Skocz do zawartości
Duszek149

problem z karto albo z monitorem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam wielki problem i nie wiem dokladnie co poczynic ;( Odpalam kompa i tu mi nagle obraz na monitoze oddala sie i przybliza i monitor sie wylancza (Flatron 915FT) no i nie wiem czy to jest wina monitora czy karty graficznej z ktora byly problemy a w szczegolnosci z wiatrakiem:( Bardzo czesto musze go wyjmowac i naoliwiac specjalnym olejem bo sie doslownie dlawi. Stary jet wqu.wiony bo sie boi ze to cos z monitorem. Karta jest na domyslnych ustawieniach nic podkrecania (boje sie ze cos pojdzie bo juz raz mi sie zdazylo :)) Jak znacie odpowiec na pytanie to proszeee odpowiadajcie !! Dziex i pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrestartować bios zworką/baterią ... może to coś da... Niewiem czemu ale przychodzi mi na myśl jeszcze jedno wirus :wink: chociarz w życiu o takim nie słyszałem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde nie znacie odpowiedzi :(:( Teraz to juz sie dzieje coraz czesciej. Moze moglbym rozkrecic go i tam poszperac moze cos nie laczy albo co ? A tak wogole to gdzie go do naprawy bo ja nie mam zielonego pojecia ;( Z gory THX i pozdrowka !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno napewno to nie jest wina grafy. Wymienilem radiator i karta sie kreci elegancko.

I dlatego, że wymieniłeś radiator uważasz, że to nie wina grafy ? Raczej przetestuj inną kartę, żeby to sprawdzić...

Jeśli problem nie zniknie, to przetestuj swoją kartę na innym sprzęcie, to będziesz wiedział czy problem powoduje monitor czy te coś jeszcze innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...