Skocz do zawartości
DeathMan

Wydajna i tania obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

tracer slide door

tylko ze bez zasilacza

ma standartowo 3 wentyle (calkiem nieglosne, a przynajmniej cichsze od mojego abitowego wiatraczka z chipsetu)

bardzo latwo ja rozmatowac (ma takie zatrzaski zamiast srobek)

ogolnie calkiem spoko ale ma minus w postaci nie demontowalnej podstawki/mocowania dla plyty glownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy wydajna obudowa? ile w 3dmarku ma mieć?  :lol:  :lol:  :lol:

Źle się wyrażiłem, chodziło o to żeby miała miejsce na przynajmniej 4 wentyle, zasilacz i tak będe kupował Chiefteca więc może być bez zasiłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka

ma miejsce na wentyl dla hdd z przodu

dwa wentyle z boku

wentyl z gory (zreszta bardzo cfany wynalazek wentylator wlacza sie jak otworzysz klapke)

ma tez miejsce na wentyl z tylu

 

czyli akurat tyle ile trzeba przynajmniej wg mnie

i jest dosc tania dalem chyba 116 albo 109 zl nie pamietam :]

 

zdjec nie mam :/ nie posiadam cyfry

poszukaj w na googlach moze znjadziesz ;]

 

update: wszystkie miejsca sa 80x80 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedlugo skladam 2giego kompam, bo ide na studia i tez mialem dylemat... ale z tego co sie dowiedzialem/wyczytalem jest dosc tanie i wydajne rozwiazanie.

Raczej wykluczam, ze chcesz wybulic 400zl za sama bude jakiegos chiefteca i za 300zl zailke do tego... Mozna zrobic tak:

1. Tania i w miare ladna buda bez zailki na allegro (mozna calkiem ciekawe wizualnie trafic) ~150zl + zasilacz np chieftec dualfan 360W - 235zl... (ew buda Enlight.. maja gruba blache fajną)

2. Kupic bude z przyzwoitym zaislaczem (nie takim jak chieftec, ale to znacznie tansza opcja). I tu polecam ModeCom. Ja juz zdecydowalem sie na model PROSTATION (bardzo ladny i bez bajerow) z zasilka 300W Modecom (kiedys dawali Huntkey). Zasilacz jest podobno calkiem znosny jak za taka kase i mozna bartka 3200+ z jakas bardziej pradozerna grafa utrzymac... wiec po co przyplacac... koszt 225zl? zobacz w esc.pl - ja tam raczej kupie. Wada - glosny wiatrak... ale mozna wyciac kratke i wymienic najlepiej calego fana na Zalmana lub papsta...

aha no i tak btw to BEZ problemu znajdziesz wiele porad takich na forum w opcji szukaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tez doloncze do poszukiwan bo tez planuje kupno ale moim wymaganie jest jeszcce zby miala przeźroczyste boczki to sie pozniej przyda...

Też by mnie coś takiego interesowało byle nie było zbyt drogi i bez zasilki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poleca obudowy chiefteca nie ma co oszczedzac moim zdanie ma na obudowie ,a te obudowy np z seri dragon (taka jak ja mam model w podpisie ) mozna kupic juz za ok 250 zl mi sie udalo poniewaz w sklepie odliczyli mi cene zasilacza i wyszlo 250 zl za obudowe :) a naprawde warto zapraszam na www.chieftec.pl w srodku kupa miejsca wszystko wykonanae jak przysdtalo na markowa obudowe a nie jakies chlam naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fllanker ma rację. Na dodatek chcesz kupować zasilacz Chiefteca - kup komplet !!

Budy są wypas, solidne, porządnie wykonane,ergonomiczne itd. Jak dla mnie, bardzo ładne,ale o gustach sie nie dyskutuje. Ja mam ten modelChieftec MX

 

Ja równiez chciałem kupić ModeComm bez zasiłki i zasilacz Chiefa. Oszczędność na takiej transakcji to ledwie 100 PLN. Inaczej mówiąc, kompletny Chieftec kosztuje 100 PLN wiecej. Mije zdanie: dozbieraj kasy do porządnej budki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

dobrze mowia - wodki im dac!

ja moze bym ci zaproponowal bude chiefteca ale z nowej serii BX - w BX chieftec nareszcie pomyslal i inaczej rozwiazal mocowanie dyskow - sa mocowane tak jak w budach TT - i jezeli sie zdecydujesz na bude chiefa to na 100 % nie bedziesz potem zalowac pieniedzy jakie na nia wydales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jezeli sie zdecydujesz na bude chiefa  to na 100 % nie bedziesz potem zalowac pieniedzy jakie na nia wydales

Tylko najpierw trzeba mieć te pieniądze a ja chwilowo jestem bez grosza przy duszy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...