Skocz do zawartości
pychu

Mysz A4TECH Navigator Opto 518 (SWOP-80) co o niej sadzice

Rekomendowane odpowiedzi

ma moze ktos ta mysz ??

http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=...D=8&MNO=SWOP-80

chce ja kupic poniewaz mam duza dłoń:P , gdzeis  czytalem ze mysz robi problemy podeczas grania w rozne gry. wiec pytam kogos doswiadczonego , z tego forum co moze mi powiedzic  o tej myszy

omijam ta firme szerokim lukiem !!

polecam cos z logitech

 

 

UPDATE:

chyba ci sie dzialy zakałapućkały hihhiih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma moze ktos ta mysz ??

http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=...D=8&MNO=SWOP-80

chce ja kupic poniewaz mam duza dłoń:P , gdzeis  czytalem ze mysz robi problemy podeczas grania w rozne gry. wiec pytam kogos doswiadczonego , z tego forum co moze mi powiedzic  o tej myszy

omijam ta firme szerokim lukiem !!

polecam cos z logitech

 

 

a omijaj sobie - mam optycznego mousa od nich już 3 lata - zero problemów, za to full wypad, chociaż to proty model. Logitecha mam w robocie i wcale nie jest taki super - przede wszystkim sporo cięższy - łapa się męczy dużo szybciej :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma wersje radiowa i korzystajac z tematu opisze moj probelm :

generalnie myszka super wykonana super funkcjonalna ale fatalnie dziala cigle skacze kursor b nieprecyzyjna czasami spowalnie - czy ktos ma ta myszke i dizla mu bezproblemowo??? albo moze da sie to jakos naprawic zeby dzilala OK czy ten model jest po prostu generalnie spiep... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli w wersji z kablem nie ma tych problemow to bardzo polecam - a moze to wada optyki a nie tego ze jest radiowa??? te4z mnoie interesuje jak dziala wersja kabelkowa bo moze wymienie?? czekam na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą radiówkę i zero problemów. Mój kumpel też ja posiada i nie narzeka. Słyszałem jednak, że zdarzają się z tymi myszami jajka, jeśli są podpięte przez usb. Nie wiem dlaczego - nie pytajcie. Moja pracuje bez zarzutu, a jestem grafikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To absolutnie nie jest mysz do grania!! a4Tech uwarzam za firmę produkującą myszy dla kobiet... są ładne świecą na tęczowe kolorki (rainbow) ale sensor nadaje się do grania w herosów i szachy...

Kumpel posiada i nienarzeka bo nigdy niemiał w łapie innej!! ja też byłem strasznie zadowolony ze swojego basic mousa, po przesiadce na sensor mx straciłem kompatybilność ze wszystkimi innymi mychami!! (oprócz IE)

A do grania to wielka łapa wcale nie musi mieć wielkiej mychy; zalerzy w co chcesz grać... cs,q3 duża sc, war3 mała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem w koncu tą mysz i jest ok!! nie wiem czemu piszesz ze nie jest to mysz do grania, ma 800 dpi , a to jest duzo we dzisiejszych standardach!! genaeralnie tylko raz mi sie zawiesila ze nie moglem nia rusać i musilem resa kompa zrobić, poza tym 0 problemów!! mam ja na kabelku i sprawuje sie super!, no moze jeszcze jedna wada - trzeba nieco sily zeby kliknac , bo w stosunku do mijej starej mychu to trzeba wiekszego ciezaru zeby kliknac , ale mozna sie do tego przyzwyczaic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem w koncu tą mysz i jest ok!! nie wiem czemu piszesz ze nie jest to mysz do grania, ma 800 dpi , a to  jest duzo we dzisiejszych standardach!!!

Tak, podobnie jak codegeny 550w, to jest w cholere w dzisiejszych standardach, więc te zasilacze (nie obrażając normalnych psu) muszą być extra.

 

 

genaeralnie tylko raz mi sie zawiesila ze nie moglem nia rusać i musilem resa kompa zrobić, poza tym 0 problemów

Gdyby mi taki numer wykręciła na klanowce, to pierdzielnąłbym ją bez zastanowienia o ścianę (i tu duży plus radiówek). Ja mam loga mx500 (lepiej leży mi w łapie niż IE3.0) i chodzi przecudnie, zero scin, skokow i zgubień, cudmiód. Pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pychu napisał: 

dostalem w koncu tą mysz i jest ok!! nie wiem czemu piszesz ze nie jest to mysz do grania, ma 800 dpi , a to jest duzo we dzisiejszych standardach!!! 

 

Tak, podobnie jak codegeny 550w, to jest w cholere w dzisiejszych standardach, więc te zasilacze (nie obrażając normalnych psu) muszą być extra. 

 

 

pychu napisał: 

genaeralnie tylko raz mi sie zawiesila ze nie moglem nia rusać i musilem resa kompa zrobić, poza tym 0 problemów 

 

 

Gdyby mi taki numer wykręciła na klanowce, to pierdzielnąłbym ją bez zastanowienia o ścianę (i tu duży plus radiówek). Ja mam loga mx500 (lepiej leży mi w łapie niż IE3.0) i chodzi przecudnie, zero scin, skokow i zgubień, cudmiód. Pzdro

o co ci chodzi z ta zasilka?? na mysz nie narzekam , przynajmniej narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez pracuje na na biurku chyba ze te stery sa jakies takie niedorobione albo cos USB zle dziala nie wiem

lepiej podlacz na ps2, bo przy podlaczeniu do USB jest mniejsze"odswieżanie" myszy niz na ps2, przy ps2 poprostu czesciej bedzie mysz dawala sygnal do kompa. ja mam stery stad chyb a najnjowsze http://www.a4tech.com/en/download3.asp?ID=115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy chcecie od A4Tech'a może są gorsze od myszek logitecha ale napewno A4Tech robi lebsze myszki niż jakiś media-tech czy manta. Ja mam RP-680 i u mnie sprawuje się bardzo dobrze i nie żałuje tych 120zł które na nią wydałem.

 

P.S. Czy to prawda że w myszkach opto-radio baterie mniej się zużywają gdy myszka jest na białej podkładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam RP-680 i z żadną podkładką dobrze nie współpracuje,skacze i jest do [gluteus maximus].Na stole pracuje bo z podkładką się nie da.Jakich podkładek wy używacie że wam tak ładnie chodzi??? I jeszcze jedno,czy wam kursor też potrafi bez przyczyny jeździć po skosie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrafi jezdzic po skosie!!

ale tylko mi tak robila na jakiejs z<span style="color:red;">[ciach!]</span>ej podkladce, tzn mysz sie wogoe gubila, uzywam jej na drewnie i jest <ok> narazie :lol: :) jset super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiec tak jak podepne do PS2 i sciagne tamte stery to beda mi dzialac te dodatkowe przyciski???? narazie zainstalowalem sobie WinME i nie instalowalem tamtych orginalnych sterow i dziala ale nawet czasami sa potrzebne tamte przyciki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam niebieskiej podkładki z materiału i chodzi bez zastrzeżeń na drewnie też chodzi ok na białej kartce też. Ogólnie umnie zero problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ci chodzi, ale ja moge w counter strike'u zaprogramowac przyciski: lewy ,prawy ,srodkowy(na rolce) r,olka gora ,rolka dól , guzik nad kciukem nr1 , i guzik nad kciukem nr2

czyli razem 5 , + rolka up/down

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ShKieLet

Ja mam taki model myszki na kabelku i działa wyśmienicie....dodam że zawodowo gram w Unreal Tournament od 4 lat....Źle o niej będa mówić będą tylko ci ci dali dużo kasy za mysz i nie mogliby dopuścić myśli do siebie że tańsza mysz może działać lepiej niż ich..proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbije stary watek. Czy wspomniany wyzej problem z grami (niemoznosc uzycia dodatkowych klawiszy) da sie jakos obejsc? I od czego to zalezy? Na logike wydaje sie, ze od tytulu gry. Problem w tym, ze probowalem konfigurowac swopa w kazej grze jaka aktualnie posiadam (painkiller,prince of persia: ww i chronicles of riddick) i nigdzie sie te przyciski nie daly aktywowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrobka MX500/510... napewno 10x gorsza optyka...

 

Hahaha dobre sobie to że to jest A4 to nie musi być shit. Ja ją mam już od miesiąca i zero skarg. Nie widze sensu wydawać 200 zł na MX skoto za niecałe 50 jest bardzo dobra mysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...