Skocz do zawartości
Jose Arkadio Morales

Jakie powiedzonko, zwrot najbardziej Cię zakur....rza?

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie mi się przypomniało, czytając wasze wypowiedzi. :D Najbardziej denerwujące mnie teksty ( a właściwie pisownia ) to:

:arrow: "dziefczyna"

:arrow: "3eba"

:arrow: "spoX"

:arrow: "narX"

:arrow: "kofana"

i tego typu "luzackie" słowa

Jak ja tego nie lubię :?

I niestety mam kilka takich osób na GG co mają w opisach tego typu słowa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My sie zioms i mon udzielilo ostanio ale to tylko przez pvek'a ;]

 

Flota to pieniadze??

 

Hehe, naprawde? Bo wczoraj na Pietrynie bylem i dwoch dresow chcialo flote ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flota to pieniadze??

Tak :wink:

Co do przerywników typu yyy, no wiesz , nie ? etc. to myśle że są używane przez brak odpowiedniego zasobu słów. Ktoś chce coś powiedziec jednak nie potrafi tego wyrazić więc używa co drugie słowo przerywniki np. "YYY" aby miał czas się zastanowić jakich słów użyć dalej . No ale nie jestem polonistą wiec nie mnie to oceniać.

 

Co do "rzucania mięsem" to rozumiem raz , dwa na jakiś czas jak jakaś sytuacja naprawde kogoś zdenerwowała . Wklejanie bluzg co drugie słowo jest już irytujace , jednak jak jade autobusem i siedzą 2 dziewczyny i w rozmowie co drugie słowo ku****ją no to ręce opadają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]albo nienawidze tez jak ktos zdrabnia moje imie... maciuś... brrrrrr :evil:

No nie, czemu Maciuś ? ;) :lol: :D

Ps: Był taki wierszyk kiedyś: "Szłem łonkom kwiaty pachły ona mnie odepchła, a ja trzasłem dźwiami, puściłem bonka bo takiego chamstwa nie zniese"

To jakoś tak leciało, nie pamiętam dokładnie bo koledzy to jeszcze w podstawówce mówili :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czasami jak się zdenerwuję po prostu potok k**w i tego rodzaju czasowników,rzeczowników i przymiotników :D . Co do używania k**w w zdaniu wypowiedział się wybitny polski polonista, więc czasami każdy Polak lubi sobie przekląć siarczyście, coby dodać siły swej wypowiedzi :D

A denerwują mnie teksty "cwaniackie" (za dużo, żeby przytaczać), a na forum, ew. GG kwiatki w pisowni, rozumiem że można zrobić w niektórych wyrazach błąd ale np. "krutki" to aż w oczy razi. Przeszkadza mi to dlatego, że jak naoglądam się takich rzeczy to potem sam głupoty piszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pasji szewskiej doprowadzają mnie błędy gramatycznie/ ortograficzne, w szczególności używanie zwrotu "załączyłem" w znaczeniu "włączyłem". Oraz rusycyzmy - mówić "na" zamiast "w", np. na fabryce, na warsztacie, ect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nawidze zwrotów: cześć ziomuś, joł, spox, i innych takich...buhehehe a kolesie co sluchaja hip-hopu robia z siebie posmiewisko(niektorzy) buhehe nosi bluze o 5 rozmiarow za duzą, spodnie z krokiem w kolanach(moze do kibla nie zdazyl) no i super hiper wypasioną smycz na klucze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps: Był taki wierszyk kiedyś: "Szłem łonkom kwiaty pachły ona mnie odepchła, a ja trzasłem dźwiami, puściłem bonka bo takiego chamstwa nie zniese"

Ja to znam tak:

 

"Szłem łonkom, kfiaty pachły, wiater wiał a ona mnie odepchła, więc weszłem do dpmu pierdłem, żygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniese."

 

;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze:

"słucham techno i hip-hopA"

"kofany/a"

jAk KTos pIsZe rAz maŁYmI raZ dUZyMi LiteRamI

nope (czyli "nie")

yeap (czyli "tak")

"rozumiesz?"

"słysysz?" (jak ktoś ten jest blisko)

 

i jeszcze takie jedno troche off-topic - jak ktoś ma opis na GG typu "kocham moje(go) słoneczko/serduszko/kwiatuszka/cukiereczka..." albo "bardzo tęsknię :*:(((((((((("

:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej wkurza mój kuzynek który mówi mniej więcej tak: "stary, jutro jade na wycieczke, stary ale będzie, stary mamy "napoje", stary ehhh..." Dołączona grafikaDołączona grafika , mam przecież 18 lat, czy jestem już aż tak stary? Dołączona grafikaDołączona grafika buhehehe... "stary" mnie normalnie dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomnial mi sie jeszcze jeden wkurzajacy zwrot - spisz ? :> :lol:

hehehe dodałbym do tego: "chce mi się spać", "jestem zmęczona", "boli mnie głowa", "już 8:30 - pora wstawać" i "było się położyć wcześniej" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ostatnio popularne: "Pozdro 600"  8O  - Czy ktoś może mi wytłumaczyc, co to właściwie znaczy??

yoł ziom, to jest takie pozdro z hiphopa jednego ktoorego tytoolu tu nie przytocze qfa ide skumać zioło :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ostatnio popularne: "Pozdro 600"  8O  - Czy ktoś może mi wytłumaczyc, co to właściwie znaczy??

To jest od tytułu jakiejś piosenki hyp-hobowej :wink: było nawet opisane w Dużym Formacie z Wyborczej (jest tam "kącik" o nowomowie).

 

A "zajawka" to właściwe jest krótka informacja, notatka - więc zależy kto i w jakim znaczeniu uzywa :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje wszelkie "luzacki" slownictwo, czyli wszystkie ziomale i inne ....

z roznymi yyy, aaa, uuu sie ostatnio nie spotykam, zapodaj to sam czasami uzywam ;) co tu jeszcze dodac ...

oo wqrza mnie wszelkie m00sish lub takie, koffany jeszcze ujdzie (jak to ktos do mnie mowi :P )

no i of koz przerywniki wszelkie, i ogolnie przeklenstwa w ustach dziewczyny ;) i wogole nadmiar przeklenst mnie drazni ....

no i oczywiste bledy ort tez mnie draznia, choc nie mowie ze ja taki wspanialy jestem ale sie staram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...