Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Nokia 5510 ; 3100 - Soft, Bios, Porady, Kable...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Od 2 lat mam Nokie 5510, zawsze służyła do dzwonienia, pisania SMS-ów. Nie rajcowały mnie loga, dzwonki, wygaszacze itd. itp.

 

Jednak, kiedy skończyła mi się umowa, a ja kupiłem sobie 2 telefon (5510 jest na karte) zacząłem się coraz bardziej interesować GSM...

 

Chciałbym wymienić BIOS w 5510, ale mam pytania:

 

- Jaki kabel musze kupić (i gdzie?) bo ten pod USB chyba nie starczy no nie :?:

- Skąd wziąć odpowiedni BIOS i jakim programami go "zfaszować :P"

- Co mogę zmienić w owym telefonie... jakie on ma możliwoći "overlocerskie :D"

 

2 sprawa - nowy telefon Nokia 3100 - mojej mamy, jednak kuszące są gry java, dzwonki polifoniczne itd... ale to jakaś paranoja, aby wydawać 10 zł za 1 gre :[

 

Do tego telefonu również potrzebował bym kabel i soft.... może do obu fonów będzie ten sam ? Jak ładowarka :P

 

Odrazu zaznaczam, że jestem kompletnym noobem w dziedzinie GSM... będe wdzięczny za wszystkie pomocne linki do stron, które oferują bezpłatny soft, informacje, programy...

 

*Santa Maria pocałowała Korleona, a on powoli zapominał o swoim nieślubnym dziecku z Dolores* - koniec odcinka 1. CDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam... więc tak:

 

Takim kabelkiem:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26178315

 

Będe mógł zgrać to wszystko: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26240624

 

:?:

 

W sumie to za 20 zł niedrogo :) Może i bym się skusił, ale nurtuje mnie pytanie skąd ludzie którzy sprzedają soft do telefonów go biorą ?

 

*Jednak motorówka, na której namiętnie całowała się Dolores z don Pedrosem była dziurawa, nie pomógła im nawet piosenka z Titanica i oboje utonęli w glorii i chwale... ale czy aby napewno? - Koniec odcina 5. CDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby zmienic soft w 5510 musisz miec flasher dejana, do kupienia na allegro (pod nazwa flasher - tez pasuje do innych modeli), potrzebujesz jeszcze - albo kabel mbus, albo uniwersalny , albo konwerter (uiwersalny, tyle ze uzywasz koncowek z flashera)

a najlepiej to poczytaj na techtronic.pl , tam tez sa modyfikowane softy do telefonow, i wszystko co potrzebujesz wiedziec :)

 

ps - to nie jest bios tylko flash :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...