli :D Nie pożałujesz ani złotówki za ten dysk...

Nie mają :D Ale już w W-wie zamówiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...