Skocz do zawartości
pychu

Mysz A4TECH Navigator Opto 518 (SWOP-80) co o niej sadzice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Juz od prawie roku uzywam tej myszki. Wszystko by bylo dobrze ale po jakis 5-6 miesiacach zaczal mi szfankowac lewy przycisk :(

Ze juz nie wspomne o tym ze farba sie sciera!

Teraz przezucam sie na model x-718. Ciekawe czy bedzie lepsza?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Juz od prawie roku uzywam tej myszki. Wszystko by bylo dobrze ale po jakis 5-6 miesiacach zaczal mi szfankowac lewy przycisk :(

Ze juz nie wspomne o tym ze farba sie sciera!

Teraz przezucam sie na model x-718. Ciekawe czy bedzie lepsza?

Pozdro

kup, kup ta 718 i ja potem tu opisz ;] bo tez sie zamierzam, ale moze jeszcze ta model wyzsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup, kup ta 718 i ja potem tu opisz ;] bo tez sie zamierzam, ale moze jeszcze ta model wyzsza.

A wiec mam ale ta z literka F (X-718F)

Mysz sprawuje sie o wiele lepiej od SWOP-80. posiada bardzo cienki kabelek(prawie go nie czuc) :D . Fajna sprawa z tym 3xFire Button (przydaje sie w CSa i inne FPSy).Mysz jest lzejsza od starego gryzonia, co sprawia ze reka sie nie meczy, posiada tez gume pod kciuk ;) (nie zjezdza). Co tu duzo mowic mysz godna polecenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...