Skocz do zawartości
Jose Arkadio Morales

Jakie powiedzonko, zwrot najbardziej Cię zakur....rza?

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko topic

 

Sam mam kumpla który nadużywa słowka STARY plus jego szkocki akcent aa

Zadasz mu jakiekolwiek pyanie np. co to jest kiełbasa?

-No, stary chemu siem too pyatasz, ... stary ja wim co to jest kiłabasa i mówi ci stary ze wiem na pewnoo.... no bo stary jak mógłbym nie wiedzieć .

 

pozatym juz mnie dobijają zwroty ,narqua, nara, narta, sanki, pozdro 600, heyah, chcesz poklikać, słuchasz HH, mam nowy tel IGŁA, po co pchac wode do kompa?, jak sie podkręca, co to jest fowardowanie, jak przesłać grafike przez gg, ....troczke sie rozpędziłem hyhy

 

Szit nie bede krytykował ludków bo sam mam takie tiki...czesto mówie SZIT, DAMN, w ryj byś nie chciał, i inne kolokwializmy w stylu 'jestes rurka nie wydymka' - takich odchyłow mam czasem zaaaaa dużo ale sram na ludzi któzy chcą mnie poprawiac i moralizowac ....blech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie okropnie wkurza: "papcie" i "papatki" ...no po prostu(powiedzmy ze bialej goraczki :) )dostaje jak to slysze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ostatnio popularne: "Pozdro 600"  8O  - Czy ktoś może mi wytłumaczyc, co to właściwie znaczy??

To jest od tytułu jakiejś piosenki hyp-hobowej :wink: było nawet opisane w Dużym Formacie z Wyborczej (jest tam "kącik" o nowomowie).

 

A "zajawka" to właściwe jest krótka informacja, notatka - więc zależy kto i w jakim znaczeniu uzywa :P .

spoko ziomiuś, ale dlaczego akurat 600? Dlaczego nie 300, albo 500, tylko akurat 600? Wie ktoś? :lol: I co to za idiotyzm w ogóle? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ostatnio popularne: "Pozdro 600"  8O  - Czy ktoś może mi wytłumaczyc, co to właściwie znaczy??

To jest od tytułu jakiejś piosenki hyp-hobowej :wink: było nawet opisane w Dużym Formacie z Wyborczej (jest tam "kącik" o nowomowie).

 

A "zajawka" to właściwe jest krótka informacja, notatka - więc zależy kto i w jakim znaczeniu uzywa :P .

spoko ziomiuś, ale dlaczego akurat 600? Dlaczego nie 300, albo 500, tylko akurat 600? Wie ktoś? :lol: I co to za idiotyzm w ogóle? :lol:

mowi Ci coś DJ600V ?? wlasnie dlatego 600 :] nie wiem czy na ktorejs jego plycie nie bylo kawalka "pozdro 600" bo tekst taki sie pojawil :]

 

a co do tematu to : "stary" "ziom" "mocy" "elo" "joł" "strzała" "poklikasz" "kofana" "melanż" itp :]

 

Update: jeszcze kolega ze szkoly(tzn osoba z ktora chodze do klasy :wink: ) mowi caly czas: "właśnie" "na przykład" "w sumie" "tfu" i tego tez nie lubie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trzesiawki dostaje jak ktos do mnie wyskakuje z tekstami typu:

papatki, z kad klikasz (z kontowni :P), "Pozdro 600", i ello. a zreszta wiekszosc tego pokichanego slangu hh jest do odbytu :P.

tak wiec papatki i pozdro 600 (chociaz "brzydkie okreslenie meskiego czlonka :P" wie co to wogole znaczy) :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co jest zakończone na sh np. jush... itp. oraz to co jest związane z hiphopem.

 

A najlepiej wejść na blog.pl i cała gromadka debili :/

 

"No I OcZyWiScI To TeŻ" - k*rwa, sory ale jak można tak pisać ? To trzeba być totalnym poje*em :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze takie jedno troche off-topic - jak ktoś ma opis na GG typu "kocham moje(go) słoneczko/serduszko/kwiatuszka/cukiereczka..." albo "bardzo tęsknię :*:(((((((((("  

:/

Zgadzam sie w 100%. Sam mam kilku takich delikwentow w gg i juz mnie szlag trafia jak patrze na ich opisy. No ile mozna. Az chcialoby sie powiedziec: : "A **** mnie to obchodzi?"

 

Jol jol , elo ziomal itepe juz mnie nie denerwuja. Wrecz bardzo mnie bawia. Sam zaczalem ich dla jaj uzywac.

 

najbardziej chyba wkurzajace teksty to:

"jestem dysortografem" , "mam dysortografie" i podobne kwiatki. Rozumiem, ze niektorzy nie moga spamietac zawilosci polskiej ortografii (ja akurat nie mialem z tym nigdy problemu), ale chyba pisownie niektorych slow mozna przyswoic, nie powtarzajac z uporem maniaka : "z kad", "<span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span>", "orginal".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Cała ta wyżej wspomniana młodociana nowomowa.

2) Ortografia alternatywna (zarówno przypadki urojonej dysleksji/dysortografii, tiki nerwowe polegające na niekontrolowanym naciskaniu Shift'a, jak i "pseudoanglizacja" polszczyzny - toż to kur.. szczypie w oczy!)

3) "Z tego miejsca chciałbym..."oraz (przy rozmowie telefonicznej) "z tej strony...". Na pewno jest tego więcej, ale nawet nie mam ochoty teraz sobie przypominać.

4) "Plóm" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej drazni "siema" , "siemka" itp A szczególnie jak ktos tak na ulicy sie do mnie wydziera, bo zauwazylem ze jak wiara tego uzywa, to nie wiem czemu musi to qrna wykrzyczec..... :x :!: :!:

 

I na maksa wpieniają mnie takie "mądrosci" wypisywane na statusach (chol**** filozofowie sie znaleźli :evil: ) -nie bede przytaczał przykładów bo każdy wie o jakie chodzi...oraz "kocham mojego Misiaczka".....nienawidze takich, jakby nie mozna napisac "kocham Cie Misiaczku" - Qrna ja mam to wiedziec ze go kocha czy Misiaczek :evil: (moze to ostatnie troche głupie i nie wszyscy widza róznice ale mnie to akurat wnerwia)

 

No i wiadomo wszystkie luzackie ELO ZIOMY itd. Też słucham hip hopu i nie gadam: elo, ziom, zajawka(to ostatnie jest najgorsze-goscie na VIVIe w kółko tak nawijają :evil: )

 

Oraz ==> NIOM(zamiast tak, no, ok czy innego zamiennika) i NARSON (jakby nie mozna poprostu narazie,narka, nara....) :evil: :evil: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej drazni "siema" , "siemka" itp A szczególnie jak ktos tak na ulicy sie do mnie wydziera, bo zauwazylem ze jak wiara tego uzywa, to nie wiem czemu musi to qrna wykrzyczec..... :x :!:  :!:  

 

I na maksa wpieniają mnie takie "mądrosci" wypisywane na statusach (chol**** filozofowie sie znaleźli :evil: ) -nie bede przytaczał przykładów bo każdy wie o jakie chodzi...oraz "kocham mojego Misiaczka".....nienawidze takich, jakby nie mozna napisac "kocham Cie Misiaczku" - Qrna ja mam to wiedziec ze go kocha  czy Misiaczek  :evil: (moze to ostatnie troche głupie i nie wszyscy widza róznice ale mnie to akurat wnerwia)

 

No i wiadomo wszystkie luzackie ELO ZIOMY itd. Też słucham hip hopu i nie gadam: elo, ziom, zajawka(to ostatnie jest najgorsze-goscie na VIVIe w kółko tak nawijają :evil: )

 

Oraz ==> NIOM(zamiast tak, no, ok czy innego zamiennika) i NARSON (jakby nie mozna poprostu narazie,narka, nara....)  :evil:  :evil:  :!:  :!:

8O narson :D :lol: hehehe wolę już narson niż prawie = "odwal się"-nara :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej drazni "siema" , "siemka" itp A szczególnie jak ktos tak na ulicy sie do mnie wydziera, bo zauwazylem ze jak wiara tego uzywa, to nie wiem czemu musi to qrna wykrzyczec..... :x :!:  :!:  

 

I na maksa wpieniają mnie takie "mądrosci" wypisywane na statusach (chol**** filozofowie sie znaleźli :evil: ) -nie bede przytaczał przykładów bo każdy wie o jakie chodzi...oraz "kocham mojego Misiaczka".....nienawidze takich, jakby nie mozna napisac "kocham Cie Misiaczku" - Qrna ja mam to wiedziec ze go kocha  czy Misiaczek  :evil: (moze to ostatnie troche głupie i nie wszyscy widza róznice ale mnie to akurat wnerwia)

 

No i wiadomo wszystkie luzackie ELO ZIOMY itd. Też słucham hip hopu i nie gadam: elo, ziom, zajawka(to ostatnie jest najgorsze-goscie na VIVIe w kółko tak nawijają :evil: )

 

Oraz ==> NIOM(zamiast tak, no, ok czy innego zamiennika) i NARSON (jakby nie mozna poprostu narazie,narka, nara....)  :evil:  :evil:  :!:  :!:

TAK, tez tak mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całkiem proste, drogi Watsonie, jeśli chcesz mieć we mnie zaciekłego wroga, który pewnego dnia, do wk..rwu niewąskiego doprowadzony, zeżre ci psa, wypatroszy kotka, spali dom i będzie nucił kuplety na zgliszczach, WyStArChY...ShE..BeNdZiEsH....PiSsAu..Ff...TaKi...SpOsÓb YoŁ zIoM.

Kropki co drugi wyraz, błędy ortograficzne (ale takie chamskie typu "rze" albo "z kond"), DuŻe I mAłE litery i jeszcze brak sensu - oto czym zaskarbić sobie moją dozgonną nienawiść i jakieś klątwy tudzież uroki :>

Co to jest: melanż, ośka (ośki?) oraz ten tajemniczy zakur? Kombinuję z tym zakurem i wychodzą mi jakieś kijanki w kulistym akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ostatnio popularne: "Pozdro 600"  8O  - Czy ktoś może mi wytłumaczyc, co to właściwie znaczy??

[...]

spoko ziomiuś, ale dlaczego akurat 600? Dlaczego nie 300, albo 500, tylko akurat 600? Wie ktoś? :lol: I co to za idiotyzm w ogóle? :lol:

mowi Ci coś DJ600V ?? wlasnie dlatego 600 :] nie wiem czy na ktorejs jego plycie nie bylo kawalka "pozdro 600" bo tekst taki sie pojawil :]

 

[...]

boje sie dac ten tyul bo jak ktos nielubi hh to jeszcze bardziej sie do niego zrazi ale dobra sciagnij sobie dj600v - merctedes

 

pozdro 600 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...