Skocz do zawartości
Prog

ISDN + Neostrada = ...

Rekomendowane odpowiedzi

Chcac miec neo musisz zrezygnawac z ISDNu. Wiem cos o tym bo sam rezygnawalem.

 

Jesli chcesz wiedziec ile to trwalo to Cie zaskocze albo i nie:

1,5 miesiaca czekalem na odpowiedz w sprawie rezygnacji i drugie tyle na demontaz urzadzenia. Dopiero potem moglem zamowic sobie neo.

 

Aha, dodam ze demontaz byl przypadkowy bo wezwalem technicznych zeby mi naprawili telefon bo sygnalu nie bylo i przy okazji ich przycisnalem do zdjecia ISDNu a tak to pewnie czekalbym jeszcze sporo.

 

PS. po zalozeniu neo chcialem miec identyfikacje. Dzwonilem chyba z 10 razy i jedna osoba mowila ze nie ma opcji neo+identyfikacja a inna ze spokojnie mozna ta usluge zamowic. Tak wiec po kolejnym 1,5 miesiacu mam juz identyfikacje.

 

Ogolnie wiadomo jak TPsa dziala.

Podsumowujac:

1,5 miesiaca - rozwiazanie umowy ISDN

1,5 miesiaca - demontaz urzadzenia ISDN

1,5 miesiaca - uaktywnienie identyfikacji rozmowcy

 

hmmm, chyba mi cos umknelo bo podanie o rozwiazanie umowy zlozylem w grudniu a identyfikacje mam od tygodznia, czyli razem to wszystko trwalo pol roku.

 

 

ZYCZE POWODZENIA, moze Tobie to szybciej pojdzie :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ciekawostkę powiem, że adsla w Netii - net24 zakładują również na isdn`ie, także ograniczeniem nie jest tu jakaś kolizja technologii adsl i isdn tylko specyfika usługi w tepsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa a mi w telepunkcie pół roku temu jak chcialem NEO nikt nie potrafil wytlumaczyc dlaczego nie moge miec tej uslugi razem z ISDN'em...coz telekomuna sama siebie kompromituje skoro u konkurencji mozna o dziwo miec opcje ADSL+ISDN :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna z bardzo prostego powodu - tpsa nie zakupila filtrow DSL/ISDN a tylko PSTN/DSL. Taki dings kosztuje i chinczykow dolara. Widocznie nalezy rozpisac przetarg, potem go uniewaznic bo przypadkiem wygra niewlasciwa firma i w ten sposob moze w okolicach roku 2007 taka kombinacja bedzie mozliwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kowiczek - choleraa zmartwiles mnie :( Wyglada na to, ze opisana przez Ciebie droga jest dopiero przede mna... Generalnie bylem ostatnio w Tepsie i zalatwilem wszystko na raz - tj. zakonczylem pakiet, zrezygnowalem z isdn, podpisalem umowe na analog i neo. Znajac naszego kochanego providera, az sie boje odebrac nastepne 2, 3 rachunki. Czuje, ze bedzie wesolo ;) :D :(

 

p.s.

Jak mieli zalatwic jedna usluge(pakiet) to trwalo to 3 mies zanim moglem spac spokojnie. Pisalem juz o tym - rachunki przychodzily po 2000-3000zl!!! Teraz maja na glowie 4 sprawy. Oj bedzie ciezko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznie z tym bywa, w moim przypadku nie chcieli przyjac zamowienia na neo bez wczesniejszego demontazu.

A co do rachunkow to moze byc problem, sprawdzaj dokladnie.

Mi po zalozeniu neo przyslali rachuneczek w ktorym:

abonament byl x2 + jakies dziwne rozmowy, razem doliczyli ok.100zl.

 

Zadzwonilem na BL wyjasnielem no i po miesiacu przyslali korekte.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna z bardzo prostego powodu - tpsa nie zakupila filtrow DSL/ISDN a tylko PSTN/DSL. Taki dings kosztuje i chinczykow dolara. Widocznie nalezy rozpisac przetarg, potem go uniewaznic bo przypadkiem wygra niewlasciwa firma i w ten sposob moze w okolicach roku 2007 taka kombinacja bedzie mozliwa ;)

nie tu nie ma problemu, jaki przetarg??? przecież i tak biorą co leci od żabojadów... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wszystko leci od naszych przyjaciol z nad sekwany ;P U nich ISDN praktycznie nie istnieje ;)

Zreszta nasi przyjaciele 4 lata temu jeszcze byli na etapie minitel'u ;)

Co rownie ciekawe u naszych "przyjaciol" tak jak wszedzie jest rozgraniczenie miedzy sama linia DSL a abonamentem internetowym. Wiec nie jest sie skazanym na wanadoo. U nas mamy oczywiscie tylko transakcje wiazana - albo bierzesz od nas wszystko albo nic. FT zrobila swietny interes kupujac TP - panstwo tak dlugo sie staralo zeby ta przynosila zyski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wie ktos moze, jak to jest z tym isdn, chodzi mi o zerwanie umowy ktora zostala podpisana na czas okreslony i zmiane na linie analogowa, dzwonilem do blekitnej spytac sie ile zaplace kary za zerwanie umowy, i po 20 minutach nic sie nie dowiedzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...