Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam do was wszystkich pytanie czemu tak obrazacie CPC to jest bardzo dobre chlodzenie,moj kumpel mam p4 2.0 i ma 15-18 stopni C i nie piszcie tych glupot typu ze on mieszka chyba na syberii albo na alasce wy sie wogole nie znacie nie testowaliscie tego  tylko czytacie od innych debili ktorzy to obrazaja i wypisujecie te same glupoty co oni.Kupcie to sobie i przetestujcie a nie wygadujecie glupoty po wszystkich forach jaki to jest szajs wy sie wogole nie znacie...

Niech twoj kolega da zdjecia zestawu, i wytlumaczy jak mu sie udalo osiagnac takie temperatury, oraz inne odpowiednie i wiarygodne odczyty temperatury.

 

A tak poza tym to .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tak od siebie 8)

 

Podstawowymi argumentami CPC sa: :arrow: CISZA :arrow: atrakcyjna cena

Spelna te wymogi jak najbadziej, a paczuszka przychodzi jako zestawik i nie trzeba sie z tym bawic. A Kowalski jest HAPPY.

 

I nie ma co se wjezdzac nawzajem bo ile dasz, tyle masz [ile placisz tyle tracisz :)] Roznie ludzie mowia o CPC i temperaturach. Zazwyczaj sa to ludki, ktorzy podniecili sie, bo woda krazy w zabawce za pare tysi a wszystko dziala duzo ciszej niz kolegi obok.

 

A i jeszcze jedno. Bawia mnie wszyscy starsi uzytkownicy forum ktorzy sadza ze blokiem od CPC nie da sie dobrze chlodzic. Spytajta mojego Antka 8) jest sportowcem, a nigdy sie nie poci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPC to faktycznie niezbyt wydajny blok, ale nie każdy potrzebuje super WC. Natomiast FIRMA CPC to najsolidniejsza i najlepsza firma sprzedająca w sieci, z jaką się spotkałem!

 

Miałem kiedyś CPC. Razem z zestawem kupiłem klej termoprzewodzący. Podczas transportu pękła jedna butelka. Napisałem meila i za 3 dni otrzymałem nowy klej. Po kilku miesiącach padła mi pompka. Wysłałem meila i po 3 dniach dostałem nową pompkę. Starą odesłałem po tygodniu.

 

 

 

ps.

15-18 stopni? ;) ;) ;)

Czekamy na zdjęcia i film ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPC to faktycznie niezbyt wydajny blok, ale nie każdy potrzebuje super WC. Natomiast FIRMA CPC to najsolidniejsza i najlepsza firma sprzedająca w sieci, z jaką się spotkałem!

 

Miałem kiedyś CPC. Razem z zestawem kupiłem klej termoprzewodzący. Podczas transportu pękła jedna butelka. Napisałem meila i za 3 dni otrzymałem nowy klej. Po kilku miesiącach padła mi pompka. Wysłałem meila i po 3 dniach dostałem nową pompkę. Starą odesłałem po tygodniu.

 

 

 

ps.

15-18 stopni? ;) ;) ;)

Czekamy na zdjęcia i film ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPC to faktycznie niezbyt wydajny blok, ale nie każdy potrzebuje super WC. Natomiast FIRMA CPC to najsolidniejsza i najlepsza firma sprzedająca w sieci, z jaką się spotkałem!

 

Miałem kiedyś CPC. Razem z zestawem kupiłem klej termoprzewodzący. Podczas transportu pękła jedna butelka. Napisałem meila i za 3 dni otrzymałem nowy klej. Po kilku miesiącach padła mi pompka. Wysłałem meila i po 3 dniach dostałem nową pompkę. Starą odesłałem po tygodniu.

 

 

 

ps.

15-18 stopni? ;) ;) ;)

Czekamy na zdjęcia i film ;)

No i to nalezy traktować jako minus bo o ile pęknietą butelke jestem w stanie zrozumieć (poczta polska) o tyle pompki już bym nie przeżył po kilku mies to nie wybaczalne :P a z drugiej strony to ja jak kupowałem blok u matego to też mi nie przysłał sprężynki do mocowania bloku napisałem mejla z problemem i otrzymałem aż 2 sprężynki :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mate to kolejny przykład rzetelności. Teraz mam prawie całe WC od Mate'a i jest super. Jednak jak już wcześniej pisałem nie dla każdego wydajność jest priorytetem.

Ja nie winie CPC za pompkę, bo oni jej nie zrobili, a padła przez spięcie (elektrownie polskie).

 

 

ps.

Sorki za dwa posty. Miałem jakieś lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat na kontakt z CPC nie narzekam, dostalem penkniety pojemnik z zestawem - drugi dzien kurier ladnie przyniosl nowy. ale chodzi poprstu o wpedzanie klienow w maliny swoim belkotem technologicznym. nie sprzedaje sie raczej maluchow z gwiazdka mercedesa :) tylko ze cene podejrzanie niska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim powstało CPC mój procuś biegał pod puszką z miedzi wykonananą następująco: miedź, klej+klej+klej +góra alu+klej+klej+klej+wlot i wylot. To był śp Athlonik 1,2GHz, działał bardoz dobrze i długo, a z chłodnicą Alu od klimatyzacji jakiegoś wana temperaturkę (z termometra w cieczy) miałem w granicy 60*C (wody w lecie).

 

CPC było by ok, gdzyby nie podawało się za coś najlepszego. Jest dla tych, którzy nie kręcą i nie chcą mieć chłodnicy ani mobilności. A, te pompki wysiadują czasem, to wiem od sąsiada... skusił się, do tej pory zwraca (jakieś 5-6mcy...)

 

Dla Radeona- zniknij na czas jakiśz forum, bo Cię zjedzą za brednie a na stosie usmażą za głupot wypisywanie.

 

Ten topic ma jedną zaletę: uśmiałem się po laborce z oczu, co mnie wymęczyła okrótnie, jak norka, że normalnie jeszcze sięzwijam. Na oślej w życiu bym nie trafił :D

Pozdrawiam zajadle i powracam do kucia i dziobania

Adiue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum ludzie nie dlatego nielubia CPC bo nie jest wydajne (wydajniejsze od AC) ale dlatego ze wszystko jest opakowane w technologiczny belkot, ktory nadodatek ma sie nijak do prawdy.

"Blok z 13 kanalami" - do poprzednij wersji wrzucono rurki i nic pozatym, na stronie nawet pisalo ze jak cos lata w srodku to sie nie przejmowac bo tak ma byc. :lol: :lol:

Wolal bym juz dorzucic 50zl do jakiegos zestawu z bloki.pl bo tam jest solidny kawal miedzi i nawet (nie daj boze) pompka siadzie to zanim sie nagrzeje to mija dosc duzo czasu.

Rowniez CPC nie jest lubiane dlatego ze jakis uzytkownik wpadnie tutaj, powie ze jak odpala kompa to ma 30*C na 1700+ i wysmiewa tych ktorzy maja pozadnie to zrobione i temperatury 40*C z rdzenia procka.

Niech ktos odpali CPC przy Antku >2Ghz, blokiem na grafice i rzuci Prime95 i 3dmarka, ciekawe po jakim czasie bedzie mozna kielbaske przygotowac w tym pojemniku po sledziach. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja mam cpc i jestem zadowolony :)

co prawda mam do tego chlodnice z 2 wentylami 90mm na 7v puszczone

ale temperatury jak dla mnie zadowalajace

biorac pod uwage ze proc chodzi na 11.5x200FSB przy vcore1.9 temperatura idle 45 stres 50 :lol:

przy 12x166 i vcore1.55 temperatura idle 33 stres 38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja mam cpc i jestem zadowolony  :)  

co prawda mam do tego chlodnice z 2 wentylami 90mm na 7v puszczone

ale temperatury jak dla mnie zadowalajace

biorac pod uwage ze proc chodzi na 11.5x200FSB przy vcore1.9 temperatura idle 45 stres 50  :lol:  

przy 12x166 i vcore1.55 temperatura idle 33 stres 38

Wieta, to jest tak: gdyby CCCP nie robiło złudzeń i nie mamiło nieprawdziwymi informacjami o swojej cud-wydajności, było by wsio w porzadku. A tak... Jest tanie, tego się nie da mu nie przyznać. Ale: potrafi być nieszczelne, potrafi pompka się zatrzymać, potrafi przegrzać proca...

 

Ja wolę bloki wykonane starannie, z realną (a nie mityczną) gwarancją szczelności, którą zapewniają mi istniejący ludzie w istniejącym biurze. Tak samo chciałbym kupić robioną specjalnie dla WC chłodniczkę, z gwintowanymi dziurami 3/4" i całaz miedzi do 100zł pod 2 wentyle lub 1x120, ale jeszcze żadna firma się nie pokusiła o takie cudo. (te ogromne znam, moim zdaniem za drogie, choć dość wydajne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPC było by ok, gdzyby nie podawało się za coś najlepszego. Jest dla tych, którzy nie kręcą i nie chcą mieć chłodnicy ani mobilności. A, te pompki wysiadują czasem, to wiem od sąsiada... skusił się, do tej pory zwraca (jakieś 5-6mcy...)

To ja już wolę mieć chłodnicę, niż 20 metrów poskręcanej rurki, którą niewiadomo gdzie upchnąć. Ryzyko załamania się, tak długiego wężyka jest chyba dość duże w porównaniu z 0,5-1 metrowym odcinkiem weżą 12/16mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radzio_z - a tu juz bym polemizowal ;) bo skladalem pare dni temu swoje WC i niezle sie musialem nagimnastykowac zeby mi sie weze nie lamaly...

a cpc ma weze o mniejszej srednicy i jak sie je dobrze skreci i polaczy zeby sie nie rozjechaly, to jest duzo mniejsze ryzyko zalamania.

ale cpc bym nie chcial ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torwald dobrze mowi: pod wzgledem montazu takie wezyki 8mm to luksus... To sie praktycznie nie zalamie... Niestety jest to prawda tylko w obudowie bo poza nia wezyki lubia sie zlamac... Z tego co pamietam newralgicznym punktem bylo wyjscie weza z pojemnika... Tam mi sie kilka razy zlamal tamujac przeplyw... gdyby zrobic jakies prowizoryczne kolanko 90 stopni to byloby o niebo lepiej...

Mi cpc jeszcze lezy w piwnicy, jak bede kiedys do serwera potrzebowal to bedzie jak znalazl, poki co serwerkowi starcza radiator na procku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zaowocował tego jegomościa - przyznać się :-)

 

Ja moge mieć nawet 14C :-) Wystarczy, ze ustawie sobie w MBM sensor ASUS3 ... Baaa.. cud, miód i ołówek ...

A czepelina miałem i już mieć nie chcę...

 

update:

 

I tak wyszlismy na ciemnych idiotow, ktorzy nie maja o niczym pojecia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na foty...

 

Ejjj chłopaki a może to ten jak mu to kola, kala czy jak mu tam było... Ten od wyższości Intela nad AMD w komentarzach Tweak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem  u niego i widzialem na wlasne oczy bylo 15 C kurcze aha zaniedlugo zamieszcze zdjecia

Plyta mi zaniza temperature, albo ma program do monitorowania zle skonfigurowany...

Moze jakies fotki zapodasz na dowod ? HE:P

Bo jesli to taka rewelacja, to ja zamienie swoj uklad na CPC :P :D

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy frajerzy wogole sie nie znacie 15 c jest na 100% i nie jest to blad plyty glownej ale w takim programie ja np. motherboard procesor tez jest 15-18 stopni wiec skujcie paszcze z tymi gadkami

Ty frajer , a myslisz ze skad ten program bierze odczyty ? Z tych samych czujek co BIOS :? Lamka jestes w pelnej krasie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy frajerzy wogole sie nie znacie 15 c jest na 100% i nie jest to blad plyty glownej ale w takim programie ja np. motherboard procesor tez jest 15-18 stopni wiec skujcie paszcze z tymi gadkami

tez cie pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...