Skocz do zawartości
aster

Kto ma dzialajace chlodzenie freonem, ktore uzywa zawsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania:

1. Otoz czy jestem ciekaw, czy ktorys z was, uzywa chlodzenia freonem, zawsze, ze za kazdym razem co zalaczy kompa, czy to do poczty czy do grania itp.

Odpowiedz jest tak lub nie.

albo go uzywasz zawsze albo czasami albo wogole

ja zaczynam

NIE (bo nie mam)

2. Jezeli na odpowiedz 1 napisales TAK to ile placisz za prad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konia z rzędem temu kto przebrnie przez ponad 100 stron topicu wartego cokolwiek tylko dla kilku osób które pisza w nim od początku.

 

Tutaj jest normalne forum o chłodzeniu freonem:

http://forum.oc-serwis.pl/index.php?c=6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:

1. Otoz czy jestem ciekaw, czy ktorys z was, uzywa chlodzenia freonem, zawsze, ze za kazdym razem co zalaczy kompa, czy to do poczty czy do grania itp.

Odpowiedz jest tak lub nie.

albo go uzywasz zawsze albo czasami albo wogole

ja zaczynam

NIE (bo nie mam)

2. Jezeli na odpowiedz 1 napisales TAK to ile placisz za prad.

A tobie się wydaje że FC żre tyle prądu ??

A lodówkę masz czy wywaliłeś bo za dużo ciągnęła ??

Co do opłat za prąd to akurat FC nie ma na nie znaczącego wpływu ... (chyba że ktoś ma dual cascade system)

 

Zagadaj z duncanem on ma FC 12h/dobę włączone (mniej więcej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tylko jedna osoba uzywa tego na codzien (duncan)

Prosze trzymac sie tematu.

 

yotomeczek - ja nic nie mowilem ze zre tyle pradu, poprostu chce wiedziec kto tego uzywa na codzien i o ile mu rachunki podskoczyly. czy tak ciezko odpowiedziec na proste pytanie (w sumie 2)?

mowisz ze kompresor nie ciagnie tyle pradu????? ja mam klimatyzator w domu i jak raz bylem przez caly miesiac w domu sam, na wlasnym utrzyamniu to wylaczylem go zeby miec wiecej kasy dla siebie :D normalny rachunek za prad to jest zawsze kolo $100, ale na ten miesac co mialem klime wylaczona to przyszedl $15

wiem ze klima a chlodzenie kompa to nie to samo, ale to tylko male porownanie

 

spider2000 - od dzisiaj jestes moim idolem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yotomeczek - ja nic nie mowilem ze zre tyle pradu, poprostu chce wiedziec kto tego uzywa na codzien i o ile mu rachunki podskoczyly. czy tak ciezko odpowiedziec na proste pytanie (w sumie 2)?

Źle sformułowałeś pytanie - zapytałeś ile płaci za prąd - a nie tak jak teraz o ile mu wzrosły rachunki ...

 

mowisz ze kompresor nie ciagnie tyle pradu????? ja mam klimatyzator w domu i jak raz bylem przez caly miesiac w domu sam, na wlasnym utrzyamniu to wylaczylem go zeby miec wiecej kasy dla siebie :D normalny rachunek za prad to jest zawsze kolo $100, ale na ten miesac co mialem klime wylaczona to przyszedl $15

MIeszkasz w USA i żal ci 15$ na komfort w chacie ??

Jak Ci tak zależy na każdym $ to nie podkręcaj kompa - bo to powoduje zwiększone zapotrzebowanie na prąd (możesz nawet obniżyć napięcie na procu żeby mniej pobierał energii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prometeia zre 250W z tego co pamietam, a uzywalem non stop cale 3 dni jak ja mialem ;)

 

A ile zre pradu to zalezy od tego na jakich podzespolach zbudowane jest i w jakich warunkach pracuje. Ten sam kompresor zre rozne ilosci pradu pracujac na roznych cisnieniach ssania i tloczenia.

 

Wydaje mi sie ze dobry zasilacz zre wiecej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...