Skocz do zawartości
Timm

Monitor dla grafika do 1200zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oczywiscie zdaje sobie sprawe ile pieniedzy mozna przeznaczyc na taki monitor jednak mam ograniczenie 1200zl. Bardzo prosze o wszelkie porady. Dodam decyzja musi byc jutro ostatecznie podjeta.

 

Na chwile obecna zwrocilem uwage na takie monitory :

 

19" NEC FE991 Super Bright

19" DELL P991

19" Philips 109 B50

19" Iiyama Vision Master Pro 455 (MM904UT)

19" Samsung SyncMaster 957 MB srebrno-czarny - TCO ,03

 

Mam nadzieje znajdziecie chwilke i cos doradzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie pracowalem na uczelni na 2 soniakach jednym samsungu no i na jednym cacku LG 900p ... ten ostatni to naprawde profesjonalna maszyna zwlaszcza do grafiki i CAD ... cena ciut powyzej 1285 ale te 85 zeta idzie przebolec .. naprawde ma wyśmienite parametry... i doskonały obraz a tu masz parametry tej maszynki ...a i cena nie jest aż tak szokująca zważywszy ze niedawno z pół roku temu oscylowała w granicach 1600 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja około 6 miechów temu, wybierałem pomiędzy LG 900P a Samsungiem 957 i mam samsunga czy lepzy nie wimem, ale też do nieczego się nie możan przyczepić [ma fajną opcje megicBright - niby ni przydatne ale w rzeczywistości się bardzo przydaje...] Samsung ma wyjście BNC a LG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do lg900p hymmm... powiem tak, ja mam iiyamę hm703ut a i to już dość długo [niepamiętam dokładnie ale grubo powyżej roku] i niedawno miałem do czynienia z tym lg, niestety miałem do czynienia :[ imho monitor beznadziejny, kolory jakieś takie wyblakłe [nie idzie tego ustawić bo flatron już tak ma] geometria, to lepiej przemilczmy i wogóle jakiś dziwny ten monitor, więc szczerze nie polecam tego monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...